Skocz do zawartości
Santi

Benq Dw 1640/1650/1655

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktos moze czym jest spowodowane zatrzymywanie i rozpedzanie .. miejscami płyty podczas testu Nero CD-DVD Speed ? Widac to na wykresie... Nie jestem pewien ale taki efekt wystepuje od kad zmieniłem za ktoryms razem bios

Nagrywarka: benq1650

 

Wkur.. mnie to i nie wiem co zrobic ;/

 

EDIT:

http://img216.imageshack.us/img216/4063/testdvd1yg6.gif

http://images3.fotosik.pl/278/cccdff070969d539.gif

 

Jakies sugestie??

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam takie cudo: Benq DW1655

i mam pytanie czy dioda jest "wielokolorowa"? czy da rade zmienic kolor i jesli tak to jak?

 

edit: literowki

Edytowane przez Mikelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek: mialem kiedys liteona (nie pamietam modelu) gdzie po zmianie softu dioda "jednokolorowa" zamieniala sie w "wielokolorowa" i wlasnie dlatego pytam bo moze wystarczy zmienic/zmodyfikowac soft a google niestety nic mi nie znajduje na ten temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem w moim dw1655 że jak naciskam przycisk żeby wysunęło szufladke to dopiero za 2-ugim razem reaguje i jak wkładam płytke do szufladki i zasuwam za pomocą przycisku to ją znowu wysuwa i dopiero za 2-ugim razem jak wsune to ją odczytuje. W skrócie: Przycisk, przycisk, włożenie płytki, przycisk,wysunięcie płytki, przycisk, włożenie płytki,odczyt.

Co to może być, jak naprawić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...