Skocz do zawartości
DrKleiner

Zablokowali Mi Konto Na Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

aha. moze uda mi sie kumpla namierzyc to by zaswiadczyl ze to on kupowal choc nie wiem czy by to cos dalo.. eh. jak mnie odblokuja i nie bede musial dowodu wysylac to normalnie nigdy nikomu negatywa nie wystawie chyba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

ile masz lat? 13,14? to co mówisz jest tak bezsensu że allegro nigdy w to nie uwierzy! a co do pełnoletności to kiedyś nie było tego zapisu w regulaminie i np ja do 18 mam jeszcze niecałe 1,5 roku a konto mam od 2004 i poprostu staram się nie narażać i wyróżniać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nie zamierzam dublowac kont by miec problemy :|

Dublowanie kont nie jest zabronione. Sam posiadam obecnie 4 konta, w tym tylko jedno zalozylem bedąc pełnoletni (miesiąc temu - chce sprobowac sil w nieco innej branzy;]), ale sza ;) . Jeśli nie łamiesz regulaminu (nie licytujesz z kilku kont w jednej aukcji, nie podbijasz cen w swoich aukcjach, nie wystawiasz komentarzy sam sobie) to mozesz miec i 10 kont.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

@Kaaban

 

mam 14 lat <_< jednak narazie wszystkie transakcje jakie przeprowadzalem sa udane. Zreszta... zobaczymy co napisze allegro.

nowłaśnie ta coś ci nie wyszła... wątpię żeby to przeszło i jakoś nie chce mi się wierzyć że tak było naprawdę <_< który myślący człowiek załatwiał by interesy w ten sposób? odp oczywista chyba :-|

 

 

Dublowanie kont nie jest zabronione. Sam posiadam obecnie 4 konta, w tym tylko jedno zalozylem bedąc pełnoletni (miesiąc temu - chce sprobowac sil w nieco innej branzy;]), ale sza icon_wink2.gif . Jeśli nie łamiesz regulaminu (nie licytujesz z kilku kont w jednej aukcji, nie podbijasz cen w swoich aukcjach, nie wystawiasz komentarzy sam sobie) to mozesz miec i 10 kont.

mój kolega po zawieszeniu jednego bez powodów założył drugie, nazwa niemal identyczna (wstwił tylko między cyfry podkreślnik i to nowe też zablokowali :-| i też za nic? dlaczego? po ip sprawdzili? to trochę przeczy temu co napisałeś... Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli jego konto zostało zawieszone (jakos nie wierze, ze bez powodu), a on po prostu zalozyl se nastepne to nie dziwota, ze tez mu zawiesili. Posiadanie kilku kont jest dozwolone o ile nie lamiesz regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w mailu pisalo ze nie moge zalozyc drugiego konta ;)

 

@Kaaban

 

ty sie poprostu jakis czas temu na mnie uwziales ;> co zem ci zrobil?

no ale poza twoimi uprzedzeniami do mnie... czemu od razu zakladasz ze klamie? moze to i dziwnie wyglada, ale wtedy nie pomyslalem o konsekwencjach i to byl moj blad..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh, szkoda :(

 

no to teraz trzeba bedzie z konta mamy kupowac / sprzedawac ;)

 

*a wlasnie. czy np mozna na koncie zmienic nick czy cos? albo np zalozyc 2 na ta sama osobe? ale bez lamania regulaminu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

allegro odpisalo

pisze ze odblokowanie konta jest jak najbardziej mozliewe... jednak musza potwierdzic tozsamosc. czy jak im wysle kopie legitki to wystarczy? ;)

 

*no to juz nie mam konta :( co proponujecie im odpisac? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

allegro odpisalo

pisze ze odblokowanie konta jest jak najbardziej mozliewe... jednak musza potwierdzic tozsamosc. czy jak im wysle kopie legitki to wystarczy? ;)

 

*no to juz nie mam konta :( co proponujecie im odpisac? ;)

Spytaj czy może być paszport :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh nie chodzi mi o to co zrobic by odblokowac konto.. bo wiem ze to nie realne,

 

mi chodzi o to, co im odpisac. czy cos w stylu : Przepraszam, nie mam 18 lat . ?

a moze jakos inaczej? :? a moze wogole nie odpisywac i w wieku 18 lat odblokowac sobie ? ;)

 

@ bryce

 

moze byc paszport... tylko ze tam tez jest CHYBA wiek podany ;) tzn data urodzenia

Edytowane przez xacti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jest że tylko osoby pełnoletnie mogą zakładac konto więc to odpada bo zablokują ci bez możliwości odlbokowania, a jeśli chodzi o paszport :mrgreen: photoshop power :D może przejdzie :P w sumie nic niestracisz a jak oni to sprawdzą ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisalem do nich dokladnie ZE JESTEM NIE PELNOLETNI . Jesli mnie zablokuja na zawsze - trudno - moja glupota . Po skonczeniu 18 roku zycia poprosze o anulowanie decyzji i ponowne mnie przyjecie.

 

aaa i sztuczek z fotoszpem to wole nie probowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisalem do nich dokladnie ZE JESTEM NIE PELNOLETNI . Jesli mnie zablokuja na zawsze - trudno - moja glupota . Po skonczeniu 18 roku zycia poprosze o anulowanie decyzji i ponowne mnie przyjecie.

 

aaa i sztuczek z fotoszpem to wole nie probowac ;)

dam ci rade i zagadke : "Masz rodzinę?" :D jak masz to wykorzystaj :D bo oni są pełnoletni :P

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

poprostu załóż nowe konto na kogoś pełnoletniego i zmienisz później dane :P

 

nie uwziąłem się, tylko co nie czytam Twoich wypowiedzi to głupota na głupocie <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh chyba zaloze konto na tate i nie bede juz z nim nic kombinowal , bawil sie w zmiane danych...

 

btw . uwziales sie od momentu kiedy byl moj temat o wysokich temperaturach <_< ;) ale postaram sie 'podniesc' poziom moich wypowiedzi jesli cie to razi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jest że tylko osoby pełnoletnie mogą zakładac konto więc to odpada bo zablokują ci bez możliwości odlbokowania, a jeśli chodzi o paszport :mrgreen: photoshop power :D może przejdzie :P w sumie nic niestracisz a jak oni to sprawdzą ? ;)

:damage_wall:

 

Falszerstwo dokumentów, paragraf 310... Cieszkie przestepstwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopuje

 

konto zawiesili mi jakies pol roku temu

napisałem do nich maila

bo aktywne konto by się przydało

 

o to co dostałem w odpowiedzi

 

Z naszych danych jednoznacznie wynika, że korzystał Pan z kilku kont, na których doszło do poważnych naruszeń zasad obowiązujących w Allegro.

 

W związku z tym informuję, że Pańska współpraca z serwisem została zakończona. Żadne z Pańskich kont nie zostanie odblokowane, nie może Pan również dokonać ponownej rejestracji.

 

Z poważaniem,

I jak im tu wytłumaczyć ze w czasie korzystania z jednego konta

 

nie miałem wiecej kont na allegro

 

równoczesnie miałem tylko jedno konto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napisz do nich jeszcze raz i niech pokażą z jakich danych wynika to, że miałeś więcej kont. Wtedy zobaczysz co jest nie tak. Może ktoś inny zarejestrował konta na Twoje imię i nazwisko albo coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napisz do nich jeszcze raz i niech pokażą z jakich danych wynika to, że miałeś więcej kont. Wtedy zobaczysz co jest nie tak. Może ktoś inny zarejestrował konta na Twoje imię i nazwisko albo coś w tym stylu.

a myslisz ze nie pisalem :lol2:

 

pisałem chyba 10 razy zeby mi podali nazwy kont

 

to odpowiadają

z posiadanych zapisów systemowych wynika ze posiada Pan wiele kont z ktorych doszlo do naruszeń zasad allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...