Skocz do zawartości
Miazga82

Fc Jakiego Nigdy W Życiu Nie Widziałem

Rekomendowane odpowiedzi

Co tam sie bede rozpisywać jak i tak sie na tym temacie za bardzo nie znam.

Zamieszcze linka tylko do popodziwiania pracy tego usera.

Wiecej nei powiem ... sami zobaczcie.

 

Normalnie kopara mi odpadła ....

 

KLICK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla was widze ze im wiecej rurek to lepszy uklad, wiedzie wogole co to ? :blink: po nazwie tematu wnioskuje ze nie bardzo...

układ na sli+ proc... pisze przecież...

 

 

Ryba taki "mondry" to zrób takiego cusia i tak dobrze wykonanego....

Krytykować tak łatwo...

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

układ na sli+ proc... pisze przecież...

Ryba taki "mondry" to zrób takiego cusia i tak dobrze wykonanego....

Krytykować tak łatwo...

 

ehh

gdyby pare osób z forum miało dojście do takiego warsztaciku ... to na bankby takie cudeńkabyły jż dawno wPL

nieźle wypasiona kaskada :-P

ale ile toto prądu ssie to ja nie myślę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staree? Jeżeli dobrze zrozumiałem to koleś tego jeszcze nie skończył i nadal robi!

Dobrze zrozumiałeś, tylko projekt ma już całkiem sporo czasu, po drodze były problemy itp, ale dalej idzie do przodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

układ na sli+ proc... pisze przecież...

Ryba taki "mondry" to zrób takiego cusia i tak dobrze wykonanego....

Krytykować tak łatwo...

daj tyle $$$$$ + warsztat lub kolejne $$$ na niego i bedziesz miał, w pl pare osób to moze wykonać....

 

pewnie i tak nie jest wydajne...:)

o lol....

 

 

Kaskadka staaara, projekt z lipca, nie jest skończone to fakt, ale wałkowałem to z 10 razy ;]

 

grunt to zrobićdobry projekt ;)

 

 

Staaaare ;P

a, i nie fc tylko kaskada ;)

 

 

//

brak mi HT :(

Edytowane przez hinco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak mi HT :(

no wlasnie :( wie ktos cos? vzy dalej cisza?

 

 

Nie odnaleziono serwera

 

Firefox nie może odnaleźć serwera forum.hardtech.pl.

 

* Sprawdź, czy adres nie zawiera literówek jak np.

ww.example.com zamiast

www.example.com

 

* Jeśli nie możesz otworzyć żadnej strony, sprawdź swoje połączenie sieciowe.

 

* Jeśli Twój komputer jest chroniony przez zaporę ogniową lub serwer proxy, sprawdź, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

układ na sli+ proc... pisze przecież...

 

 

Ryba taki "mondry" to zrób takiego cusia i tak dobrze wykonanego....

Krytykować tak łatwo...

ryba... jak juz dla ciebie Panie 99tomcat, hmmm a zebys wiedzial ze zrobie takiego cusia, przynajmniej zaznam co to miec kaskade w pokoju, zobaczymy czy kiedys z fc wystartujesz. sam wiem ile pracy (o hajsie nie mowie juz) zeby stworzyc dobry uklad, ale wiez mi, gdybym nie uczyl sie, i mi placili za robienie ukladow to bys mial na podobnym poziomie, ale z takimi zasobami pieniedzy i czasu to niewiele mozna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o tak wykonane..i nie ciskaj sie za każdym razem jak ktoś napisze "Ryba" a nie ryba

to jakas obelga? Prawda jst taka,zę racej nikt nie ma na forum takiego sprzętu,zeby wykonac układ na takim poziomie estetycznym zę tak to określi i jakości wykonania całości. Nie twierdze,zę to jest jakieś super hiper wydajne i nie da sie tego zrobić w garażu, ale zrób tak wykonany układ z takich części...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o tak wykonane..i nie ciskaj sie za każdym razem jak ktoś napisze "Ryba" a nie ryba

to jakas obelga? Prawda jst taka,zę racej nikt nie ma na forum takiego sprzętu,zeby wykonac układ na takim poziomie estetycznym zę tak to określi i jakości wykonania całości. Nie twierdze,zę to jest jakieś super hiper wydajne i nie da sie tego zrobić w garażu, ale zrób tak wykonany układ z takich części...

oj da sie, na pewno, tylko ile to czasu i roboty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o tak wykonane..i nie ciskaj sie za każdym razem jak ktoś napisze "Ryba" a nie ryba

to jakas obelga? Prawda jst taka,zę racej nikt nie ma na forum takiego sprzętu,zeby wykonac układ na takim poziomie estetycznym zę tak to określi i jakości wykonania całości. Nie twierdze,zę to jest jakieś super hiper wydajne i nie da sie tego zrobić w garażu, ale zrób tak wykonany układ z takich części...

zebys kiedys mnie nie zaprosil do programu "ajm sorryyy..." :lol:

 

kur.... po to, po lewej stronie masz napisane "ryba" bo tak sobie wybralem, i dla mnie obraziwe jest jak ktos pisze "Ryba" bo nie wyglada tak jak powinno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zebys kiedys mnie nie zaprosil do programu "ajm sorryyy..." :lol:

 

kur.... po to, po lewej stronie masz napisane "ryba" bo tak sobie wybralem, i dla mnie obraziwe jest jak ktos pisze "Ryba" bo nie wyglada tak jak powinno

kurde co ja mam powiedziec jak ktos mnie znawie kiszonek :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nic szczegolnego ...nawet parownika bez oslony gazowej spawali :blink:

 

A biorac pod uwage ilu guru zaznajomionych z phase-change bierze w tym udzial, to ten projekt powinien byc ukonczony w miesiac i robic -120*c load (z 2 stage'a na etylenie) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...