Skocz do zawartości
robak57

Moje Wc

Rekomendowane odpowiedzi

nie miałem pojęcia jak przesłać zdięcia i tak mi wyszło

kartę zjarałem bo to karta była zawsze górna i zawsze miała wyszą temperaturę o 10C

i jak przetaktowałem ją i puściłem 3dmarka do chyba wtedy szlak ją trafił a zegary poszły 550/1400 czyli nie żle obecnie ta dobra karta chodzi 520/1250

a jutro skleję do końca rezerwuar bo się roskleił i myślę że będę miał pożądek z kablami

 

 

transport pisałem wcześniej ale to 10euro kaszty banku 50zł

a zdięcia bloczków są na stronie

Edytowane przez robak57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heee? Karta chłodzona wodą i niby zrobiło sie jej zbyt ciepło tylko z tego powodu ze była zamonotwana nad drugą kartą? Cos mi sie nie wydaje.

Wydac tyle szmalu na chłodzenie i spalic karte ... omg .. ;)

 

No nic wspołczuje i pozdrawiam

 

Daj wieksze foty, bo na tamtych nic nie widac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ty go zalozyles do gory nogami :>

 

Wez go obroc i daj maksymalnie w dol , powinno byc ok...

 

I daj jakies normalne foty ! Jak nie masz gdzie ich umiescic to wyslij mi na maila heat(at)miregio.pl to wrzuce je na moj server...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie .... wystarczyło troche pomyśleć z tym blokiem ... lol

Jezeli foty wrzucasz na imageshacka to chyba nie ten linka na forum zapodajesz .... od probowania takich rzeczy jest forum testowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie teraz na spokojnie porownalem foto jego gigabyte'a vs dfi i albo mi sie wydaje albo jego plyta ma jeszcze wyzej umieszony chipset niz moja :blink:

 

Jesli tak jest rzeczywiscie to on nie zalozy tego bloku nawet jak go obroci :lol: :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież pisałem że się nie da na odwród też się nie da bo tam jest druga grafa :mur: i to jest wielka szkoda bo chipset sięga temp. 85C

 

apozatym z WC jestembardzo zadowolany jednak wiatraki to szajs :lol:

Edytowane przez robak57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez pokombinuj z tym bloczkiem troche . To jest niby nf4 ready , niby na dfi ok a ja sam sie musialem troche nameczyc z montazem . Tak wiec nie poddawaj sie i kombinuj , dwoch lewych rak chyba nie masz ? :wink:

 

I wez sie naucz fotki wrzucac bo az zal.pl patrzec na te miniaturki . Tak jak juz Ci pisalem , jak nie masz gdzie wrzucic to wyslij mi na maila...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpadłem na pomysł żeby zrobić płytkę miedzianą gr 3mm i do niej przykleić własnie ten blok ???????????? odstawił bym wtedy ten blok od kart ale nie wiem czy ten chip by się wtedy nie grzał bo nanim by leżała tylko blacha gr 3mm?????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpadłem na pomysł żeby zrobić płytkę miedzianą gr 3mm i do niej przykleić własnie ten blok ???????????? odstawił bym wtedy ten blok od kart ale nie wiem czy ten chip by się wtedy nie grzał bo nanim by leżała tylko blacha gr 3mm?????????????

3mm to jest za dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temperaturki spadły o jakieś 3-5C więcej wody

To Ci sie chyba tak tylko wydaje na początku jak jeszcze woda chłodna. Temperatury z użyciem reza na pewno nie spadają. Jedyny efekt tego może być wolniejsze nagrzewanie sie wody w układzie. Ale temperatura maksymalna w stresie będzie i tak ta sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam lewych rąk nie obrażajmy się

 

 

i nic nie skapało

 

 

wydaje mi się że to wina tego że nie ma podmuchu na kondesatory i inne [ciach!]ły karta chodzi zawsze na 525/1200

 

do testów 525/1300/1350

 

czysty pech ale może dostanę 7950 :D

 

a obecnie mam 7300 i wynik w 3dmark 2006 2000 całkiem nie żle jak za taką kasę karta

Edytowane przez robak57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...