Jump to content
Sign in to follow this  
mechl!k

Najbrutalniejsza Gra W Historii?!?!?

Jaka gra jest najbrutalniejsza?  

226 members have voted

1. 1. Jaka gra jest najbrutalniejsza?

• SOF I i II
      83
    • GTA I, II, III
      29
    • Postal
      130
    • Carmagedon I i II
      104
    • Lemingi ;)
      48
    • Mortal Kombat I, II, III, IV, V
      39
    • Blood
      15
    • Kingpin
      31

Recommended Posts

The Suffering tez mozna zaliczyc, w niektorych momentach mozna bylo sie przestraszyc :D

My mowimy o nabrutalniejszej grze.

The Suffering tez mozna zaliczyc, w niektorych momentach mozna bylo sie przestraszyc :D

My mowimy o nabrutalniejszej grze.

A co nie byla brutalna ? Dlatego ze nie chodziles z pila mechaniczna i nie kroiles kazdego na kawalki ? Rzeczywiscie moze dla niektoeych nie byla "najbrutalniejsza" ale moglem podac swoj typ ;)

imho najbrutalniejsza gra byl THRILL KILL na PSX , nie zostal jednak wydany oficjalnie z tego co wiem bo byl zbyt brutalny jak na tamte czasy, wyszedl mianowicie na rynku pirackim jako niedokonczona beta...prawie wszystko dzialalo nie bylo paru zakonczen, ale cala mechanika gry postacie i levele byly ukonczone, imho gra wymiatala :twisted: :twisted: :twisted:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A czemu w ankiecie nie ma Manhunt'a ?? Jest równie brutalna jak inne podane (no oprócz Lemingów).

Juz tyle razy sie powtarza to pytanie, zanim coś napiszesz to przeczytać dokładnie temat. Popatrz na date pierwszwego postu, to sie skapniesz czemu nie ma tej gry. Manhunt WYMIATA :twisted:

RBR :D jak wjedziesz w jakiegokolwiek czlowieka to ekran robi sie caly czerwony... pomyslcie ile to musi byc krwii by caly zachlapac :)))))))))))

A czemu w ankiecie nie ma Manhunt'a  ??  Jest równie brutalna jak inne podane (no oprócz Lemingów).

Juz tyle razy sie powtarza to pytanie, zanim coś napiszesz to przeczytać dokładnie temat. Popatrz na date pierwszwego postu, to sie skapniesz czemu nie ma tej gry. Manhunt WYMIATA :twisted:

Nie wiem czemu, ale mi się nie chciało :wink:

[EDIT]

Aaaa już wiem czemu nie ma :wink: Powiem Ci - nawet bym nie zwrócił uwagi na date pierwszego postu :wink: No ale dzięki że mi na to zwróciłeś uwagę 8)

Nikt nie pamięta już elite i tym podobnych gier? W ciagu 5 sekund mozna bylo zniszczyc cala planete - 15 mld mieszkancow wyparowuje. Nie znam brutalniejszej gry :>

Fallout brutalne :?: :!: :?: ciekawe w ktorym momencie :lol:

do zwyklego Blooda mu daleko ze o Carmageddonach niewspominajac :P

Moim zdaniem najbrutalniejsze gry to pokolei: Mortal Kombat 1, Carmageddon 1, SoF 1, no i moze Manhunt.

A czemu? Bo one lamaly pewne standardy w dziedzinie brutalnosci (hmm moze jeszcze Kingpin?) reszta gier w swoim czasie nie pokazala wiecej niz one

Zapomnieliscie o Blood Rayane i Fallout tez byly brutalne :)

Blood Rayne moze jest brutalny :D:D Ale Fallout jakos nie specjalnie :? :P

Fallout byl brutalny jak miales Jackhaammera albo inna srutowke i walnoles z bliska zawsze cos odpadalo (najczesciej polowa tulowia) :)

W moim pojeciu gra brutalna to gra w ktorej mamy do czynienia z hektolitrami juhy :] tonami flakow rzezaniem pruciem plataniem miarzdzeniem paleniem zywcem a nie tam bo go strzelilem i mu noga odpadla i tak bylo brutalnie ze sie za fotel schowalem albo krew zostala na ziemi i troche ochlapala inne sprzety i juz jest brutalnie taaa lipa panowie lipa . MORTAL KOMBAT RULEZ niektore fatality chociazby slawny KANO i serducho albo SUB ZERO i kregoslup to jest brutalne Trill Kill tez jest brutalne no i Postal ze swoja niczym nie uzasadniona przemoca znacaniem sie nad ludzmi sikaniem paleniem tez jest okej :] a pamietacie bylo cos takiego jak Sadysta czy jakos tak taka mala gierka :] tez byla dobra .

Hitman 3 i misja wrzezni to jest brutalne ogulnie tematyka hitmana jest dosc brutalna

wsrod shizowych nowszysch gier to zdecydowanie Postal2 :D

ze starszych najwieksza ryse w psychice zostawil mi Carmageddon

SoF1 tez byl brutalny ale poza odstrzeliwaniem kazdej konczyny po kolei daleko mu bylo do Blooda :D

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: A wedlug mnie MANHUNT!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

no i pogralem w kinkipna i powiem wam ze wcale nie jest taki brutalny nawet w wersji od 18lat :? prawda ludki smiesznie biegaja jak sie z miotacza ognia przypali ale od uderzenia rurka zostaja slady ciete i ogulnie krwi nie ma samo miecho ktore jest plaska textura :/

Powiem Wam, ze te gry mnie juz w ogole nie syca ;] Juz sie przyzwyczailem. Ale kiedys byla giera na PSX Wu Tang Clan czy jakos tak. Kumpel mi wspominal ze tam byla dopiero rzez.

pamiętam tą gierke... fajne fatality tam odchodziły... ale obecnie nie ma dla mnie brutalnej gry... brutalna jest rzeczywistość...

Skoro rzeczywistosc jest brutalna to czemu na simach nie ma ograniczenia wiekowego:P :D :D

tylko dlaczego sof 1 i 2 w jednym teamie :?: sof I ;] nie ma lepszej pojedynek z cywilami ;] noz w oko w udo w tors a potem .... piekna sprawa :) sof 2 dla mnie to porazka ;] jedynka byla wyjatkowa i niepowtarzalna w swoim rodzaju gra stulecia ;]