Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już patch beta PL. Dostępny na forum gram. Właśnie leci.

 

Ma ktoś już go zainstalowanego? Najprawdopodobniej trzeba będzie przedtem świeżego zainstalować

jak juz wrzucasz takie info to dobrze by bylo bys linka dodal :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na latce od gram.pl (pl 1.66a) w końcu nie wywala mi gry tak często :) nawet udało mi się w końcu przejechać wyścig milionerów... ogólnie wciąż wali się dźwięk policjantki, ale poza tym jest nawet nieźle...

 

mess - ftp://ftp4.gram.pl/pub/pl/test_drive_unli...H_166a_ver2.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ta gra to prawdziwy killer. Nie dawno ją wywaliłem z systemu i znów mam piękny błąd podczas ładowania systemu - "wystąpił problem z boot.ini" czy coś takiego. Miałem to po wywaleniu bety, po wywaleniu "angielskiej wersji" i po wywaleniu oryginalnej, polskiej wersji językowej. :mur:. Na szczęście zmieniam sprzęt wiec reinstal jest nieunikniony ale jednak wkurza to troche człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za linka... bez problemu się zainstalował i przywrócił odpowiednią wersję językową, także już jest plus.

:D

 

LCC... gdzie jesteś?

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Przefajnie mi się dzisiaj jeździło, dawno tak przyjemnie nie było.

 

:D

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi też się bardzo przyjemnie jeździło. Objeździliśmy ciekawe i przepiękne zakątki wyspy i wpadliśmy nawet do miasta na zakupy. A co... po śmiganiu piwko się należy :)

 

P.S. qqrydza na końcu nawet odwiózł mnie do domu :)

i miałem przyjemność posiedzieć w grażu w mojej miss Shelby ;)

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

A tu już ciekawostka. Trawa rośnie na ulicy?

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczekiwalem ze choc ten patch PL poprawi gre, lecz sie przeliczylem. Jest tak samo jak wczesniej, nawet wywala gre tak samo przy poscigu gdy mialo by sie uslyszec glos policjanta...

 

no coz, albo bedzie nowy "dobry" patch albo trza czekac na 2`ga czesc gry, ktora moze bedzie prezentowala sie lepiej pod wzgledem niedociagniec i bugow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już problemów nie mam :) po wyścigu milionerów i objeździe wyspy w końcu mam rangę mistrza (nareszcie :D) i enzo ;) teraz zbieram kasę na saleena i jeżdżę dalej :) wróciła mi ochota na granie ;) przydałoby się czasem Was spotkać na trasie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już problemów nie mam :) po wyścigu milionerów i objeździe wyspy w końcu mam rangę mistrza (nareszcie :D) i enzo ;) teraz zbieram kasę na saleena i jeżdżę dalej :) wróciła mi ochota na granie ;) przydałoby się czasem Was spotkać na trasie ;)

niedlugo powinienem miec gre, to pojezdzimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie chce nic mówić ale Atari przygotowuje kolejnego patcha, tym razem zawierającego samochody.... ( m.in F40 , RUF-a, lexusa, CLK GTR, F1 GT ... )

jak będzie to zobaczymy.

Pozostaje tylko czekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie chce nic mówić ale Atari przygotowuje kolejnego patcha, tym razem zawierającego samochody.... ( m.in F40 , RUF-a, lexusa, CLK GTR, F1 GT ... )

jak będzie to zobaczymy.

Pozostaje tylko czekać :)

skad to info? fajnie bedzie pojezdzic w swieta tymi bryczkami:) w dlugie zimowe wieczory czesto siedzi sie w domu i nudzi, wiec nowe auta beda jak znalazl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie chce nic mówić ale Atari przygotowuje kolejnego patcha, tym razem zawierającego samochody.... ( m.in F40 , RUF-a, lexusa, CLK GTR, F1 GT ... )

jak będzie to zobaczymy.

Pozostaje tylko czekać :)

Jak myślicie, czy możemy już zacząć na nich bluzgać, że się spóźniają? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wynika z akt operacyjnych "super szpiegów" z forum Atari ma być sporo autek a i jest parę fotek moto. Teoria spiskowa oparta jest o fakt, że test cary zaczęły mieć nowe (i inne niż zawsze) felgi.

Równie dobrze ktoś sobie mógł je dorobić jak kiedyś Miazga i zrobić mały trick z nowymi autkami... dzięki czemu z nissana mamy test cara.

Tu macie cały temat z fotkami - http://www.ataricommunity.com/forums/showt...6977&page=2

Jest jeden koleś który twierdzi, że ma wtykę w atari i niby ta osoba potwierdziła, że testują paczkę i ponoć ma być for free:-) Ja tam traktuje te historie jako podpuchę, ale kto wie? Przekonamy się jak wyjdzie....

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Originally Posted by liquidsilk  View PostI found this on gamespot.com and was posted by Alan Schroeder.As u can see, the xbox360 launch pack is wat we got first, as well as what xbox360 users got first. This gives us an idea of the future cars we r going to get and the general order.===============================================================================4.~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Car Pack Information~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~===============================================================================NOTE: These packs are only for the 360 Version of Test Drive: Unlimited. Asfar as I know, the PC, PS2, and PSP versions do not have any extracontent. If this changes, or you have more detailed information about itfeel free to email me about it.----------------------------------------------------Name: Launch PackSize: 20.00 MBCars Included:-Audi RS4 Quattro Saloon-Nissan Skyline GTR R34Price: Free!--------------------------------------------------------------------------------------------------------Name: Test Drive Collection - Volume 1Size: 23.18 MBCars Included:- Corvette C1 1957- RUF RGT- Koenigsegg CCR- Noble M400- Corvette C6 Convertible- Ferrari 250 GTO 1962- Lamborghini Countach 25th Anniversary EditionPrice: 350 MS Points--------------------------------------------------------------------------------------------------------Name: Chevrolet Corvette C1 1957Size: 23.18 MBCars Included:- Corvette C1 1957Price: Free!--------------------------------------------------------------------------------------------------------Name: Lexus Is 350Size: 6.00 MBCars Included:- Lexus IS 350Price: Free!--------------------------------------------------------------------------------------------------------Name: Test Drive Collection - Volume 2Size: 28.01 MBCars Included:- Ferrari 612 Scaglietti- McLaren F1 GT- Dodge Viper SRT-10 Coupe- RUF RT 12- Alfa Brera- 1971 Dodge Challenger RT- EdonisPrice: 350 MS PointsNOTE: The McLaren F1 GT is not at the original McLaren showroom, but ratherin a new showroom. The new showroom is in the south-west corner of theisland. To find it, open the map, find the Pontiac showroom and move thecursor west.--------------------------------------------------------------------------------------------------------Name: Cadillac CTS-VSize: 25.57 MBCars Included:- Cadillac CTS-VPrice: Free!--------------------------------------------------------------------------------------------------------Name: Test Drive Collection - Volume 3Size: 25.57 MBCars Included:- Ferrari F40- Chrystler Crossfire SRT6 Roadster- RUF Rturbo- Audi S6- Chevrolet Corvette Stingray Convertible 1971- Mercedes-Benz CLK-GTR- Cadillac CTS-VPrice: 350 MS Points--------------------------------------------------------------------------------------------------------Name: Free Lexus Collection Volume 2Size: 10.53 MBCars Included:- Lexus GS 450h- Lexus LS 460 LPrice: Free!--------------------------------------------------------------------------------------------------------Name: Test Drive Collection - Volume 4Size: 26.93 MBCars Included:- Ferrari Challenge Stradale- Cadillac Cien- RUF RK Spyder- Ferrari Dino 246 GT- Lamborghini Murcielago Roadster- TVR T440R- Saturn CurvePrice: 350 MS Points--------------------------------------------------------------------------------------------------------Name: Free Saturn CurveSize: 26.93 MBCars Included:- Saturn CurvePrice: Free!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie od nas najwyżej zechcą $....

Coś jest na rzeczy, bo jest w sumie 2 kolesi którzy śmigają tylko takimi testowymi autkami i to tylko od pon do piątku:-)

Da sie z nimi pogadać, ale tylko o prowadzeniu autka. Gdy pytamy o model itp. od razu się rozłączają. Jak się ktoś przyjrzy to widać w wynikach, że ci kolesie mają jako nazwę autka np. F40 itd więc oby oby:-) Aha te ich testowe są o tyle wiarygodne, że to osoby 3 robią im fotki a nie oni sami. Więc sposób Miazgi chyba tu już by nie zadział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wreszcie! dorobilem sie TDU i zaczynam smigac. moze ktos mnie jeszcze pamieta ze smigania w bete wersje...

niedawno spotkalem miazge na trasie, ale cos do ulubionych nie moglem go dodac:/

wiec do zobaczyska:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bylo fajnie ,lajcikowo, ale nie stety tdu mi wylaczalo komputer :o, kiedy z mapy kliklem na kogos to mialem off (nie wspomne o tym ze wysypal mi sie save ;) ) i juz 3 raz mi sie nie chcialo odpalac, do nastepnego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co..? Spotkanko się jakieś dzisiaj kroi. Myślę, że 15-25 minut i będzie kilku "naszych".

 

... no i było.

Czy mi sie wydaje czy na tym screenie pasy lewitują w powietrzu? :o

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Ci się wydaje, może ktoś na prędce z papieru toaletowego ułożył. Na dzisiejsze spotkanie, jeśli znajdzie się chętny, zakupiłem sobie nową furkę...

;-)

Dołączona grafika

 

Podskoczyła troszkę prędkość maksymalna...

... co poniektórzy to się ostro "wyrobili", już nie ma srania po krzakach i jest ostry "kompetyszyn". Szybko i technicznie... to dlatego jest tak przyjemnie, jeśli się ma do czynienia z najlepszymi to aż chce się brykać.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qqrydzaniy, ale się dałeś wrobić. To była moja padlinka te czarne coś. Oczywiście po dachowaniu i reanimacji u Pana Kazia:-)

To i ja może dziś się podłącze i odpocznę od rf.

Do zobaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...