Skocz do zawartości
nrl

Devil May Cry 3: Dante's Awakening Special Edition

Rekomendowane odpowiedzi

W wersji ps2 mozna bylo grac Vergilem czy tylko my mamy tak dobrze?Kolo wymiata i to grubo szkoda ze misje te same mogli dorobic co sie z nim dzialo podczas gry Dante nawet jesli mialoby byc krotsze.

W "podstawowej" wersji na PS2 nie można było grać Vergilem. Wersja na PC to wersja "rozszerzona" o kilka bajerków. Ta sama wrsja jest/będzie na PS2. To po prostu DMC3: Special Edition. Acha, grając Vergilem gramy TO SAMO co było jak graliśmy jako Dante. Zmienił się tylko model postaci no i rychy...i wyleciały filmiki :?.

 

EDIT:

A tak w ogóle to patent niezły z tym żeby pokazać co robił Vergil w czasie równoległej przygody Dantego. Z innej beczki. Jak wyszedł MGS2:Substance to tak naprawdę najważniejszym "dodatkiem" w stosunku do wersji podstawowej były misje wirtualne...A przecież można było dorobić nawet krótki ale zawsze epizod Sake'a na BigShell, wtedy kiedy my graliśmy Raidenem. Mogli do Substance wrzucić historyjkę "Sneja" co IMO byłoby o wiele bardziej ciekawe niż setki misji VR (tym bardziej że Snake poruszał sie po Shell2 zanim ten został uszkodzony przez wybuch..no i walczył z Olgą o czym my tylko się dowiadujemy z dialogów)....To samo jest tutaj. Niby dają bajerki ale to wszystkoi jakieś słabe jest. Tylko zarabiają dwa razy na tym samym (wersja PS2)...Trochę to nie fair. Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglby ktos dac save ? bo nie moge przejsc bossa pod koniec 11 misji ( bo tej babce-wampirze nie mam juz nerwow )

Nie tylko ty .... przejście jej z trainerem zajęło ponad pół godziny :P ... Niby siostra przeszła tę grę 6 razy na PS2, a tu ciągle wtopa :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mam wrażenie ze poziom graczy z roku na rok maleje coraz bardziej :? "mógłby ktoś dać sejwa", "przejscie z trainerem" :blink: sorrki ale dla mnie takie teksty to jedno wielkie :lol2: :lol2: , w wielu tematach pojawiają sie ostatnimy czasy podobne pytania dotyczące problemów często prostych jak budowa cepa. Ale odbiegam od tematu - mi rozpracowanie ataków Nevan (tej kobiety) zajeło troszkę czasu, ale gdy już to zrobiłem pokonałem ją bez problemów na jednym hp bez apteczek, fakt że trwa to troszkę czasu (oczywiscie mówimy o graniu na padzie, bo granie na klawie to imho pomyłka całkowita). Dla tych co jeszcze nie zakumali o co mi chodzi: ta gra to nie proste pykadełko ala Diablo gdzie idziesz sobie i klikasz jednym buttonem, tutaj bossowie wymagają pomyślenia, trzeba znależć sposoby na unikanie ich ataków, znaleźć słabe punkty przeciwnika i dogodne momenty do ataku. Gdy się już pokona takiego bossa bez lamerskich wspomagaczy wtedy jest satysfakcja z wygranej B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

To nie chodzi tylko o to, zeby gre zaliczyc? :huh: :unsure: Na czas. I napisac na Forum: ale krotka, pfff.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ty .... przejście jej z trainerem zajęło ponad pół godziny :P ... Niby siostra przeszła tę grę 6 razy na PS2, a tu ciągle wtopa :lol2:

ee ! daj tego trainera ;d

 

@ZATOICHI, sialala: cieszcie sie ze jesczw nie odinstalowałem tej gry ;p mam jeszcze duzo innych gier do przejscia wiec odechciewa mi sie przechodzenia takich bossów

EDIT: mam trainera, ide przesc bossa ;]

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wogule robic kombosy?? bo mam tylko jeden klawisz do walenia meiczem jeden do skakania jeden do jakichs dziwnych rzeczy i jeden do strzelania i to koniec

Edytowane przez kredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

a jak wogule robic kombosy?? bo mam tylko jeden klawisz do walenia meiczem jeden do skakania jeden do jakichs dziwnych rzeczy i jeden do strzelania i to koniec

W instrukcji jest opisane kilkanascie kombosow, do tego opisany jest sposob na tworzenie nowych (tworzenie to moze za mocne slowo - raczej uczenie postaci nowych) - wiec zamiast pytac - zerknij do tejze.

 

@ZATOICHI, sialala: cieszcie sie ze jesczw nie odinstalowałem tej gry ;p mam jeszcze duzo innych gier do przejscia wiec odechciewa mi sie przechodzenia takich bossów

EDIT: mam trainera, ide przesc bossa ;]

A ja myslalem, ze jestem kiepski, bo poddalem sie na poziomie Dante Must Die - dla wyjasnienia: poziom ten odblokowuje sie po przejsciu gry na poziomie Hard i trudnosc jego polega mniej wiecej na tym, ze przecietne pokraki wymagaja takiego ladowania w nie, co przecietny boss na poziomie Normal. Czysta kwintesencja rozrywki konsolowej - az do zniszczenia pada. Cos jak tryb insane w Metal Slugach - jeden coin na przejscie calej gry - IMO niewykonalne, ale ponoc sa ludzie ktorzy tego dokonali.

Czy mam sie cieszyc, ze nie odinstalowales gry, za ktora nie zaplaciles? No nie wiem :|

BTW: z tego co czytalem, to poziom trudnosci w SE zostal... obnizony. Nastapilo to na skutek narzekan graczy na wysrubowany poziom trudnosci podstawowej wersji. Ja skonczylem tylko podstawke DMC3 na poziomach Normal i Hard - DMD byl juz nie dla mnie, ale save'a trzymam i jak mnie cos wkurzy w robocie - po powrocie do domu wlaczam ten poziom (albo God Mode z God of War) i nerwy przelewam na pada. Jeszcze sie trzyma o dziwo ;)

W tej gierce - wbrew pozorom - trzeba czasami pomyslec. I nie tyle przy "zagadkach" ktore sa obliczone na 6-o latka z wodoglowiem, co przy niektorych bossach. A rekordy combosow - po kilkaset ciosow z rzedu (dochodzace do kilku tysiecy - filmiki na necie) sa dla najwytrwalszych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe jacy ambitni .... Gdyby konwersja wnosiła COKOLWIEK (a trzeba przejść całość od zera, żeby odblokować vergila, chyba jedyną atrakcję dla ludzi znających normalną DMC3) to by się może i pograło, a tak - tak jak pisałem wcześniej siostra przeszła całość bodajże ze 6 razy na PS2, włącznie z poziomem Dant Must Die :D. Męczyć się jeszcze raz od początku, bez exp i dodatkowych ciężko wyharowanych rzeczy po prostu nie warto... A savów nijak nie przeniosę z konsoli żeby zadziałały pod piecem.... :mur: Jak ktoś jest spragniony wrażeń i spodobał mu się typ gry, to proszę bardzo - reszta nieplanująca spędzić przy grze miesiąca z okładem może sobie dać spokój/przejść dla samego przejscia z oszukiwaniem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Masz może gdzieś linki do tych filmików :) ?

Wyszukiwarka w youtube czy google video sie popsula? Chyba nie. Pierwszy z brzegu:

 

BTW: i tak wole DMC1 jesli chodzi o wyzywke - w trojce wkurzaja mnie teksty Dantego i jego pozowanie na idola dla nastolatek ;) Taki metroseksualny sie zrobil :D

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee jak to metroseksualny? :) Mozesz to stwierdzic na podstawie gry?No i mysle ze jego teksty i zachowanie sa uzasadnione z racji tego ze to prequel to Dante jest mlodszy i fiu bzdziu mu jeszcze w glowie :). Pozniej bedzie doswiadczony przez zycie hehe.

Edytowane przez Si3beN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Nigdy nie grałem w DMC1 ani 2, myślałem, że 3 to sequel obu części. Szkoda, że obu tych gier nie zrobili na PC.

 

Czyli całkiem inaczej się zachowuje Dante w "jedynce"? Ja wolę jego brata, zimny gość, ale takich lubie ;) Przypomina mi Sephirotha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Czyli całkiem inaczej się zachowuje Dante w "jedynce"? Ja wolę jego brata, zimny gość, ale takich lubie ;) Przypomina mi Sephirotha.

Nie gralem w SE DMC3, ale w trojce to on jest taki... pozerski. Taki idol nastolatek, czlonek bojsbendu. Oczywiscie porownujac do Dantego z czesci pierwszej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem ze sterowaniem. Ale niue chodzi mi o analogi bo to zrobilem programem controlMK. Chodzi mi o inne "guziki" potrzebne do gry, jak robie te analogi tym programikiem to krzyzak dziala analogi dzialaja, ale nie dzialaja inne przyciski w padzie. Probowalem przypozadkowac inne klawisze pod guziki ale dalej nic :( . Jezeli ktos wie jak mi pomoc albo moze dac swoja konfiguracje w controlMK to wielkie dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba zachowanie Dentego mozna sie posmiac.Co do gry Vergilem:nawet w miejscu gdzie normalnie walczy sie Vergilem to grajac nim nie walczy sie z Dante :( lipa straszna nie postarali sie tworcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam.

Mam taki problem, gdy włączam grę ,pokazuje się logo Ubisoft ,niby wszystko dobrze ,ale jednak pozory mylą za chwile pomniejsza mi się obraz i jest taki do polowy ekranu w lewym gornym rogu, slychac jedynie efekty dzwiekowe ,a ekran gry jest czarny poza pulpitem bo witac kawalek pulpitu.

Co jest nie tak ,to wina sterownikow karty graficznej (Ati Radeon 9600 ?) ,czy czegoś innego? Prosze pomużcie.

Przypominam iż moj pc spelnia wymagania sprzetowe gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pare osób wczesniej wspominało o problemie ze sterowaniem (prawa gałka zamiast lewej na niektórych padach)

 

moze to rozwiąze wasz problem:

 

http://www.torrentspy.com/torrent/785962/D...troller_Fix_rar

lol ..

toz to link do tego Mk control ktorego ktos juz podal wczesniej

 

 

a dokladnie tu

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2199091

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gierkę od wczoraj i ..... nie mogę grać. :cry: Złamało mi się coś w padzie jak grałem w GGX i teraz jestem bez. :( A na klawiaturze gra się okropnie. Konfigurowałem ją kilka razy, tylko nie wiem dlaczego sterowanie postacią jest ustawione w 3 miejscach: strzałki, klaw. numeryczna, WASD. Mógłby mi ktoś podać jakąś sensowną konfigurację na klawiaturę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na TV w 800x600 i z maksymalnym AA oraz AF x4 wygląda ładniej niż na konsoli. Oddalone obiekty są dużo wyraźniejsze niż na PS2. Już nie mogę się doczekać żeby w ten sam sposób pograć sobie w RE4. Poziom z kolejką (i kilka innych) strasznie mnie na PS2 drażnił właśnie z powodu ogromnego aliasingu i niewyraźnych krawędzi, co bardzo utrudniało celowanie i sprawiało, że grafika wyglądała cokolwiek paskudnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przed chwilą się zorientowałem co to. Dziwi mnie tylko to, że nie dostałem gwiazdki za pierwszą Secret Mission. Potem jak się okazało, gra nie zapisała mi tego :? Musiałem na nowo robić. Wkurzają mnie te "combat adjucator'y". Palce bolą od nawalania w nich w taki sposób, żeby nie powtórzyć za szybko sekwencji ciosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś wie, dlaczego w grze nie moge używać agni&rudry? tak samo znajdowałem już od groma tych różnych orbów które powiekszają lajfa i mane tak jakby, a teraz ich nie mam, o co chodzi? ta gra ze mna w kulki leci... przechodze 8 plansze i nawet żadnych ulepszen postaci nie mam, oprócz oczywiscie jakichs nowych akcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś wie, dlaczego w grze nie moge używać agni&rudry? tak samo znajdowałem już od groma tych różnych orbów które powiekszają lajfa i mane tak jakby, a teraz ich nie mam, o co chodzi? ta gra ze mna w kulki leci... przechodze 8 plansze i nawet żadnych ulepszen postaci nie mam, oprócz oczywiscie jakichs nowych akcji...

A kupowałeś coś? Pewnie w instrukcji nie było ani słowa... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kupowałeś coś? Pewnie w instrukcji nie było ani słowa... :lol2:

HA HA HA! coż za błyskotliwa odpowiedź, twoja babcia byłaby z ciebie dumna... a tak na serio to po prostu pierwszy raz w to gram i nie zastanawiałem sie za bardzo nad niczym tylko leciałem do przodu, nie wiedziałem po prostu, że da sie lajfa dodac i many, teraz coś mnie olśniło, a pamietam ze juz takie bajery do lajfa i do many na pewno zbierałem i nie wiem gdzie to wtopiłem, a agnia&rudra od razu mnie denerwowały ze nie moge ich uzywac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...