Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Niby się opłaca ale tu jest pewniejsza sprawa:

http://wirtus.pl/shop/produkt.php?Kategori...ProduktID=10184

Wyslalem maila z zapytaniem kiedy bedzie mozna gre odebrac w sklepie.. dostalem odpowiedz:

 

WitamPremiera jest przewidzaina na 30.03 ... o ile znow sien ie zmieni :(Mozna po premierze odebrac w sklepie.Pozdr5awim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to sie zastanawiam nad jednym...co to za zrzędzenie :| Po raz pierwszy mamy taką gre na PC a Wy zrzędzicie ze nie ma Porsche i Bugatti oraz BMW. A moze te firmy nie chcialy dac licencji? Albo chcialy za duzo $ ?? Mamy ponad 100 wózków do objezdzenia a Wy zrzędzicie xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sprawy panowie, postaram sie zdac relacje co i jak ... ale wersja beta mi sie strasznie ciela :( ... tzn w miescie byla masakra , poza miastem jeszcze sie dalo jezdzic, ale jak sie zrobilo wiece fur to tez cielo... a gralem na ustawieniu 1024 na high detalach... porownam to z pelna wersja i zobacze czy lepiej dziala na tych samych ustawieniach... :) a moj sprzet to P4 3.0 1GB ram i GF7600GT....

 

mam nadzieje ze dzisiaj dojdzie... ale przewaznie w piatek przychodzily gry ktore byly wyslane w czwartek... bo ja nie przyjdzie dzisiaj to licze na sobote... a na 10000% najpozniej bedzie w poniedzialek...

jak tylko dojdzie gierka i zainstaluje ja to dam znac wszystko co i jak :)

p.s. jeszcze jedzie do mnie wersja na ps2 :) bo tutaj to przynajmniej nie musze sie martwic ze mi bedzie przycinala... ale nie pogram sobie online :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Dzisiaj kumpel kupil psx extreme i jako minus TDU na ps2 dali "framerate" wiec raczej musisz sie martwic o to takze na konsoli.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to sie zastanawiam nad jednym...co to za zrzędzenie :| Po raz pierwszy mamy taką gre na PC a Wy zrzędzicie ze nie ma Porsche i Bugatti oraz BMW. A moze te firmy nie chcialy dac licencji? Albo chcialy za duzo $ ?? Mamy ponad 100 wózków do objezdzenia a Wy zrzędzicie xP

Zobacz sobie 1 stronę, a potem pomyśl co napisałeś :mur: Te auta są na oficjalnej liście samochodów jakie mają być w grze. Zrzędzimy dlatego, że ich nie ma i prawdopodobnie trzeba będzie je ściągać za dodatkową opłatą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to sie zastanawiam nad jednym...co to za zrzędzenie :| Po raz pierwszy mamy taką gre na PC a Wy zrzędzicie ze nie ma Porsche i Bugatti oraz BMW. A moze te firmy nie chcialy dac licencji? Albo chcialy za duzo $ ?? Mamy ponad 100 wózków do objezdzenia a Wy zrzędzicie xP

to co Ty nie wiesz ze nie ma idealnych gier? zawsze jest na co ponarzekac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość seraf

nie ma sprawy panowie, postaram sie zdac relacje co i jak ... ale wersja beta mi sie strasznie ciela :( ... tzn w miescie byla masakra , poza miastem jeszcze sie dalo jezdzic, ale jak sie zrobilo wiece fur to tez cielo... a gralem na ustawieniu 1024 na high detalach... porownam to z pelna wersja i zobacze czy lepiej dziala na tych samych ustawieniach... :) a moj sprzet to P4 3.0 1GB ram i GF7600GT....

 

mam nadzieje ze dzisiaj dojdzie... ale przewaznie w piatek przychodzily gry ktore byly wyslane w czwartek... bo ja nie przyjdzie dzisiaj to licze na sobote... a na 10000% najpozniej bedzie w poniedzialek...

jak tylko dojdzie gierka i zainstaluje ja to dam znac wszystko co i jak :)

p.s. jeszcze jedzie do mnie wersja na ps2 :) bo tutaj to przynajmniej nie musze sie martwic ze mi bedzie przycinala... ale nie pogram sobie online :/

ja uwazam ze wiekszym sh... jest carbon jezeli chodzi o wymagania.

tutaj przynajmniej jest piekna grafa i nareszcie w core 2 chodza 2 jajka co przeklada sie na fps

pzdr1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przejść ten wyścig za milion $

Mam Enzo wytuningowane 3x

Wczoraj 63 minuty dziś 64 minuty - szlag by trafił.

Jeżdzić na chama i się rozbijać (wtedy są te durne blokady policyjne)

czy jeżdzić wolniej i ostrożnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybko i ostroznie :)

 

ja enzo z tuningiem v3 przejechalem w jakies 55-58min (nie pamietam dokladnie, nie chce mi sie sprawdzac) a policja zatrzymywala mnie jakies 10 razy, mimo to jakos dalem rade, chociaz nie sklamie ze ostatnie 20km bylo najbardziej stresujace i wtedy 3 razy chyba wpadlem w sidla policji ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to sie zastanawiam nad jednym...co to za zrzędzenie :| Po raz pierwszy mamy taką gre na PC a Wy zrzędzicie ze nie ma Porsche i Bugatti oraz BMW. A moze te firmy nie chcialy dac licencji? Albo chcialy za duzo $ ?? Mamy ponad 100 wózków do objezdzenia a Wy zrzędzicie xP

Ja nie zrzędze ;). Tak tylko sobie pomarzyłem o carrerze gt ;]. W sumie oprócz srednich dźwieków silnikow to tdu dla mnie jak narazie nie ma minusów.

Imo do FAQu dać ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przejść ten wyścig za milion $

Mam Enzo wytuningowane 3x

Wczoraj 63 minuty dziś 64 minuty - szlag by trafił.

Jeżdzić na chama i się rozbijać (wtedy są te durne blokady policyjne)

czy jeżdzić wolniej i ostrożnie ?

Ja mam lambo murcielago "kupa" takze tuningowane 3x ;) jezdzisz szybko i ostroznie.. najlepiej caly czas poboczem jak jest miejsce... lewa albo prawa strona zeby sie nie bawic w wyprzedzanie i czekanie az autko z naprzeciwka przejedzie... dolaczam screen... przed wyscigiem mialem prawie milion baksow ale troche oddalem na cele charytatywne :lol:

 

[ciach] a policja zatrzymywala mnie jakies 10 razy, mimo to jakos dalem rade, chociaz nie sklamie ze ostatnie 20km bylo najbardziej stresujace i wtedy 3 razy chyba wpadlem w sidla policji ;]

no to mnie troche wiecej :lol: ja przed sama meta wpadlem na 3 drzewa zeby w autka z naprzeciwka nie wpasc :lol: moim zdaniem to nie bylo trudne aczkolwiek gapic sie godzine jak sie drzewa i samochody przesuwaja troche meczy ;) wazne by jechac poboczami... aha.. jak mialem juz 2 sztuki psow na karku to sie sam zatrzymywalem zeby dawali mandaty... nie mialem ochoty spedzac 30 sekund w pudle... podchodzilem pod ten wyscig z 10 razy... kombinowalem z kazdej strony jak to przejsc najszybciej... i sposob juz Wam podalem ;)

 

W sumie oprócz srednich dźwieków silnikow to tdu dla mnie jak narazie nie ma minusów.

No i tych szalejacych textur ;)

 

oooooo tego mi braklo.. muza w radiu mnie drazni :) Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pisałem , że ta gra to dno po paru dniach w TDU diametralnie zmieniam zdanie , na maxa wkręca bardo pryjemnie się gra , kocham swoje czarne ztuningowane ENZO. Muzyka w radiu mistrzowska chodi mi o stacje deejay i sweet super kawałki tylko cholernie ich mało 5-6 na stację WTF , zupełnie się niepostarali 4 stacje do tego jedna z muzą klasyczną a druga z rockiem (bleh) więc tylko 2 do słuchania. JEstem przed tym rejsem wokół wyspy za bańkę, bardzo się tam trzeba starać? cy godzinka wystarczy na lightową jazdę? pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo_x

I inni też ;_). Ile Wam zajeło Island challage (ten za 200k$ na expercie) ? :P Mi 49 min na gallardo i powiem ze to była mordęga wygrać ten wyscig (co prawda za 1 razem ;p) jadać wozkiem z grupy b (bez tuningu ;]) gdy większość była z grupy A. Imo polecam coś co wyciaga kolo 400 jak mclf1 czy saleen ;).

 

Co do radia to tez mnie dziwi ze tak mała utworów jest (tez tylko jey i sweet słucham jezeli chodzi mi o radia z TDU). Dobrze ze teraz łatwo mozna je sobie podmienić ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny nawrocony :lol2: Co do muzy to przydaloby sie przejzec co na oslej w kulturze polecaja z elektronicznej :wink:

aaaarrrgggghhhh czemu musialem zamawiac w piatek sprzet :lol:

 

Co do wyscigu round the island to ja smigalem kawa albo triumphem. Po 45min monotonii maxRPM tvr brzmialo cudnie swoim metalicznym odglosem ;]]]]]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol zaczalem sie bawic tym Music Manager 1.1.exe i teraz za kazdym razem mi sie wysypuje program -_-

aha.. kupilem dzisiaj czasopismo click! tylko dlatego ze jest tam recka tdu ;) (zreszta to pierwsze takie czasopismo ktore kupilem :P ) ocena koncowa wyszla 5-.. ja bym ponizej 5 nie dal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeeeejjjjjjjjj moglby mi ktos wyslac plik odpowiedzialny za muzyke? cos ten program namieszal i wyszlo ze nie mam muzy w djstation :P wrzucilem mp3 te co byly na poczatku i cisza :P

edit: najlepiej caly folder X:\Program files\Atari\Test Drive Unlimited\Euro\Bnk\Sound\Radio :P

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo_x

I inni też ;_). Ile Wam zajeło Island challage (ten za 200k$ na expercie) ? :P Mi 49 min na gallardo i powiem ze to była mordęga wygrać ten wyscig (co prawda za 1 razem ;p) jadać wozkiem z grupy b (bez tuningu ;]) gdy większość była z grupy A. Imo polecam coś co wyciaga kolo 400 jak mclf1 czy saleen ;).

 

Co do radia to tez mnie dziwi ze tak mała utworów jest (tez tylko jey i sweet słucham jezeli chodzi mi o radia z TDU). Dobrze ze teraz łatwo mozna je sobie podmienić ;p.

 

Ja swoim ukochanym merolkiem CLK-DTM zrobiłem ten wyścig bez problemu :) Ale ten Saleen na karku stresował :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie tez bez problemu ale max speed to tylko 340 było przy FULL RPM jak u Orgiusza ;p. Smiesznie sie jedzie z max RPM bo silnik tak pierdzi. Tak btw to chyba slr czy forg gt nie wyrobił by koło 200 km na jednym baku z takim speedem czy sie myle ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co o tym myslec i jak to skometowac ... ale inni juz jezdza online a my nie :cry: :mur:

 

http://img66.imageshack.us/img66/2975/90415221lh1.th.jpg

Pozdro ... :blink:

poniewaz my wciaz gramy w ta ostatnia bete ktora zapewne korzystala z innego serwera niz serwer oficjalny... jednak kolega wyzej czeka na wersje angielska wiec nie powinien miec juz problemow z gra i opisaniem nam wrazen ;)

 

EDIT: co do playera mp3 w grze.. jest on tragicznej jakosci... jak sie ustawi mp3 z basem to slychac pierdzenie nie bas... wracam do starej metody.. tdu + winamp ;)

Edytowane przez Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no czekamy .. czekamy na recke Chmury .. ale od popludnia zamarł .. moze juz przygotowuje dla nas obszerna relacje .

 

Neo ... wiem w co gramy ;p .. a serwer moze i ten sam tylko nr. seryjne poblokwane ;) ... (z open bety)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a serwer moze i ten sam tylko nr. seryjne poblokwane ;) ... (z open bety)

takie rzeczy to tylko Atari wie ;)

taka propo.... wywalilo mi bluescreena jak gralem w tdu... juz dawno nie mialem bs na win2003 :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie tez bez problemu ale max speed to tylko 340 było przy FULL RPM jak u Orgiusza ;p. Smiesznie sie jedzie z max RPM bo silnik tak pierdzi. Tak btw to chyba slr czy forg gt nie wyrobił by koło 200 km na jednym baku z takim speedem czy sie myle ? :)

Veyron chyba chciałeś napisać :) Full speed ahead i nie ma paliwa po 20 minutach a bak ma pare ładnych litrów :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra juz jest.... ale na poczcie :( czekalem na listonosza i czekalem... i zonk... wyszedlem na chwile na miasto , wracam patrze i lezy awizo w skrzynce... ze do odbioru jutro po 20 ... wiec nie wiem czy uda mi sie zdobyc przesylke w weekend... ale powalcze jutro :) moze sie uda ... bo jak nie to dopiero w poniedzialek ide :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Veyron chyba chciałeś napisać :) Full speed ahead i nie ma paliwa po 20 minutach a bak ma pare ładnych litrów :wink:

malo TopGear ogladales ;) Clarksonowi bak w fordzie gt takze starczyl na +- 30 min szalenstw po lotnisku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...