Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Jeździ może ktoś teraz po wyspie? Ja właśnie jadę do lakiernika koło wulkanu malować swojego GT500 :mrgreen: Może jakieś spotkanie na parkingu koło latarni na południu wyspy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam jedno pytanie. Czy te oryginały TDU za allegro za 40zł z serii TopSeller są w kinowej ppolskiej wersji czy całkowitej??

I czy wstęp do klubu PPC jest wolny?? :D

Aha, i jak kupić audi rs4 i skyline'a?? Mam patcha 1,66 a w salonach ich nie ma :(

Edytowane przez dr@jw3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No włąśnie na aukcjach piszą że kinówka :|

Nie mam w salonach, tylko dwie 350ki od nissana :|

a jak instalowałem patcha to jak kopiowało pliki to coś o skyline tez było, jakiś plik :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździ może ktoś teraz po wyspie? Ja właśnie jadę do lakiernika koło wulkanu malować swojego GT500 :mrgreen: Może jakieś spotkanie na parkingu koło latarni na południu wyspy?

No już trochę późno ale może jutro po 21? Znaczy... dzisiaj.

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wywołuj wilka z lasu :)

Z chęcią z Wami bym pograł ale TDU odmawia posłuszeństwa :<. Od niedawna mam straszne rwanie gry (a nic w sterach grafy czy nawet w ustawieniach nie robiłem). To wygląda jakby mi cały czas gra doczytywała sie z dysku ale dysk siedzi cicho (FPSy też w normie). To samo na każdych ustawieniach mam w nawet w garażu (podczas obracania kamery wokół wozu też rwie). Bede musiał formata zrobić chyba :|. MIał ktoś podobny problem ? (pewnie nie wiec format mnie czekan niestety...). To jest najlepsze w tdu, zawsze czymś nowym potrafi zaskoczyć i to tak z dnia na dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O lol, kupiłem oryginała, i wszyskie fury 10x tańsze ;) A ja kupiłem enzo za 6,5mln <lol>

Dobrze że jest poradnik zamiany profilu z oF na oN line

 

Wysłałby mi ktoś zaproszenie do klubu, bo jest to potrzebne żeby gre na 100% ukończyć?? No i pojezdził bym też troche ;) Mój nick w grze taki jak na forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach!]a ta graj jest jendak po[ciach!]a, gdy gram online freez za freezem i nie mam nawet tych magicznych 6%, zarówno na tym fixerze niedawno podanym jak i na "czystym" tdu, offline grałem ze 3 godzinki i żadnej zwiechy.. Przepraszam za słownictwo ale jestem zbulwersowany

 

system mam dzień po formacie... stery zmieniałem 3 razy, dobrze że nie kupiłem jeszcze kiery, a miałem taki zamiar zaraz po zakupie TDU..

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No włąśnie na aukcjach piszą że kinówka :|

Nie mam w salonach, tylko dwie 350ki od nissana :|

a jak instalowałem patcha to jak kopiowało pliki to coś o skyline tez było, jakiś plik :|

Spolszczenie jest zwalone w tdu... w nawigacji masz 2 rozne glosy chodz oba kobiece...

 

Ja jestem za :) Może ktoś jeszcze się do nas dołączy? :] Pod latarnią spotkanie? :P

No już trochę późno ale może jutro po 21? Znaczy... dzisiaj.

 

:wink:

Ja chyba chetny ;) Kolo 21 :)

 

Opłaca się ściągać patch 1.66? Co od daje oprócz 2 samochodów?

Jak grasz online, to musisz mieć ten patch ;)

Kolega Ci wytlumaczyl... juz o tym Ci pisalem... zeby grac online musisz miec patcha. Oprocz tego patch wprowadza poprawki do wywalajacych sie save i grafiki. Nie ktorym potrafi sie dzwiek zwalic po wgraniu patcha.

 

[ciach!]a ta graj jest jendak po[ciach!]a, gdy gram online freez za freezem i nie mam nawet tych magicznych 6%, zarówno na tym fixerze niedawno podanym jak i na "czystym" tdu, offline grałem ze 3 godzinki i żadnej zwiechy.. Przepraszam za słownictwo ale jestem zbulwersowany

 

system mam dzień po formacie... stery zmieniałem 3 razy, dobrze że nie kupiłem jeszcze kiery, a miałem taki zamiar zaraz po zakupie TDU..

Jaka grafika? jezeli gf6200 to zapomnij o plynnim TDU

 

EDIT: http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=9305

no i pupa z marcowego TDU z tego co widze... jak narazie widze ze premiera w lipcu 2008...

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie żartujesz ;) Nie chodzi mi o płynność a zwiechy.. Gram na 1680x1050 hdr on, aax2 ze sterów, afx8, wszystko max, hdr+obfitsza zieleń mod i jest płynnie.

 

no ale nie napisalem tego żeby się pochwalić :) Kolejną zwiechę załapałem grając online, w ogóle co to ma być.. Jaki może mieć wpływ gra online/offline?

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie żartujesz ;) Nie chodzi mi o płynność a zwiechy.. Gram na 1680x1050 hdr on, aax2 ze sterów, afx8, wszystko max, hdr+obfitsza zieleń mod i jest płynnie.

 

no ale nie napisalem tego żeby się pochwalić :) Kolejną zwiechę załapałem grając online, w ogóle co to ma być.. Jaki może mieć wpływ gra online/offline?

grasz na podkreconej grafice i procku? ustaw to wszystko na standardowy konfig i wtedy sprobuj.... u mnie gra sie wywala na 2.4 ghz.... za to na 2.2 chodzi normalnie chodz wszystko inne na 2.2 dziala...

 

edit2:

troche mi sie plany zmineily... bede po 21

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzisiejsza jazda była odjazdowa :)

Jak zawsze były wpadki i wypadki :)

 

Sorki za zdjęcia trochę się bok zrypał ;)

A to ja, jak zawsze wielki LOL, za niskie podwozie wiszę i kwiczę ale wsparcie zaraz przychodzi zewsząt :)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika

 

qqrydza chyba udało mi się zarejestrować Twoje zawieszenie, skasowałeś przy tym doszczętnie jeepa :) Aha no i wypolerowałeś jezdnię :)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mnie wyyebało na ustawieniach stock wszystkiego... Grałem ~10 minut i pa pa.. Tzn generalnie gra freezuje i jak odpowiednio szybko zareaguje da się ją wyłączyć ctrl+alt+del. A tak poza tym to nie widziałem już daawno żadnego gracza w tdu.. chociaż gram po te kilka minut to powinienem kogoś widzieć... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...