Skocz do zawartości
Yeti666_PL

Armed Assault

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hooded man

co mozecie powiedziec o najnowszym patchu 1.8? Ktos instalowal?

Mam zamiar jeszcze raz podejsc do gry ostatnio sie poddalem ale gralem na golasie bez zadnych latek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem. Gra długa nie jest (DUUUŻO krótsza od ofp) ale nie krotsza niz wiekszosc dzisiejszych fpsow. Wciagnela mnie niesamowicie, nawet bugow specjalnie nie zauwazylem mimo ogromnego stopnia skomplikowania/zlozonosci gry (jak juz to jakies malo znaczace). Szkoda że G36c/k nie mialem okazji pouzywac, bo nie da sie tej broni wybrac na misje (tylko gdzies w zbrojowni znalazlem, chyba w misji night patrol). Szkoda też że w większości misji sie dowodziło ludźmi, wole albo walczyc samemu albo wykonywac czyjes rozkazy:razz: Najfajniej mi sie latało cobrą, w ostatniej misji ma sie chyba 6-8 do dyspozycji :D Prześwietna gra, prawdziwy symulator pola walki a nie jakiś arcade first person shooter :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem strasznie szczęśliwy że natknąłem się na tą gre

Początkowo grałem w css dods itp. ale wszystkie te gry to jedna wielka napier***dzielanka a nie gra. Jak miałem usłyszeć MomoMomoMonster kill albo heeeeeadshot ,qłejkowskim głosem po raz tysięczny to zaczeło MJE już skręcać jelita.

dzięki szczęściu natknąłem sie na True Combat Elite, świetna giera nawet zaczołem robić do niej mape tak mi sie podobała ...

A teraz natknąlem sie na Armed Assault i jest to miód na mój umysł ;]

moge jeździć skodą 120 ściągnąc addony i mieć poloneza albo nyse

, hektary terenu , ten klimat

1 - 2 strzały i giniesz uwauaaaaaaaa.! ide pograć

 

- musiałem sie gdzieś wyżyć ;]

 

A! jak będziecie kupowali tą gierke nie dajcie sie naciąć!

byłem w empiku (oznaczmy go nr.1) i tam arma był za 89.90 zł

poszedłem kawałek dalej do empiku nr.2 i tam dostałem gre za 49.00 zł

Edytowane przez rayback

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

tak. jednak operation flashpoint mial troche wiecej klimatu. tam postawiona na pelna rozgrywke. arma wyewoulowala w rozne strony, jest dobra, wciaga, ale zalatuje komerchą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

niszowy? ja mysle, ze jest zrobiony, tylko po to aby zapelnic luke pomiedzy OFP a OFP2. teraz dodatek, ktory ma tez nam zabic czas:) mimo to i tak pewnie zagram :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

tak. jednak operation flashpoint mial troche wiecej klimatu. tam postawiona na pelna rozgrywke. arma wyewoulowala w rozne strony, jest dobra, wciaga, ale zalatuje komerchą.

o LOL, ale dozuciles do pieca !!

Ta gra jest wrecz anty komercyjna. Nie ma w niej niczego co by bylo zrobione pod publiczke, nie ma efekciarstwa, nie ma efektownych wybuchow, tryskajacej krwi itp. To jest po prostu czysta ewolucja OF.

 

edit.

wzucilem patcha 1.8 i powiem wam ze gra chodzi o niebo lepiej. nawet mozna na wysokich detalach pograc.

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

-ShaDe- :

jest takie fajne cos, to cos to tak zwane fachowo w "byranży" deeemo

 

A tak bardziej powaznie to jak masz crt`eka i mozesz zapodac 800x600 to w medium imho pograsz komfortowo ale pod warunkiem ze masz patchu 1.8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

o LOL, ale dozuciles do pieca !!

Ta gra jest wrecz anty komercyjna. Nie ma w niej niczego co by bylo zrobione pod publiczke, nie ma efekciarstwa, nie ma efektownych wybuchow, tryskajacej krwi itp. To jest po prostu czysta ewolucja OF.

czysta ewolucja? jak ewolucja polega na wydawaniu paczy po 500mb, to ja dziekuje. w OFP2 mamy sie spodziewac 2 razy takich? sry, ale gra dla mnie zagubila klimat. mimo, ze jest dobra jak kazdy symulator, nie wroce do niej tak chetnie jak do OFP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, chlopie... Arma nie jest wcale komercyjna bo ma byc namiastka symulatora. A ewolucja OF jest bo nawet ta sama skoda mozna sobie pojezdzic.

 

ArmA a wczesniej OFP to dla mnie gry wszech czasow i wszystko inne sie umywa. :D

 

Co do wymagan to to oc jest podawane jako zalecane to minimum aby pograc. Z 9550 na very low jakis 10FPSow sie spodziewaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

czysta ewolucja? jak ewolucja polega na wydawaniu paczy po 500mb, to ja dziekuje. w OFP2 mamy sie spodziewac 2 razy takich? sry, ale gra dla mnie zagubila klimat. mimo, ze jest dobra jak kazdy symulator, nie wroce do niej tak chetnie jak do OFP.

co ma piernik do wiatraka?

Lepiej zeby nie wydali nie? To smieszne miec zazut do programistow ze wydali patcha i twierdzic ze to nie moze byc juz dobra gra. Absurd siega zenitu <_<

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny rewelacyjny mod XAM 1.4 już za parę dni. Z tego co widać to zaczyna wyglądać jak taki mały Crysis.

Trailer - http://www.dailymotion.com/snake22000/vide...lish_videogames

Info - http://www.flashpoint1985.com/cgi-bin/ikon...p;#entry1187825

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko.

zarysowalem plyte i nie moge odczytac. Jak sie pytalem na forum (bylo to ze 3mies temu) to ponoc mozna wymienic za doplata czy bez. Ale Pan z serwisu LEMa powiedzial ze nie mozna wymienic bo to ja zarysowalem ale ze zobaczy czy maja na magazynie ta gre jeszcze i jak nie maja to nie wymienia. Mial oddzwonic i nie oddzwonil.

Czyli mam rozumiec, idz chlopcze kup pirata bo LEMa klient juz nie obchodzi. Czy mam dalej byc namolny ?

 

A ten dodatek co teraz wyszedl jest sens go kupowac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko.

zarysowalem plyte i nie moge odczytac. Jak sie pytalem na forum (bylo to ze 3mies temu) to ponoc mozna wymienic za doplata czy bez. Ale Pan z serwisu LEMa powiedzial ze nie mozna wymienic bo to ja zarysowalem ale ze zobaczy czy maja na magazynie ta gre jeszcze i jak nie maja to nie wymienia. Mial oddzwonic i nie oddzwonil.

Czyli mam rozumiec, idz chlopcze kup pirata bo LEMa klient juz nie obchodzi. Czy mam dalej byc namolny ?

 

A ten dodatek co teraz wyszedl jest sens go kupowac ?

Skoro masz org to legalnie mozesz sciagnac kopie bezpieczenstwa tego nosnika z netu.

Dodatek warty uwagi, poczytaj o nim na necie recki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze

dawno nie gralem w Arme ale jak zwykle nie umiem latac smiglowcem. Nie wiem czemu oni to tak kretynsko porobili to sterowanie.

Moge ruszac nosem w gore i w dol ale na boki myszka, to smiglowiec sie przechyla na boki a nie obraca. Jak pozmieniam na ster w lewo/prawo to sie dziub rusza jakies 5mm na boki i nic dalej.

 

Jak to g... ustawic zeby bylo jak w OFP ? Czyli mysza gora/dol to nos sie unosi i opada a mysz lewo/prawo nos sie porusza w lewo/prawo a dodatkowo na klawiaturze lewo/prawo to smiglowiec obraca sie wokol wlasnej osi w poziomie (np. w zawisie).

Czyli tak samo jak bron trzymamy i machamy nia.

 

Poza tym mam dziwny lag na myszy. Wszystkie ruchy sa opoznione o jakies 0.5s nawet jak dam wszystko na minimum. Cos to porąbane jest. Do OFP sie nie umywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...