Skocz do zawartości
Ecuadoo

Podpisano Pakt "stabilizacyjny"- Pis-lpr-so Wasze Opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gladiac

PIS stracil w sondarzach i dlatego Lech Kaczynski, nie rozwiaze parlamentu, gdyz to moze spowodowac oslabienie pozycji partii jego brata, Jarosława.

Co to porozumienie przyniesie Polsce ? Czekam na Wasze opinie.

 

 

stracil w jakich sondazach??? moze gazety wyborczej???,dajcie spokoj jak patrze na sondaze to zawsze jest smiesznie,Lech nie ma czego sie bac bo te sondaze nigdy nie byly miarodajne, ale faktycznie dla kazdej parti wyniki moglybybyc zaskakujace , chce aby Pis rzadzil bo mam nadzieje ze wrescie oczyszcza kraj ze smieci politycznych i zlodzieji, reszta polityki ich mnie nie obchodzi

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stracil w jakich sondazach??? moze gazety wyborczej???,dajcie spokoj jak patrze na sondaze to zawsze jest smiesznie,Lech nie ma czego sie bac bo te sondaze nigdy nie byly miarodajne, ale faktycznie dla kazdej parti wyniki moglybybyc zaskakujace , chce aby Pis rzadzil bo mam nadzieje ze wrescie oczyszcza kraj ze smieci politycznych i zlodzieji, reszta polityki ich mnie nie obchodzi

 

Zapomniales dodac. Niewazne czy Polacy sa bogaci i czy jest bezrobocie, wazne by Polska byla katolicka :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stracil w jakich sondazach??? moze gazety wyborczej???,dajcie spokoj jak patrze na sondaze to zawsze jest smiesznie,Lech nie ma czego sie bac bo te sondaze nigdy nie byly miarodajne, ale faktycznie dla kazdej parti wyniki moglybybyc zaskakujace , chce aby Pis rzadzil bo mam nadzieje ze wrescie oczyszcza kraj ze smieci politycznych i zlodzieji, reszta polityki ich mnie nie obchodzi

Inaczej mowiac "gowno mnie obchodzi czy wy tam w Polsce bedziecie zdychali z glodu, wazne ze ci ktorych nie lubie beda w pierdlu"

 

A takiego wała !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stracil w jakich sondazach??? moze gazety wyborczej???,dajcie spokoj jak patrze na sondaze to zawsze jest smiesznie,Lech nie ma czego sie bac bo te sondaze nigdy nie byly miarodajne, ale faktycznie dla kazdej parti wyniki moglybybyc zaskakujace , chce aby Pis rzadzil bo mam nadzieje ze wrescie oczyszcza kraj ze smieci politycznych i zlodzieji, reszta polityki ich mnie nie obchodzi

A rozliczajcie sobie ta przeszlosc do usranej smierci, jak nie macie wiekszych zmartwien. Mnie to go**o obchodzi, ja chce miec co do garnka wlozyc. I dlatego, predzej sie osram niz zarejestruje tu dzialalnosc gospodarcza - ani zlotowki te tluste swinie na mnie nie zarobia :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Zapomniales dodac. Niewazne czy Polacy sa bogaci i czy jest bezrobocie, wazne by Polska byla katolicka laugh.gif

A ja myslalem ze jestesmy jednak panstwem wyznaniowym :), tak naprawde to wole aby Polska byla krajem katolickim niz stala sie takim krajem jak np.francja ,kraj ktory zatracil caly swoj charakter , nie jestem oredownikem moralnosci ale wiele rzeczy stalo sie zlych ze panstwa swieckie utacily swoje tozsamosci , nie ma nic zlego w religi i religinosci ,taka jest demokracja dajaca kazdemu prawo wyboru,tak samo jesli panstwo tworzy wiekszosc wyznaniowa to panstwo jest wyznaniowe i juz, czy to jakis wstyd????, jest wiele krajow katolickich jak np.wlochy czy ktos sie z nich smieje???, jezeli mozna zarzucic wiele kosciolowi a mozna duzo to jednak nalezy pamientac ze ma tez swoje zalety,nosi pewne wzorce ktore dobrze jest nasladowac i przestrzegac .Takich wzrocow brakuje w krajach zachodnich ,w szkolach kazdego dnia odbierane sa gowniarza cale masy narkotykow i niebezpiecznych narzedzi, 9 nauczycieli kazdego dnia jest napadanych w szkolach we Francji,napadani szoferzy autobusow, rabunki maloletnich to norma, narkotyki i bron norma, i myslicie ze maja zle ??? maja nawet za duzo czego potrzebuja ale tak naprawde panstwo stworzylo taki system ze nawet rodzic nie moze dac klapsa dziecku bo ten zna swoje prawa i doniesie odpowiednim organom ktore niezle go ukarza,w szkole nauczyciel nie moze nawet skrytykowac ucznia poprzez bezstresowe wychowanie dzieci ,przykladow moge dac pelno, jaki tego efekt -dzieci i mlodziesz czuje sie bezkarna oraz nie ma zakodowane poczucia odpowiedzialnosci ktore jednak niesie ze soba religia ,nawet jesli uczyles sie religi w szkole a pozniej jestes bezwyznaniowcem to zostaje pewna doza moralnosci ktora powstrzyma cie byc moze przed przykladami powyzej.To tylko taki wycinek tego co chcialbym powiedziec a mieszkajac juz w kilku krajach europy mam niezle obserwacje

 

 

Inaczej mowiac "gowno mnie obchodzi czy wy tam w Polsce bedziecie zdychali z glodu, wazne ze ci ktorych nie lubie beda w pierdlu"

nie zrozumiales nic widze, czy jak nie lubie czarnego to znaczy ze jestem rasista??, kazda partia przeciez w wiekszym czy mniejszym stopniu musi zagwarantowac warunki socjalne i odpowiednie mozliwosci aby je wprowadzic ,wiec chyba jasne ze ta oczywista sprawa jest bezdyskusyjna a meritum dla mnie wyznaczalo glownie problem oczyszczenia Polski ze smieci czego inne partie oprucz Pisu nie gwarantowaly , i tak nalezalo to odczytac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumiales nic widze, czy jak nie lubie czarnego to znaczy ze jestem rasista??, kazda partia przeciez w wiekszym czy mniejszym stopniu musi zagwarantowac warunki socjalne i odpowiednie mozliwosci aby je wprowadzic ,wiec chyba jasne ze ta oczywista sprawa jest bezdyskusyjna a meritum dla mnie wyznaczalo glownie problem oczyszczenia Polski ze smieci czego inne partie oprucz Pisu nie gwarantowaly , i tak nalezalo to odczytac

Czlowieku, w jakim swiecie ty zyjesz ? Jestes wierny PIS-owi bo ciagle tylko trabi o rozliczaniu tych i tamtych ?

Jakos umknelo Twej uwadze to, ze nie maja zadnego programu gospodarczego oprocz rozdawania pieniedzy na prawo i lewo grupom najmniej wyksztalconym bo tak latwo mozna kupic ich glosy, ze wszystko co mowili w kampanii to klamstwa, ze nie maja kompletnie zadnych specjalistow w zadnej dziedzinie i musieli sciagac niezaleznych, rzad nic nie robi oprocz gadania i rozdawania kwiatkow emerytom, ze robia trzode chlewna z kadym gdzie sie tylko da ?

 

A to o tym, ze kazda partia MUSI zagwarantowac warunki socjalne i odp. mozliwosci aby je wprowadzic, to juz niezly stek idiotyzmow.

Argentyna. Tyle masz z tego 'MUSI' zadbac o gospodarke. Oczywiscie bezdyskusyjne, i w domysle...

 

Oczyscic ze zlodzieji... Zamiast SLD-owskich szumowin jak beda PIS-owskie to bedzie ok ?

Klamcy i oszusci oczyszczajacy Polske z klamcow i oszustow.

Nie ma to jak program leczenia trądu ebolą...

 

Jak czytam przeslanki ktorymi niektorzy sie kieruja to mnie ogarnia gleboki niepokoj o przyszlosc homo-sapiens...

 

Natomiast co do jednego sie z Toba zgadzam, co do krzewienia pewnych wartosci. I wlasnie dlatego zawsze glosowalem na ludzi o takich pogladach, patrzacych w przyszlosc kultywujac tradycyjne wartosci, poglady te sa okreslane jako LIBERALNO-KONSERWATYWNE.

Wiec takie male ale - w XVw wartosci 'chrzescijanskie' byly gleboko obowiazujace, a egzekwowala je sw. inkwizycja. Tego chcesz ? Bo jesli tak Ci po drodze z tym, co teraz robi pis/rydzykownia, to tego.

Edytowane przez xor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by byly nowe wybory zaglosuje na SLD wole zeby oni kradli niz zeby kaczory i rydzik zrobili panstwo jak talibowie Afganistan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Rocca

jak by byly nowe wybory zaglosuje na SLD wole zeby oni kradli niz zeby kaczory i rydzik zrobili panstwo jak talibowie Afganistan

Podpisuję się pod tym rękoma i nogami :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Rocca

Leszku... wróć :mrgreen:

 

Zgadzam się, wolę PO + SLD niż ta pseudo religijna koalicja destabilizacyjna... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ludzie bójcie się bójcie co to będzie co to będzie ..... Biadolicie i biadolicie ..... Nikt z was nie jest tam u góry(wiecie co tam się dzieje jakie targi są ? jak wygląda naprawdę Polska z góry ?? Poza tym co profesor inna opinia) i nikt nie jest obiektywny. A co Rokity jest świetnym umysłem analitycznym ale czy to wystarczy do rządzenia ? (a jak sld miało całą władzę nie widziałem takiego płaczu.....). Pozdrawiam i spokoju życzę.

Tak tak Domik... Pewnie w przyszlych wyborach tez na PiS zaglosujesz. Przejrzyj wreszcie na oczy.

 

hmm jezeli w tym watku wiekszosc odpowiedzi jest krytykujaca nowy rzad a szczegółnie piS LPR i samoobrone to kto do ch**a głosował na nich!!!!!!!!!!!!!! :mur:

Jak bylo glosowanie na Tweaku to PO dostalo ponad 70% glosow, ale to dlatego, ze na wsiach malo kto odwiedza Tweaka :lol:

 

jak by byly nowe wybory zaglosuje na SLD wole zeby oni kradli niz zeby kaczory i rydzik zrobili panstwo jak talibowie Afganistan

Podpisuję się pod tym rękoma i nogami :!:

Chryste... To moze od razu na PD glosujcie, albo na Korwina:> W czym SLD jest lepsze od PO? PO ma szanse na wiekszosc i osobiscie namawiam kazdego do dania im szansy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gladiac - i co Ci da to "oczyszczenie ze smieci"? Do ganka tego nie wlozysz, wyplaty z tego nie bedzie...

 

Osobiscie w [gluteus maximus] mam kto byl, a kto nie byl komuchem. Bawienie sie w rozliczenia po 17 latach to moim zdaniem musztarda po obiedzie.

Komuchow trzeba bylo rozliczyc i powsadzac do wiezien w 1989, a poniewaz tego nie zrobiono, wyciaganie tego w 2006 zakrawa tylko na smiesznosc.

 

W tej chwili priorytetowa sprawa powinna byc poprawa sytuacji gospodarczej kraju - zmniejszenie ddeficytu, stworzenie korzystnych warunkow dla pracodawcow i inwestorow, rewizja polityki fiskalnej.

Reszta to sprawy zastepcze, przystawka.

Niestety PIS z kolezkami z LPR i SO z przystawki robia danie glowne, a danie glowne zostawiaja sobie na deser. Problem tylko w tym, ze do deseru mozemy nie dotrwac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skad tak egzotyczne mysli o glosowaniu na SLD.

Owszem, odrobine sie zmienili + Borowski powraca (JEDYNY polityk lewicy ktorego gleboko szanuje, no jeszcez Cimoszewicz byl) + byc moze PD z Frasyniukiem, ale to ciagle sa socjalisci.

Toc PO jest solidnym ich przeciwienstwem. Oczywiscie, ze wszystkich pozostalych partii i tak SLD jest najsensowniejsze (co za czasy, ze takie herezje pisze :?), ale i tak sa tragiczni.

 

Jedynym rozsadnym ugrupowaniem jest PO, choc i do nich mam spore pretensje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wśród "spraw najważniejszych dla naprawy państwa" szef rządu wymienił m.in. powołanie Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Komisji Prawdy i Sprawiedliwości, zmiany w kodeksach i w procedurach sądowych, naprawę finansów publicznych poprzez odpowiednią ustawę, daleko idące zmiany w prawie gospodarczym.

 

To wszystko są rzeczy niezmiernie istotne i one będą realizowane już w ciągu najbliższych miesięcy - zapowiedział premier w rozmowie z dziennikarzami. Jak dodał, część tych ustaw już znajduje się w parlamencie, część z nich "lada moment" zostanie przyjęta.

 

Jak podkreślił Marcinkiewicz, to prezes PiS Jarosław Kaczyński doprowadził do podpisania paktu stabilizacyjnego "po paru tygodniach sporów, waśni, kłótni, a nawet walki w polskim Sejmie z przyczyn opozycji".

 

Bardzo serdecznie dziękuję prezesowi J.Kaczyńskiemu za ten wysiłek, bardzo duży wysiłek ostatnich tygodni i doprowadzenie do podpisania tego paktu stabilizacyjnego - powiedział premier. Ocenił, że treść tego paktu i jego podpisanie "są bardzo ważne dla realizacji programu naprawy państwa i modernizacji Polski".

 

W pakcie stabilizacyjnym znalazło się trzydzieści parę ustaw, bez których nie ma możliwości wykonania naszego programu. Podpisanie paktu stabilizacyjnego powoduje, że będziemy mogli doprowadzić do ustabilizowania sceny politycznej, a jednocześnie pozwoli rządowi na spokojną pracę, spokojną na tyle, by program - bardzo trudny, ale bardzo potrzebny dla Polski - zrealizować - powiedział Marcinkiewicz.

Alleluja i do przodu:/

Nawet nie chce wiedziec, jakie to "daleko idace zmiany w prawie gospodarczym" oni chca forsowac, ale zapewne nie wyniknie z nich nic dobrego:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie najwazniejsza sprawa dla gospodarki zwiazana z jej rozwojem czyli obnizenie podatkow?

Lepiej dawac "becikowe", "senioralne" i nie wiadomo co tam im jeszcze do glowy przyjdzie. Lepper w szerokim gescie dla spoleczenstwa pewnie zaproponuje dodrukowanie pieniedzy i rozdanie je ludziom najbardziej potrzebujacym.

Niezla "trojca" nam sie stworzyla :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta koalicja to najgorszy mozliwy uklad polityczny, Polska rzadza oszolomy :mur: .

Te zapowiedzi uzdrowienia zycia politycznego to najwieksze klamstwa z tego ich "programu", wystarczy spojrzec na to co sie dzieje w sejmie, nic sie nie zmieni. Rzad zamiast zajac sie waznymi sprawami debatuje nad becikowym-porazka. Pewnie w nastepnych wyborach PiS bedzie mial trudnosci z wejsciem do sejmu jak zacznie wprowachac te swoje reformy. Czyli nic nowego-powtórka z rozrywki. Szkoda ze nasze spoleczenstwo ciagle daje sie nabrac na takie tanie chwyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Costi

 

Wlasnie dlatego ze dotychczas nie osadzono winnych jest jak jest, to wszystko ma na siebie wplyw posredni i bezposredni, dosyc mam nierozliczania politykow z blednych decyzji,dosyc nieodpowiedzialnosci w rzadzeniu krajem,dosyc okradania przez politykow za pomoca ich cichych spolek panstwowej kasy,prania brudnych pieniedzy.To wszystko wlasnie jest wspoltworca zlego bytu polakow ,bo aby polak mogl sie cieszyc z zycia to nie potrzebuje tylko kasy i kokosow ale cos takiego jak zaufanie do politykow, ze pieniadze ktore wydaje na podatki ida na sluzbe zdrowia ,na edukacje, emerytory itd, ze nie musi klepac sie w glowe z niedowierzania ze tyle lat placil skladki a i tak lekarstwa i wizyty lekarskie kosztuja go 100 ceny, ze jadac samochodem nie wpadniemy w kolejna dziure bo licytacje budowy drogi wygrala znajoma firma polityka a jakosc komponetow uzytych do drogi stanowila 60% wymogow bezpieczenstwa.

Ktos powie a dostep do pracy,poprawa warunkow socjalnych ,lepszy byt?, oczywiscie to jest priorytet ale ktora partia tak naprawde moze na 100% to zapewnic??..zadna!!, dlatego wybierajac partie chce aby chociaz cos bylo zrobione ,cos co takze jest wazne ale nikt tego wczesniej nie zrobil czyli opanowanie wyzej wymienionych problemow oraz stworzenia prawa rownego dla wszystkich!!, oraz bezstronych mediow.

Nie ludzmy sie, aby poprawic sytuacje majatkowa i socjalna Polakow trzeba duuuzo czasu i pracy i nikt !!tego w rok nie uczyni , kto tak mysli jest naiwny , kazda partia ma jakis tam program ale zadna nie moze zagwarantowac sukcesu ,zadna!!!, bo caly czas jestesmy zarobaczeni , bo polityka jaka jest kazdy widzi ,nie bylem przeciwnikiem PO ale laczenie sil z SLD to juz porazka ,wszyscy nagle zapomnieli jak bylo za czasow PRL ,ci co sie tak glosno wypowiadaja za Milerrem i SLD maja pewnie po 20 i ich nie objela strefa "wplywow " rzadu PRL, ja majac juz prawie 36 lat wiem o tym troche wiecej i niechce juz calonocnych kolejek przed sklepami ,zywnosci na kartki, pustek w sklepach i pewexow gdzie kupowali tylko zlodzieje i dygnitarze, co wy mlodzi otoczeni populizmem mozecie o tym powiedziec???

I najbardziej smiesza mnie ludzie ktorzy tak naprawde tworza choragiewki polityczne ,dzisiaj za PO albo PIS albo jutro wolaja komuno wroc!!, tacy ludzie to moim zdaniem zwykle dupki(moderzy sie wkurza) ,nierozumieja ze poprawa obojetnie czy to z PIS czy z PO czy jakies koalicji wymaga czasu ,chcieliby aby zmiany byly juz moze w miesiac albo dwa ,ale tak sie nie da, przychodzi taki czas ze kiedy sie na cos zdecydowalo nalezy poczekac i dac szanse wybranej parti ,bo tak demokratycznie zdecydowala Polska a jak mowimy o wiekszosci to mowimy wlasnie o Polsce i basta, niech popracuja z rok i wtedy nalezy wyciagac wnioski i opinie a dzisiaj tylko wam podobni siejecie zamet i podobnie jak Tusk i Rokita nie umiecie zyc z porazka, niedobrze mi sie robi na mysl o takich polakach w ktorych tyle zawisci i nienawisci .

Jestesmy najgorszym krajem europy nie dlatego ze jestesmy biedni tylko dlatego ze umiemy tylko krytykowac i szydzic z innych ,destruktywny narod bez szacunku dla innych , chca tylko pouczac innych samemy siejac hipokryzje , tak samo oceniaja nas inne narody ktorych zdanie o Polakach jest takie ze Polak za granica to zlodziej i pijak a kobiety to dziwki, od 10 lat mieszkam w roznych krajach europy wiec wiem co mowie , zamiast sie cieszyc ze mamy wlasne wartosci i historie umiemy tylko napietnowac innych ,jak ktos jest katolikiem to jest mocherowym beretem ,ja niechodze do kosciola ani do spowiedzi ani wogole nie udzielam sie katolicko ale nigdy bym nie nazwal tak nikogo ani nie szydzil z jego wyznania,jestescie ludzmi upakarzajacymi wlasne rodziny ,bo niepowiecie ze nikt z nich nie chodzi do kosciola????,wiekszosc z tych ludzi to mlodzi gowniarze dla ktorych wartosci to :narkotyki, nikotyna ,alkochol i popisy kto ile ukradnie czyli taka fajna Polska mlodziez .

Slyszac zle opinie na zachodzie o Polakach zawsze staralem sie z tym walczyc ,bo uwazalem sie za patryjiote, dzisiaj tylko sie usmiecham przyznajac im czesto racje

 

Ta koalicja to najgorszy mozliwy uklad polityczny, Polska rzadza oszolomy :mur: .

Te zapowiedzi uzdrowienia zycia politycznego to najwieksze klamstwa z tego ich "programu", wystarczy spojrzec na to co sie dzieje w sejmie, nic sie nie zmieni. Rzad zamiast zajac sie waznymi sprawami debatuje nad becikowym-porazka. Pewnie w nastepnych wyborach PiS bedzie mial trudnosci z wejsciem do sejmu jak zacznie wprowachac te swoje reformy. Czyli nic nowego-powtórka z rozrywki. Szkoda ze nasze spoleczenstwo ciagle daje sie nabrac na takie tanie chwyty.

masz skonczone 17 lat co ty wiesz o polityce??? ,o kuluarach polityki i zasadach jej dzialania?

Piszesz rzad ..itp a jak powiec mi Rzad ma przeglosowywac swoje ustawy jesli jest rzadem mniejszosciowym?? no jak??, co bys zrobil na ich miejscu?? mi tez sie taki uklad nie podoba ale jesli ma sie cokolwiek zaczac to potrzeba moze i takiej koalicji aby ruszyc z miejsca ,nikt nie wejdzie do koalicy jesli nie dostanie czegos w zamian tym czyms jest np.becikowe .Taka jest polityka wlasnie ,ze PIS z samoobrona o moze Lpr a PO z SLD

Nalezy myslec realistycznie a myslec co by moglo byc

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

dlatego wybierajac partie chce aby chociaz cos bylo zrobione ,cos co takze jest wazne ale nikt tego wczesniej nie zrobil czyli opanowanie wyzej wymienionych problemow oraz stworzenia prawa rownego dla wszystkich!!, oraz bezstronych mediow.

Wybacz, ale to co napisales stoi w sprzecznosci z tym, co robi PiS. Wolne media? Nie lubimy TVP i TVN oraz Polsatu wiec nie wpuscimy ich na nasze podpisanie paktu, niech maja za kare - nastepnym razem beda grzeczniejsi.

Ba! Na podpisanie paktu nie wpuszczono takze przedstawicieli SkyNews (dzis rano w Sky sporo o tym mowiono i komentowano jako cos niedopuszczalnego) - czy Sky uwazasz za tube PO? A moze zydo-komuny? Ewentualnie fanklub cyklistow?

 

Psioczysz na dzieciaki, ze tylko nachlac sie i nacpac. A jaki maja przyklad z gory? Tak sie sklada, ze nalezalem do organizacji o nazwie XXX. Chcielismy cos zrobic w naszym miescie, cos ruszyc. Ale szef naszego ugrupowania zwietrzyl dobry interes z PiSem i zaczelo dryfowac w strone zjednoczenia sil z mlodziezowka PiS. I co sie okazalo? Bylismy na spotkaniu w Warszawie w sprawie obnizania bezrobocia itp itd. Spotkanie bylo tylko okazja dla ludzi z PiS, zeby przejac jak najwiecej innych ludzi do siebie - glownym argumentem byla wodka. "Chodz, napijemy sie i pogadamy jak swoj ze swoim". Pan z krotkimi raczkami, ktory teraz jest rzecznikiem PiS tez tam byl. Facet potrafi naprawde sporo wypic. Ja po tym calym spotkaniu nabralem do PiSu obrzydzenia. Zorientowalem sie w jednym: co innego mowia publicznie, co innego miedzy soba. Podejrzewam, ze podobnie jest w PO. I w kazdej innej polskiej partii. Dlatego wypowiadam nieposluszenstwo obywatelskie. Dlatego glosuje na UPR. Moze nie zgadzam sie z nimi we wszystkich kwestiach. Moze smiesza mnie niektore pomysly. Niektore przerazaja. Ale moze cos z tym krajem zrobia. Bo chcialbym do Polski kiedys wrocic. A teraz na to, co sie tam dzieje patrze z przerazeniem. PiS + PO + LPR i to wszystko pod sztandarem ojca Rydzyka? Faceta, ktory robil przekrety na stoczni? Czyz to nie nim powinien sie w pierwszej kolejnosci zajac pan Ziobro? Juz poczatek tych rzadow byl tragiczny - udzielanie sie tylko w mediach katolickich? Wybacz - ale mimo, ze 90% Polakow to katolicy (niby) to jednak sa tez jacys agnostycy, muzulmanie, Zydzi - im sie juz uwaga naszego rzadu i solidna informacja nie nalezy? Ataki na politykow PiS ze strony mediow? A Millera nie atakowano? Momentami zal mi go bylo (mimo, ze nie cierpie tej komuszej geby) za to, co o nim mowiono w telewizji, jak na niego pluto. Co robi Marcinkiewicz dla kraju? Ladnie sie prezentuje w telewizji i slicznie kompromituje na arenie miedzynarodowej. W Cardiff ludzie smiali sie przez kilka dni z jego "yes, yes Tonny"... Smiali sie, ze nasz premier zna angielski tak samo jak nasi pracownicy z flooru, ktorzy gdy czegos nie rozumieja tylko sie usmiechaja i kiwaja glowami, mowiac "yes, yes Tom, yes, yes". Bo dokladnie tak samo Marcinkiewicz wygladal wtedy. Lepiej jest widziane w takich przypadkach korzystanie z tlumacza - szczegolnie, ze Blair nie zna zadnego jezyka obcego i z tlumaczy korzysta zawsze i wszedzie nie bawiac sie w zadne "dzindybry".

Jedno jest w tym calym syfie dobre: moze ludzie za rok, dwa przejrza na oczy i nie wybiora juz nigdy Leppera i Giertycha do sejmu. Bo Kaczynski jest cwany lis i sobie poradzi. A taki Lepper z Giertychem rok poza Sejmem i znikna w niebycie politycznym. Na ich miejsce pojawia sie jacys inne oszolomy - bo to normalne, ale moze nie dostana sie do sejmu. Bo jak teraz krajem rzadza chory z nienawisci do bylych sluzb Kaczynski, kukielka w postaci Marcinkiewicza (nie widzisz analogii miedzy nim a Buzkiem?), zakompleksiony Lepperek, ktorego pomyslem na dobrobyt jest dodrukowywanie pieniedzy i z trudem powstrzymujacy prostowanie do gory prawej dloni na znak czystosci krwi Giertych... to ja rozpoczynam akcje sprowadzania do siebie znajomych i rodziny.

O becikowym juz mozna przeczytac, ze moze najbiedniejszym przysporzyc wiecej problemow niz korzysci, Urzad przeciw korupcji bedzie tak samo korupcjogenny jak kazdy inny (nie wystarczyloby zreorganizowac taki NIK?) i zacznie sie polowanie na czarownice.

Ja wiedze o kraju czerpie z telewizji angielskiej i internetu. I jednego jestem pewien: wypowiedzi zwolennikow PiS pelne sa nienawisci, jadu, rzadzy odwetu i zemsty. Sprawiedliwosc to nie zemsta. Prawo to nie wendetta.

PO tez nie jest bez winy - ale jak zobaczylem liste ministerstw, ktore PiS zaoferowal PO to zrozumialem dlaczego PO nie zgodzilo sie na taka koalicje - i wspolodpowiedzialnosc. Wszystkie sukcesy bylyby dzielem PiSu - kazda porazka - przez PO. Zreszta "wina PO" to chyba juz sie stalo powiedzonkiem w Polsce? Nawet tym mrozom winna byla PO?

Panstwa prawa nie zbudujesz na nienawisci i zemscie. Czytales o czlonkach komisji prawnej? Jak sie chca podac do dymisji wszyscy, bo uwazaja, ze pomysly Ziobry doprowadza do kryzysu sadownictwa, wieziennictwa i legislacyjnego w kraju? To tylko jeden z przykladow. Wiem, wiem - komunisci i PrOpagandzisci...

To kolejny przyklad polskiej paranoi. Polecam "Milczace Psy" Waldemara Lysiaka, a zaraz potem "Dobrego". Chociaz fani PiSu znajda tam tylko to, co beda chcieli widziec...

 

Edit: zaczalem pisac o PO i nie skonczylem mysli.

PO tez nie jest bez winy - dali sie wciagnac w gierki, klotnie, nie pokazali programu. Na polskiej scenie politycznej najlepsza partia - najlepiej zorganizowana - jest nadal SLD. Maja solidny program szlofowany przez lata, rasowych politykow itp - ale jak rzadza to kazdy juz wie. Bo taka jest natura ludzka. TKM!

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Und3r już lece do swojego radioodbiornika odebrać wskazówki od Ojca Rydzyka kogo zbanować kogo oprocentować naskarżyć na Ciebie. :lol2: :lol2: I trzeba siać siać siać ...... Niedługo będę tępił niewiernych z dynamitem wokół pasa ...... :lol2: :lol2: Alleluja i do przodu teraz zaśpiewamy chórem SLD wróć wróć ...... (takie ono porządne :lol2: i Borowski :lol2: i Cimoszewicz ........ nigdy nie zmieniający zdania tylko 2 razy zmienił ... a potem się obraził wziął zabawki i poszedł sobie). Ps Borowski taki wspaniały że się odłączył od sld, ale teraz chce się połączyć, w końcu będzie dream team: Józek O (aka nie zatapialny.... kolejny proces lustracyjny ), Meller (lepiej być zerem ....), Olek (zatańczy i nam zaśpiewa), i Cimoszewicz (nie zmienne zdanie polujący na żubry). A ja co do głosowania na PIS ..... :blink: :blink: :lol2: dziwne nie przypominam sobie ..... :). Troche spokojniej .... ja jestem za nikim... :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiS + PO + LPR i to wszystko pod sztandarem ojca Rydzyka?

* PiS + SO + LPR chciales chyba napisac, bo taka wlasnie powstala koalicja.

 

Edit: zaczalem pisac o PO i nie skonczylem mysli.

PO tez nie jest bez winy - dali sie wciagnac w gierki, klotnie, nie pokazali programu. Na polskiej scenie politycznej najlepsza partia - najlepiej zorganizowana - jest nadal SLD. Maja solidny program szlofowany przez lata, rasowych politykow itp - ale jak rzadza to kazdy juz wie. Bo taka jest natura ludzka. TKM!

Jak to nie pokazali programu? Ja np. znam ich program.

 

Und3r już lece do swojego radioodbiornika odebrać wskazówki od Ojca Rydzyka kogo zbanować kogo oprocentować naskarżyć na Ciebie. :lol2: :lol2: I trzeba siać siać siać ...... Niedługo będę tępił niewiernych z dynamitem wokół pasa ...... :lol2: :lol2: Alleluja i do przodu teraz zaśpiewamy chórem SLD wróć wróć ...... (takie ono porządne :lol2: i Borowski :lol2: i Cimoszewicz ........ nigdy nie zmieniający zdania tylko 2 razy zmienił ... a potem się obraził wziął zabawki i poszedł sobie). Ps Borowski taki wspaniały że się odłączył od sld, ale teraz chce się połączyć, w końcu będzie dream team: Józek O (aka nie zatapialny.... kolejny proces lustracyjny ), Meller (lepiej być zerem ....), Olek (zatańczy i nam zaśpiewa), i Cimoszewicz (nie zmienne zdanie polujący na żubry). Ja a co do głosowania na PIS ..... :blink: :blink: :lol2: dziwne nie przypominam sobie ..... :). Troche spokojniej .... ja nie jestem za nikimi.... :huh:

yyyyy :blink: Nie wiem o co Ci czlowieku chodzi, ale to wcale nie jest smieszne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

* PiS + SO + LPR chciales chyba napisac, bo taka wlasnie powstala koalicja.

Jak to nie pokazali programu? Ja np. znam ich program.

yyyyy :blink: Nie wiem o co Ci czlowieku chodzi, ale to wcale nie jest smieszne...

Fakt - moja pomylka a raczej czeski blad :) Mialo byc SO.

Znasz program PO? Bo ja mailowalem przez ponad miesiac przed wyborami z jakims kandydatem na posla z PO z prosba, zeby mi przeslal ich program na maila i jakos sie nie doprosilem.

Ogolnie: zakaz wstepu do sejmu tym, co tam juz kiedys byli i rozpisac nowe wybory. Lepiej nie bedzie, ale gorzej tez juz chyba nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była spora dawka irioni .... chociaż o sld i borowskim to nie była ironia tyle że widać ludzie szybko zapominają ...... Następnym razem będę poważny jak Czarny Żniwiarz ..... :blurp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Moherpospolita (nie)Polska

 

Ten kraj już do niczego się nie nadaje w obecnej sytuacji. Rządzi nim banda oszołomów.

Cofnęli nas w epokę kamienia łupanego.

Nie ma słów :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz skonczone 17 lat co ty wiesz o polityce??? ,o kuluarach polityki i zasadach jej dzialania?

Piszesz rzad ..itp a jak powiec mi Rzad ma przeglosowywac swoje ustawy jesli jest rzadem mniejszosciowym?? no jak??, co bys zrobil na ich miejscu?? mi tez sie taki uklad nie podoba ale jesli ma sie cokolwiek zaczac to potrzeba moze i takiej koalicji aby ruszyc z miejsca ,nikt nie wejdzie do koalicy jesli nie dostanie czegos w zamian tym czyms jest np.becikowe .Taka jest polityka wlasnie ,ze PIS z samoobrona o moze Lpr a PO z SLD

Nalezy myslec realistycznie a myslec co by moglo byc

No i co z tego ze mam tylko 17 lat, czy to znaczy ze nic nie wiem?

PiS mógl zawrzec koalicje z PO, ale tak nie zrobil bo chcial duzo wiecej wladzy dla siebie(czy to ze zdobyli te kilka procent wiecej oznacza ze koalicjant ma byc tylko marionetka?). Taka koalicja napewno byla by duzo lepsza niz z Lpr i samoobrona. Teraz za cene becikowego i kilku innych ustaw PiS ma kukielki które beda popieraly rzad. Watpie zeby partia braci Kaczynskich naprawde zmienila cos w polityce na lepsze. Jak Prawo i Sprawiedliwosc moze wchodzic w uklady z Lepperem który ma kilka wyroków(zreszta czlonkowie jego parti tez nie sa gorsi do pana przewodniczacego). Czy PiS nie powinien sie tym zajac w pierwszej kolejnosci? No i wreszcie zabieganie o poparcie Rydzyka pseudo-katolickiego guru-jedna wielka obluda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce aby Pis rzadzil bo mam nadzieje ze wrescie oczyszcza kraj ze smieci politycznych i zlodzieji, reszta polityki ich mnie nie obchodzi

No i rzadzi przez 100 dni nic nie pokazal. Mieli zniesc opodatkowanie od lokat bankowych. Nie zrobili nic. Mieli obinzyc podatki. Nie zrobili nic. Mieli obnizyc koszty prowadzenia panstwa. Nie zrobili nic. Nie obnizyli skutecznie akcyzy na paliwa. Mieli odzielic stanowisko Prokuratora Generalnego od Ministra Sprawiedliwosci. Nie zrobili nic. To tylko niektore zaslugi Pis'u. Dalej chcesz ich rzadow ?

Rozliczanie po 17 latach, jak pisali inni, nic nie da. Polsce nie przyniesie to sukcesu gospodarczego ani finansowego, nie zmieni to nic w sferze dzialan zwyklego obywatela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...