Skocz do zawartości
!STONKA!

Opteron 170@3050mhz 1.43v Na Wc :)

Rekomendowane odpowiedzi

@!STONKA!,

 

Powiedz mi (moze gdzies juz pisales), ale co to jest za woda? Jaka temperatura? Poza tym, w jaki sposob masz dostep do tych wszystkich prockow?

 

Ten 170 jest rewelacyjny!

 

 

Testuje zawsze pzy 21c pokojowej , zadna ICE Woda itd tylko wypas gzejnik z 9x120mm co na 7V se chodzi , dostep mam Pzez 2x Kolesi co maja Sklepy PC i kolesia mam co w AMD w dresnie pracuje :) Oprucz tego duzo kolesiuw Freekuw .

 

 

Moj PC !

Edytowane przez !STONKA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0550VPMW !! 3x Procki narazie pzetestowalem kazdy na 3Ghz .

 

728 Batch 1.4V 3Ghz

473 Batch 1.37V 3Ghz

511 Batch 1.39V 3Ghz

Lada dzien bede testowal nastepne :)

CCB1E??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile więcej robi na wyżsżym vcore? (1.5-1.6v)

W każdym bądź razie gratulacje :twisted2:

Może czas go okrojonego z bereta rzucić na FC? (ciekawe przy jakiej temperaturze ma coldbuga)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!STONKA!

Piękny procek. Zauważcie, że temperatura PWMIC jest już wysoka. Dalsze zwiększenie napięcia dla krótkich prób oc jest możliwe na tej płycie (chłodzeniu) ale nie sądzę, że będzie biegał 3GHz i więcej na codzień. Spróbuj go sprawdzić w cinebench 64bit czy zejdzie poniżej 24 sekund?

Edytowane przez atomel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś w polsce dual-core'a który tak biega??? jak ma to niech pokaże :D

wydaje mi sie ze jak na realia tweak.pl to moze byc nazwane "extreme" ;)

 

pozdr

eh ... ale extreme to nie jest ze nikt nie ma wiecej .. tylko ze ktos zrobił cos wiecej ..

użył extremalnych technik chlodzenia wyciagna ze sprzetu ostatnie poty ...

a ten proc lata na 1.43v .... na wodzie przy temp otocxenia 21*

... podejrzewam ze na mojej ninjy zrobilby wiecej w moich rekach ...

 

po prostu procek dobra sztuka .... ale w zadnym przypadku zadne extremalne krecenie

nie zrozumcie mnie zle ..

jak najbardziej gratuluje ... ALE PROCESORA ... wynik jest mierny

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czy inaczej nikt z tweaka w pl nie ma takiej sztuki.. Chłopaki chyba przesadzacie z tymym non extreme.. Jednak dual core to dual core i trzeba konkretny sprzet aby go tak wykrecic (dobra zasilka i mobo z poteznym ukladem zasilania).. W ymacie venice eventualnie sandiego/venice okolo3,2/3.3 ghz. Ten procek Stonki oprócz spi i 3dm2001 zjada wasze na sniadanie, i nie ma co tego ukrywać! Chaos twierdzisz ze twoja ninja moze więcej niz wc stonki.. ja raczej w to wątpie, mimo że to swietny cooler. ja niestety jedynie moge podziwiac kolega z nad renu, ale dziwie sie wam (massel,chaos, niemiec) że tak bardzo minimalizujecie jego mozliwości. Wiadomo co selekt to selekt ale tez ciezko jest znaleźć taka perełka. Stonka ma dojscia nawet do ludzi z amd z drezna więc ciężko o lepsze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie w extremalne Oc niebawie bo to jest dlamnie na marne !! Wszystko krece na Wodzie i mi starczy , inny extremalnie kreca kombinuja a ledwo co lepiej stego wyniki maja niz ja :) Te wyniki moje to sa na 24/7 Config a nie jakies tam zabawy Lodem.

 

 

@Chaos

Ty nawet niewiesz co to jest 3GHZ SC a co dopiero mowic o DC 3050@1.43 co zre prawie 200 Watt a na twojej Ninji moze bys dziure Wypalil w Plycie :)

 

 

@MaSellowi

 

 

A powiedz mi kto tu na Forum robi extremalne OC tak jak na XS i osiaga podobne wyniki ala 4Ghz Fx-57 ???

 

Chyba nikt !! Oczywiscie koledzy z XS moga se 200 prockow kupic i sekecjonowac itd... !! juz tego niemoge slyszyec !!

 

 

Zrob napierw taki Temp na Ninja i te Mhz co ja na WC itd... to dopiero pogadamy o DC !!

 

 

 

 

Moge tez powiedziec ze Mam Mach2 GT i lepiej chlodzi niz Twoja Ninja napewno :)

 

 

 

Ninja to ja na Lato jezdze :) :)

 

 

Dziwny Forum tu czlowiek chcial cos pokazac itd... a duzo osob du.. sciska i marudza .

 

 

To byl ostatniu muj Post na tym forumie dziekuje wam i milego OC !!

Edytowane przez !STONKA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra ja koncze temat..

po pierwsze ktos nigdy ninji nie widzial .... (bez problemu sobie radzi np z X2 2x2750Mhz 1.55v i jest CICHA!)

a ~3GHZ na AC to single core to robia u nas na AC Freezerze albo Pentgramie .. wiec troche se daj na wstrzymanie

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
2952,5 - Unckle - Venice 3000+ 0517 DPAW, 9*328, AC: Freezer 64 PRO - SCREEN SANDRA

2943,8 - LiveSTRONG - Venice 3000+ 0517 DPAW, 9*327, AC: Pentagram QVC-120 Cu+ - SETUP - SCREEN - SANDRA

 

po drugie na poczatku mowi ze robi testy przy temp pokojowej na wc a potem daje screen z 13* na cpu ... troche konsekwencji koles

...

 

nie rozumiemy sie ..

Stonka jest na tyle knąbrny i zadufany w sobie ze zaraz sie unosi i jeszcze sie chwali motorami ... co utwierdza mnie tylko w przekonaniu ze zadne to extreme OC tylko koles co ma kupe kasy i dojscia trafił na dobra sztuke ... użyj tego siana konkretnie to bedziesz extremalny.

Jego infantylnosc podkresla jeszcze fakt ze sie "obrazil i nie bedzie nic tutaj pisał" pff... a idz ty w pi.... jak dla mnie

Zrob napierw taki Temp na Ninja i te Mhz co ja na WC itd... to dopiero pogadamy o DC !!

podeslij proca ja podesle screeny z wynikami...

 

Wiadomo co selekt to selekt ale tez ciezko jest znaleźć taka perełka. Stonka ma dojscia nawet do ludzi z amd z drezna więc ciężko o lepsze..

no .. wiadomo ... a ten chodzi na niemalze ze def napieciu na jego screenach ... to nie jest extreme .. to dobry procek

napewno poleci wiecej na wiekszym napieciu i przy leszpej temp niz te 21* w pokoju .... i zrobiłby to z nim kazdy szanujacy sie user tweaka ...

 

 

dla mnie EOT ...

moze cie sie spuszcac nad jego wynikami ile chcecie ... ja nikomu nie zazdroszcze ... gratuluje jak najbradziej proca ...

nigdy nie tweirdzilem ze jak ktos ma kase i kupuje sobie procki etc. to jest cos zlego ...

Ma sie kase ma sie chlodzenie = jest super .. Sa warunki ...

no ale ktos tego nie wykorzystuje .. to jest extremalne ale lenistwo i tyle.

 

TAKI procek a nawet nie poduszony extremalnie ... nawet bez wyników w benchach ... a prosi sie o cineme chociazby ...

prime i duzo cyferek to mozna wszedzie zobaczyc ....

w tym momencie to jest dla mnie tylko i wylacznie chwalenie sie procem...

 

topic sie powinen zwac:

EXTREMALNIE SELEKCJONOWANY PROCEK: Opteron 170@3050mhz 1.43v Na Wc

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest złego w chwaleniu się TAKIM procem ? Sam jak bym takowego posiadał chwalił bym się z tydzień jak nie lepiej :) No ale to już tylko i wyłącznie moje prywatne zdanie…

 

BTW tez mam Ninje ;)

 

html>

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem chaos przesadzasz troche... Owszem koleś ma zajedwabistego proca a nie wyciska z niego soczków bo może nie chce... Temat owszem nie powinien pojawić się w extremalnym ale zlituj się i nie przemawiaj jak polak patrzacy na zachodniego merca sam jeżdżący motorynką... Pewnie dostałbyś takiego procka to być działał jak każdy ale nie rzucaj się że nie jest to extremalne... Dla niektórych bardziej opłaca się sprzedać selekcjonowanego procka z niżeli zdejmować z niego skalpa i sadzać na krzesło elektryczne pod Bóg jeden wie ile v. Daj sobie na wstrzymanie... Dobrze pamiętam ere Twojego XP 1800 i tematy o 32bitowych prockach AMD gdzie pisałeś ile to Twoja sztuka robiła... Tu mamy do czynienia z tym samym człowiek chciał pokazać co ma... Sam zrobiłbyś podobnie tyle, że nie w extremalnym a w wątku o A64. Przemawia za Tobą pycha...

 

Uprzedze Cie. Co ja mogę wiedzieć o OC z moim sprzetem tak? Po prostu jestem tylko biednym maturzystą i na chwile obecną nie stać mnie na jakiekolwiek większe zakupy związane ze sprzetem... Może jak dostane sie na studia pokaże co potrafie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

dokładnie chaos- zrób sobie dojścia i przebieraj w prockach to bedziesz pokazywał co potrafią twoje proce

 

na razie robi to !STONKA! i świetnie mu to idzie- ma jedne z najlepszych sztuk

jakoś za bardzo mnie to nie obchodzi co ty byś nie zrobił mając takiego proca. Narazie nie masz i takie są fakty. Ja jakbym miał też bym zrobił z niego pożytek, podobnie jak 10% osób z tego forum, ale co z tego skoro nie mam ?

 

 

Stonka sie nie bawi w wyścigi SPi, smarki czy inne badziewia- on po prostu zarabia na selekcji i takich procach, więc bądź poważny i wstrzymaj sie z takimi komentarzami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

ja tam sie zgadzam z chaosem

!STONKA! zapodał by chociaż 1,55v pokazał jakies wieksze mhz i nikt by juz nic nie gadał

 

na pewno tak też zrobi, tylko ze już tego nie ujrzymy na tym forum ... :?

 

zresztą "ołwerklokerzy" którzy to od niego kupują bardziej podniecają się niskimi Voltami :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby w czerwcu 2005 roku ktos pokazal 3100mhz na a64 3000+ venice powered by wc to by sie mowilo o extremalnym

jednak w tym przypadku moim zdaniem temat powinien byc w dziale dla amd

powod - brak extreme chlodzenia, napiecia i calej reszty

jest tylko extremalna selekcja proca jak ktos wspomnial

 

jechanie po stonce jest nieuzasadnione

 

tak samo jak jego wypowiedz, ze wiecej tu pisal nie bedzie

 

szkoda i to wielka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz mowilem dla mnie EOT .. ale widze ze znajduja sie jacys dziwni fanatycy?

Ja juz kilka razy pisalem ze gratuluje proca ....

tylko nie ten dzial ...

 

pozatym kto jedzie po STONCE? ja masel i niemiec caly czas piszemy ze OC nie jest extremalne.

A moj post byl tylko odpowidzia na arogancki post stonki. Potraktowal mnie jakby zjadl wszystkie rozumy byl asem OC a wszyscy to lamerzy. Do tego po co komu jego motor tutaj?

 

@Jaro-1: Sam sie zgadzasz ze nie ten dzial .. wiec o co ci chodzi? A moje 1800XP @2650mhz bylo najlepszym wynikiem na t-bredzie zaraz za berkutem (2750 czy cos) ... potem byl piotres i jego konkretne zamiecenie na FC (no ale wtedy gdy pisalem posta procek byl w czołówce .. a juz napewno na tweaku)

 

 

 

nie przemawiaj jak polak patrzacy na zachodniego merca sam jeżdżący motorynką

a gdzie ja mu zazdroszcze pieniedzy? przeczytales moje posta? robilbym dokladnie tak jak on ... selekcjonowalbym sobie do bólu jakbym mial siano ... ale w extreme oc nie zamiescil bym wyniku na 1.43v

---------------------------------------

 

@majkel84:

dokładnie chaos- zrób sobie dojścia i przebieraj w prockach to bedziesz pokazywał co potrafią twoje proce

lol skad to wzieles ... zastanowiles sie chwile jak to pisales? ZRÓB MI DOJSCIA ... to ja se dojde ..

jestes absurdalny

---------------------------------------

 

Extreme to extreme ... i z podniety sie zasad nie nagina ...

a jak ktos sie doszukuje ukrtych tekstów to juz jego sprawa ...

Masel napisal ze wynik wcale nie extremalny ...

no chyba ze sie sciagamy w kategorii 1.43v (to ja mam biedne 2775 gdzies)

ale nie o to chodzi chyba prawda? a kazdy sie zgodzi ze 1.43 na a64 to zadne extreme nie jest...

 

ale jak juz ktos nie ma samokrytyki i poddany krytyce innych unosi sie, zaczyna sie platac w swoich wypowiedziach, obraza, i czepia sie aby tylko sie odgryzć bo go cos dotkneło, to ja se nie odpuszcze ....

pozatym jestem gotow sie zalozyc ze ninja by utrzymala tego procka na 3ghz

 

niech wam bedzie ze jestem kawal dziada ... bo jestem ... aczkolwiek mam troche wieksza samokrytyke i szacunek do dzialu EXTREMALNE PODKRECANIE....

Przepraszam ze wam przerazilem waszego pysznego góru jezdzacego kawaską "szanownego pana STONKE"

koje sie przed wami w bólu i cierpieniu wiecznym

 

:huh: :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej gratuluje ... ALE PROCESORA ... wynik jest mierny

Dokladnie, dobra plyta (selekcik ?) dobry procek + silne psu. Wybrac sobie wsrod najlepszech rzeczy nie problem jak ma sie dostep ofkorz :) Sam chcialbym miec dostep do selektow, na szczescie (nieszczescie? ) dorwalem dobrego proca robiacego na mojej mobo 2,75Ghz na stockowym napieciu, ale nie moge sprawdzic ile ciagnie na maxa bo mobo wymieka w okoliach 305 -310 (zeby obliczyc 16Pi na 2,85ghz musialem sie jzu meczyc) ale ja mam zwykle rzeczy a nie selekty.

 

Taka prawda 3Ghz na 1,43V na wodzie to nie ekstremalne, tylko dobra sztuka, tyle.

 

BTW: Nie ma co sie unosic i mowic ze zabiera sie zabawki i idzie do innej piaskownicy :/

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...