Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi sie aa zwalił, miałem ustawiony na x4 dziś uruchamiam grę i patrze a tu wszedzie ząbki :mad:, wczesniej tego nie bylo aax4 wszystko pieknie wygladalo, co to moze być???

tez tak mam, ale...

 

Uruchom grę szesnaście razy, w miedzyczasie tupnij, zrób fikołka i zadziała. Ta wersja działa jak chce. Nobla dla tego, który odkryje co jest przyczyną (pewnie pracuje w Atari - nigdy jako "spektrumowiec" nie lubiłem atari :)

... gdy odpalam gre z taktowaniami grafy 640/820 lub 620/800 ZAWSZE mam zabki mimo wlaczonego AAx4 i mam mniej fps o okolo 10-20, jednak gdy odpale gre z taktowaniami 640/780 lub troche nizej to w 90% wlacza sie bez problemowo ;]]

 

u mnie przyczyna w, smialo moge powiedziec, 99% przypadkow bledow w grafice po wlaczeniu gry jest OC, a wiec... dostane nobla?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeejjj... wie ktos gdzie dostane takie autka jak maserati 3500gt i saleen? qrde przejrzalem wszystkie wypozyczalnie i sklepy a tych 2 autek nie ma.. potrzebne one sa zeby 2 kobitki przewiezc... 49% gry :)

Kolego drogi :) czym ze ty przejechales wyscig za 1 000 000 $ klasa A ...

 

Ja mecze sie juz drugim wozem i mam dosc :(

 

Nobel mnie wnerwial jak diabli zero przyczeponosci ...

Mercedes SLR nim teraz jechalem i qrde to samo nie moge sobnie poradzic tymi wozami ...

 

Jezdze kierownica i recznie zmieniam biegi ale mam nnerwy na granicy jak lekki zakret 250km na liczniku a on wchodzi w slizg i trace przyczepnosc ....

 

I ten ruch normlanie masakra gnojki jezdza jak ofiary losu i trafiaja sie niedzielni kierowcy :)

 

Jak ktos inny przejechal te trase to napiszcie czym :)

 

Trasa ma 1h i jechalem ja juz drugi raz zastanawiam sie jakim autem jechac nia 3 raz :)

 

ps. GRA jest naprawde dobra czekam na MP z tesknota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezdze kierownica i recznie zmieniam biegi ale mam nnerwy na granicy jak lekki zakret 250km na liczniku a on wchodzi w slizg i trace przyczepnosc ....

Jeśli cie juz nerwy biorą to włacz sobie Driving Aid na max i po kłopocie. Niemal kazde autko prowadzi się wtedy jak po sznurku nawet przy dużych prędkościach.

 

Co do przyczepności to chyba Ferrari są najbardzije stabilne np takie Enzo ;)

Edytowane przez Overclocker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego drogi :) czym ze ty przejechales wyscig za 1 000 000 $ klasa A ...

 

Ja mecze sie juz drugim wozem i mam dosc :(

 

Nobel mnie wnerwial jak diabli zero przyczeponosci ...

Mercedes SLR nim teraz jechalem i qrde to samo nie moge sobnie poradzic tymi wozami ...

 

Jezdze kierownica i recznie zmieniam biegi ale mam nnerwy na granicy jak lekki zakret 250km na liczniku a on wchodzi w slizg i trace przyczepnosc ....

 

I ten ruch normlanie masakra gnojki jezdza jak ofiary losu i trafiaja sie niedzielni kierowcy :)

 

Jak ktos inny przejechal te trase to napiszcie czym :)

 

Trasa ma 1h i jechalem ja juz drugi raz zastanawiam sie jakim autem jechac nia 3 raz :)

 

ps. GRA jest naprawde dobra czekam na MP z tesknota :)

Ferrari Enzo z tuningiem Level 3 i dało rade w 52 minuty ale resety na droge były częste :) Tryb normalny i klawa z automatem, niezbyt wyrafinowanie ale nie mam do czego kiery podłączyć ( stara game portowa :D ) a ręcznej używam tylko w ekstramalnych przypadkach kiedy albo już mnie szlak trafia od wyścigu albo są zawody :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mecze sie juz drugim wozem i mam dosc :(

 

Nobel mnie wnerwial jak diabli zero przyczeponosci ...

....

ps. GRA jest naprawde dobra czekam na MP z tesknota :)

a cóż to kolego drogi tak Ci nerwy puszczają?, toć na drugim polu bitwy miałeś je stalowe ;)

 

ja też czekam na mp...może w końcu się naucze jeździć w wirtualu :rolleyes:

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego drogi :) czym ze ty przejechales wyscig za 1 000 000 $ klasa A ...

 

Ja mecze sie juz drugim wozem i mam dosc :(

 

Nobel mnie wnerwial jak diabli zero przyczeponosci ...

Mercedes SLR nim teraz jechalem i qrde to samo nie moge sobnie poradzic tymi wozami ...

 

Jezdze kierownica i recznie zmieniam biegi ale mam nnerwy na granicy jak lekki zakret 250km na liczniku a on wchodzi w slizg i trace przyczepnosc ....

 

I ten ruch normlanie masakra gnojki jezdza jak ofiary losu i trafiaja sie niedzielni kierowcy :)

 

Jak ktos inny przejechal te trase to napiszcie czym :)

 

Trasa ma 1h i jechalem ja juz drugi raz zastanawiam sie jakim autem jechac nia 3 raz :)

 

ps. GRA jest naprawde dobra czekam na MP z tesknota :)

literowka... mialo byc 39%.. sam sie zatrzymalem na tym wyscigu.. jezdze lambo coupe po tuningu 3x.. i szlak mnie juz trafia... 40% gry Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gierka chodzi w miare na srednich detalach :| jednak napewno potrzebuje wiecej ramu niz te 512 ;) mam jeszcze takie pytanie jak sobie poradzic z notorycznymi artami w grafie ? oprocz alt tab itd ;| reinstalowalem gre itd ale mimowszystko to nie pomaga z oc czy bez prawie zawsze sie pojawiaja :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sobie poradzic z notorycznymi artami w grafie ? oprocz alt tab itd ;|

nie tylko Ty chcialbys to wiedziec ;) lekarstwo? czekac na polska wersje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Niko123

jade bryczką nagle widze ściane z rozmazanymi tekstyrami i spadam w przepaść, po paru sec. wracam na droge ( conajmniej kilka razy na dzień tak mam )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jade bryczką nagle widze ściane z rozmazanymi tekstyrami i spadam w przepaść, po paru sec. wracam na droge ( conajmniej kilka razy na dzień tak mam )

Supernatural :) albo moze trojkat bermudzki ? :P to sa prosze ja ciebie spotkania trzeciego stopnia .. a masz jakies dziwne sny ? :P

Edytowane przez Dzieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jade bryczką nagle widze ściane z rozmazanymi tekstyrami i spadam w przepaść, po paru sec. wracam na droge ( conajmniej kilka razy na dzień tak mam )

przestan tyle palic to gOOwno ;) :lol: a tak powaznie to nic sie z tym nie zrobi narazie... ja mam tak ze raz wlaczam gre i mam wszystko ladnie pieknie... a wlacze drugi raz to mam rozjechane textury i 1fps... nie ma reguly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Niko123

Może w przyszłości z kolejnych częsci Test Drive zrobi sie na PC odpowiednik Grand Turismo na psx. :)

Edytowane przez Niko123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis miałem fajny wyscig ;). Ten taki z chopkami na pr0 chyba. Krótki ale cały czas tylko w gore i w dół wolnymi wozkami (E grupe ;d). Kurde nazwy zapomniałem.

 

Btw mozna jakos podmieniac dźwieki (np silników itp) ? I w ogole dajcie jaką dobra strone z custom contentem ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie gram sobie w rozdzialce 1024x768... nagle zaczely mi sie walic textury.. wiec wchodze w opcje i zmieniam rozdzialke na 800x600... i co widze? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norma :E. Dlatego im mniej zmieniamy tym lepiej (przynajmniej narazie póki patch nie wyjdzie).

 

A tak btw mam dwa pytka do single playera:

1. jak stworze challange w EDITOR mode to czemu go nie widze na mapie ? Zasejwowałem i w ogole ale go nie widze. Co trza zrobić aby to widzieć ;).

2. widze free drivierów czesto ;). Teraz sie skapnałem ze jak mrugne swiatłami w ich zasiegu to opala mi sie okno fast challange. Jak to zaczać ? nie moge ustawić checkpointa w żadnym miejscu :/. Mam 19% gry i narazie jestem pr0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja za każdym razem kiedy zasiadam przy TDU czuję, że to nie jest tylko samochodówka. Tyle ile na Ohau w realu jest atrakcji to głowa mała. Tak piękna i róznorodna przyroda i wiele urokliwych i atrakcyjnych miejsc i to wszystko możemy zobaczyć również w GRZE :) No i nie tylko ja w ten sposób to odczuwam:

http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;rozmaitosc,349;core.html

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge ustawić checkpointa w żadnym miejscu :/. Mam 19% gry i narazie jestem pr0.

odleglosc startu od mety musi byc nie mniejsza jak 2km

 

a ja juz jutro bede mial orginalna wersje na PC ( i na ps2 tez :P ) dzisiaj wysylaja do mnie paczek z gra :) z ulitma.pl .

Mam nadzieje ze wlacze onlina :)

zebys sie nie zdziwil jak Ci wysla

http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=4499&a...cba85a463b49b35

"Dostępność: Wysyłka po premierze"

"Premiera odbędzie sie około dnia 29.03.2007."

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odleglosc startu od mety musi byc nie mniejsza jak 2km

Łapie :). Dzieki zle zrozumiałem. dzieki za pomoc.

 

A pomógł byś mi w tym ;) ?

1. jak stworze challange w EDITOR mode to czemu go nie widze na mapie ? Zasejwowałem i w ogole ale go nie widze. Co trza zrobić aby to widzieć icon_wink2.gif.

Nie widze ikonki mojego chellenga na mapie :? a chyba powinienem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zrobić trochę testów.

 

1280/1024 AFx16,AAx4 min-30 max-37

1280/1024 AFx16,HDR min-19 max 27

 

Nie zaobserwowałem żadnych przycinek, jednakże nie da się grać z HDR bo obraz nie jest za płynny :( Chyba przyszedł czas na zmianę kart graficznej albo muszą ten HDR poprawić w polskiej wersji. Jeżeli chodzi o AAx4 to gra jest naprawdę komfortowa i nie mogę na nic narzekać. Posiadam sterowniki 94.20 i nie mam żadnych problemów z artami.

Edytowane przez Dymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam sprzet amd64 2500Mhz, 1gb ramu i x1800xt 512mb. Przy 1024x768 i medium detalach, gra chodzi znosnie. Jestem pewien ze to przez proka. jak mialem 1800Mhz to sie nie dalo grac. Kazde 100mhz daje kopa. szkoda ze niemam core2duo :)

 

a mi brakuje qqrydzy z jego pieknymi screenami. Pokaz jakies, bo szukam cos fajnego na tapetke :)

Edytowane przez quartzXXI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie grać na Sieci ?? bo chciałbym zkumplem zagrać ?? noto więc odpowiecie mi jak mam to zrobić ?

 

Zakupic orginal .. po 20 marca ... (poza naszym krajem) i od 30 marca w Polsce ... zarejstrowac sie na GAMESPY wpisac ... KLUCZ ktory otrzymales .. legalna droga :mur: i poczekac az atari wlaczy serwer GRY a tak sie zastanwiam ze chodz Ci o LAN .. przykro tylko ONLINE ... przynajmiej tak było w BECIE ;]

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie grać na Sieci ?? bo chciałbym zkumplem zagrać ?? noto więc odpowiecie mi jak mam to zrobić ?

Kupić oryginała i czekać, aż włączą serwery.

 

ja mam sprzet amd64 2500Mhz, 1gb ramu i x1800xt 512mb. Przy 1024x768 i medium detalach, gra chodzi znosnie. Jestem pewien ze to przez proka. jak mialem 1800Mhz to sie nie dalo grac. Kazde 100mhz daje kopa. szkoda ze niemam core2duo :)

 

a mi brakuje qqrydzy z jego pieknymi screenami. Pokaz jakies, bo szukam cos fajnego na tapetke :)

Za to róznicy między 2400Mhz, a 3000Mhz nie ma żadnej. Przynajmniej na 7600GS :)

 

Co do screenów to przewertuj topic. Screenów było masę ;>

Edytowane przez Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam sprzet amd64 2500Mhz, 1gb ramu i x1800xt 512mb. Przy 1024x768 i medium detalach, gra chodzi znosnie. Jestem pewien ze to przez proka. jak mialem 1800Mhz to sie nie dalo grac. Kazde 100mhz daje kopa. szkoda ze niemam core2duo :)

 

a mi brakuje qqrydzy z jego pieknymi screenami. Pokaz jakies, bo szukam cos fajnego na tapetke :)

Meine ;)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Fajna ta opcja foto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Dziwne nie było tego jeszcze? Ruszyła oficjalna strona społeczeństwa TDU dla PC.

 

http://www.testdriveunlimited.com/community/index_pc.php

Key features for the site include:

 

• Density Map : lets players see how much others are connected to the game and where they are on the island;

 

• Car Market: players can search for their dream ride amongst all the cars for sale;

 

• Driver database: lets players compare their achievements with other gamers by searching using Gamespy ID;

 

• Hall of Fame: a leaderboard displaying records and high scores set by players;

 

• Official Leaderboards: users can bookmark their favourite races and check all the in-game results race by race in real time.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...