Skocz do zawartości
KaxxL

Test Gimnazjalny

Rekomendowane odpowiedzi

Próbną część humanistyczną ;) Matmę w 1h.

 

Musze się wziąć za porządną naukę i powtórki matmy w domu bo ostatnio w szkole matmę miałem przed feriami (po sylwku). A przydało by się coś umieć na ten egzamin ;)

Na test gimnazjalny? Podstawowe kilka wzorow, reszte podstawiasz i ladnie wychodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z próbnego miałem 37/50 z mat-przyr i 46/50 z humanistycznego. Zawaliłem fizykę i biologię.

 

40 minut na egzamin to norma dla zdolnego ucznia? Ja nawet w tyle nie napisałbym wypracowania, a co dopiero zrobić całość. Przy wypracowaniu najpierw robię mini-plan co się gdzie znajdzie i dlatego schodzi mi na to mniej więcej połowa czasu.

Edytowane przez koti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z próbnego miałem 37/50 z mat-przyr i 46/50 z humanistycznego. Zawaliłem fizykę i biologię.

 

40 minut na egzamin to norma dla zdolnego ucznia? Ja nawet w tyle nie napisałbym wypracowania, a co dopiero zrobić całość. Przy wypracowaniu najpierw robię mini-plan co się gdzie znajdzie i dlatego schodzi mi na to mniej więcej połowa czasu.

Mowie dla zdolnego ucznia co potrafi zdrowo kombinowac i szybko myslec. Sama wiedza teoretyczna ani na tescie gimnazjalnym, ani na maturze nie przyda sie w 100% bez sprawnego jej zastosowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w te 40min spłodziłem podanie (max pkt) i charakterystykę postaci.

Niestety nie umie pisać takich rzeczy niezależnie od czasu więc nie wyszła za dobrze ;)

 

Zgadzam się z rybą, ale jednak jak bym miał się od wypowiedzi przyłożyć to koło godzinki by mi zeszło.

 

Dodam jeszcze że mam wydłużony czas na 3h ;] [; ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś powiedzieć ,czy 27 human i 45 mat to dobry wynik ? czyli 72 pkt . Klasa mi mówi że cienko ale motywuje mnie to że nie byłem najgorszy. Dodam że jestem w klasie z jakimiś kujonami co podstawówkę skończyli ze średnią 5.6 (ja z 4.7) :D sam nie wiem co tam robię :mur: ...

tak ogólnie to średnio mam 75 pkt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Masz 72 punkty i narzekasz... :damage_wall: Ja miałem 52 tylko z oficjalnego, z próbnego mniej miałem...

 

EDIT: Czasami nie rozumiem nie których, mają dużo punktów i jeszcze im mało...

EDIT2: Do postu niżej; to czasami podchodzi pod pazerność [;

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!@#$% prawda w wiekszosci szkol patrza na oceny z poszczeglonych przedmoiotow (mowa o tych 4 wymaganych) niz z testu

 

test jedynie podbije ci pkty lecz i tak mozna go rozbic o zbity pys... bo dopiero w szkole sredniej zobaczycie jakie gimnazjum bylo oblesne :D i btw ten test mozna sobie w tylek wsadzic

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

nie jest mi mało , tylko czasami mi jest głupio jak klasa mówi że mam kijowy wynik z polskiego icon_neutral2.gif i tłumaczą mi że nigdzie się nie dostane z takim wynikiem mur.gif

Wydaje mi sie że masz głupią klasę :lol: Nie zawsze musi każdemu pójść wszystko idealnie, moim zdaniem wynik jest dobry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo np tam gdzie ja chcę iść to do tych 4 ocen jest wymagany j. obcy i teraz pytanie czy jak w szkole mam niemiecki to może on się liczyć ? i w tej średniej jest niemiecki ....

 

Wydaje mi sie że masz głupią klasę :lol:

zgadzam się z tobą w 98% .

Edytowane przez wegorz91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kazdy kto ma dobre oceny musi miec dobry wynik na egzaminie i odwrotnie. Wedlug mnie oceny do konca nie odzwierciedla naszych umiejetnosci na egzaminie i to sie sprawdza. Bo sa osoby ktore kuja do sprawdzianow i leca na 5, a praktyki z wiedza nie maja wogole, dlatego na testach leza. ~70% to jest dobry wynik i napewno powyzej sredniej polski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo np tam gdzie ja chcę iść to do tych 4 ocen jest wymagany j. obcy i teraz pytanie czy jak w szkole mam niemiecki to może on się liczyć ? i w tej średniej jest niemiecki ....

zgadzam się z tobą w 98% .

Liczy się ten język, którego się uczyłeś ;] A jak miałeś dwa to chyba biorą pod uwagę ten z wyższą oceną (nie pamiętam dokładnie).

 

Podzielam zdanie ryby - tutaj się liczy logiczne myślenie i umiejętność wykorzystania wiedzy w praktyce. I mamy 70-80 pkt bez problemu :)

Co do ocen, to ja np miałem na koniec z fizy 3, a wszystkie zadania z fizyki na egzaminie miałem na full pkt :lol:

 

@wegorz91

Jak miałeś w sumie 72 pkt to jest dobrze :) Dziwną masz klasę :)

Edytowane przez Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dla niektórych mało to 90pkt a inni będą szczęśliwi zdobywając 60pkt. :)

Wiesz, gdybym był przeciętnym uczniem to zapewne bym się cieszył z 37/50 z mat-przyr. Jednak dla mnie jest to nieco słaby wynik. Dlaczego? Bo z matmy i fizyki jestem po prostu najlepszy w klasie. Wszystkie sprawdziany piszę bez przygotowania i zwykle na 5, wystarczy że słucham co mówi nauczyciel podczas lekcji. Jednak ocenę na półrocze zepsuło mi nieodrabianie zadań + olewanie pracy na lekcji.

Edytowane przez koti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość f.e.a.r.

!@#$% prawda w wiekszosci szkol patrza na oceny z poszczeglonych przedmoiotow (mowa o tych 4 wymaganych) niz z testu

Bzdura. Szkoła patrzy na wynik koncowy. Nie wazne czy masz 30 z testów w sumie i 80 za oceny czyli razem 110 czy masz 90 z testow i 20 za oceny. Dla szkoly sredniej to i tak 110 pkt. We wstepnej rekrutacji oczywiscie. Jak juz poza rekrutacja ubiegasz sie o miejsce w szkole to wiadomo ze bardziej patrza na oceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, gdybym był przeciętnym uczniem to zapewne bym się cieszył z 37/50 z mat-przyr. Jednak dla mnie jest to nieco słaby wynik. Dlaczego? Bo z matmy i fizyki jestem po prostu najlepszy w klasie. Wszystkie sprawdziany piszę bez przygotowania i zwykle na 5, wystarczy że słucham co mówi nauczyciel podczas lekcji. Jednak ocenę na półrocze zepsuło mi nieodrabianie zadań + olewanie pracy na lekcji.

Troche pyszne masz podejscie do sprawy.... pozatym wiesz jak sie traktuje takich "prymusow" w szkole?:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prymusów? Poza szkołą nie poświęcam prawie w ogóle czasu na naukę, najwyżej zrobię prasówkę co tydzień. I bez tego mam lepsze oceny niż cała rzesza 'kujonów'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Wiesz, gdybym był przeciętnym uczniem to zapewne bym się cieszył z 37/50 z mat-przyr. Jednak dla mnie jest to nieco słaby wynik. Dlaczego? Bo z matmy i fizyki jestem po prostu najlepszy w klasie. Wszystkie sprawdziany piszę bez przygotowania i zwykle na 5, wystarczy że słucham co mówi nauczyciel podczas lekcji. Jednak ocenę na półrocze zepsuło mi nieodrabianie zadań + olewanie pracy na lekcji.

super i co dowartościowałeś się? :lol: też tak pisałem i w gim i miałem tak samo i co? nic z tego nie wynika tyle powiem <_< miałem mat 37/50 hum 43 i nie narzekam poza tym właśnie potem zobaczysz jak traktuje się prymusów ;]

 

!@#$% prawda w wiekszosci szkol patrza na oceny z poszczeglonych przedmoiotow (mowa o tych 4 wymaganych) niz z testu

 

test jedynie podbije ci pkty lecz i tak mozna go rozbic o zbity pys... bo dopiero w szkole sredniej zobaczycie jakie gimnazjum bylo oblesne :D i btw ten test mozna sobie w tylek wsadzic

no można rozbić, fakt, jest łatwy ale prawda jest taka że msz próg pkt na co sumuje się też ilość pkt z egzaminu i tego nie zmienisz...

 

Masz 72 punkty i narzekasz... :damage_wall: Ja miałem 52 tylko z oficjalnego, z próbnego mniej miałem...

 

EDIT: Czasami nie rozumiem nie których, mają dużo punktów i jeszcze im mało...

EDIT2: Do postu niżej; to czasami podchodzi pod pazerność [;

napisałeś jak byś zazdrościł? ;> 52pkt? sory gregory ale to wręcz niemożliwe :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super i co dowartościowałeś się? :lol: też tak pisałem i w gim i miałem tak samo i co? nic z tego nie wynika tyle powiem <_< miałem mat 37/50 hum 43 i nie narzekam poza tym właśnie potem zobaczysz jak traktuje się prymusów ;]

Tak, nareszcie popisałem się przed e-kolegami <ok>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kazdy kto ma dobre oceny musi miec dobry wynik na egzaminie i odwrotnie. Wedlug mnie oceny do konca nie odzwierciedla naszych umiejetnosci na egzaminie i to sie sprawdza. Bo sa osoby ktore kuja do sprawdzianow i leca na 5, a praktyki z wiedza nie maja wogole, dlatego na testach leza. ~70% to jest dobry wynik i napewno powyzej sredniej polski ;)

Koleżanka z gimnazjum, taka totalna kujonka, jak dostała 3 ze sprawdzianu to płakała, uczyła się 8h (!) dziennie. Dostała z egzaminu 42punkty...za całość :blink:

 

Ja 67 i jestem zadowolony(zawalilem calkowicie rozprawke, puscilem wodze fanatazji i za głęboko poszedłem, zapomniałem o "kluczu" :P I dostalem chyba symboliczne 3 punkty :P), nawet 15 minut nie poświęciłem na nauke do egzaminu, bo czego niby miałbym sie uczyć ? :lol: Wyszedłem też jako jeden z pierwszych.

 

Jak ktoś umie czytać ze zrozumieniem i ma chociaż troszke informacji w głowie to zda egzamin z palcem w...uchu.

Edytowane przez LukeXE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

napisałeś jak byś zazdrościł? ;> 52pkt? sory gregory ale to wręcz niemożliwe :-|

Nie zazdroszczę [; Co do drugiej części-możliwe, poczytaj moje wcześniejsze posty tutaj, byłem bliski załamania bo sądziłem że sie nie dostane tam gdzie chciałem... A jednak sie udało :) Poza tym w klasie mam osoby co razem z ocenami i testem miały tyle punktów ile ja z testu... Nie zazdroszczę i tyle, słyszałem w szkole teksty jak mówili że mają mało a inni mówili do nich że dużo... Pamiętam jeszcze realia gimnazjum ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas ostatnio jest tak że jak lepsze oceny to jesteś cool . Każdy jak głupi kuje i później to zapomina :mur: Ja tam się uczę tak na 3/4 i dobrze mi z tym ( 2 też jest , ale to przez nauczycielkę :D i jakieś 5 też :-P )

Edytowane przez wegorz91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem 72pkt z testu ;x

 

uber 70 pkt +4 ew 5 + dyplomy i dostaniesz sie wszedzie takie straszenie głupie ze cie nie przyjma

 

@wegorz91

Wspolczuje ci klasy debili ;[ ja bym z takimi nie wytrzymal...

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Ja mialem 72pkt z testu ;x

 

uber 70 pkt +4 ew 5 + dyplomy i dostaniesz sie wszedzietakie straszenie głupie ze cie nie przyjma

 

@wegorz91

Wspolczuje ci klasy debili ;[ ja bym z takimi nie wytrzymal...

możesz rozwinąć wszędzie? przecież są szkoły z progiem >150, ba z zamoyu w wawie był 162 czy jakoś tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...