Skocz do zawartości
Hajmon3

Maly problem z AMD....

Rekomendowane odpowiedzi

to co ty masz za cooler??? po prostu masz slabe AC , ja na AC wyciaglamen na ECS'ie 1600+@1900+ bez zadnego problemu - cooler jakis coolermastera *duzyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup sobie Athlonka na nowym jądrze troughbred 0,13 um, sa już wersje 1700 ,1800 podobno nieżle się kręca! Właśnie mam to zamiar niedługo sprawdzić bo mam w sklepie 1800, zobaczymy czy to prawda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup sobie Athlonka na nowym jądrze troughbred 0,13 um, sa już wersje 1700 ,1800 podobno nieżle się kręca! Właśnie mam to zamiar niedługo sprawdzić bo mam w sklepie 1800, zobaczymy czy to prawda...

A AIUGA to co to jest jak nie Tbred 0,13 um ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Athlona xp 1700+ AIUGA podobno swietnie sie podkreca na powietrznym chlodzeniu. A mi ten kicz wywalal 3d marka 2001 jak go podkrecilem do       zaledwie 1900+ (1600 Mhz)!! :?

Nawet nie napiales temperatur i czekasz az ktos znajdzi Ci złoty srodek na twoje klopoty ...Troszke daj od sibie aby innym bylo latwiej pomoc/ocenic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria dobra, kręci się wszystkim jak głupia tylko tobie coś nie bardzo

zobacz konfig

Mam 018um i chodzi jak burza Dołączona grafika

Sensor 2 pokazuje temp. proca

sensor 1 temp. chipsetu

niezly wynik :-) 8) i niska temperaturki :-) ale to 30 chyba idle /:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie, tak dobry wynik i niskie temperatury ale jak ktoś mi powie ze to na AC to nie uwierze ja mam Athlona 2000+ no i w idle mam więcej jak podkręce to już nie mówie ile mam, ale osobiście zastanawiam się nad zmianą procesora na technologie 0,13 tylko narazie czekam na jakąs dobrom serie narazie mam AGOIA tech. 0,18 niech tylko temat będzie bardziej rozeznany to zaszalejemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Athlona xp 1700+ AIUGA podobno swietnie sie podkreca na powietrznym chlodzeniu. A mi ten kicz wywalal 3d marka 2001 jak go podkrecilem do       zaledwie 1900+ (1600 Mhz)!! :?

lol może byś podał coś więcej informacji, co? jak się nie umie to się zwala na proca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Athlona xp 1700+ AIUGA podobno swietnie sie podkreca na powietrznym chlodzeniu. A mi ten kicz wywalal 3d marka 2001 jak go podkrecilem do       zaledwie 1900+ (1600 Mhz)!! :?

To taki z ciebie overclocker jak z koziej [gluteus maximus] trąba, bo u mnie bryka jako 2000+. Podnieś nieco napięcie na rdzeniu, powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:? koleś wsadził sde-ki i chce żeby mu athlonek chulał na 150FSB?! to jasne,że nie wytrzymują! a może przy okazji pare innych rzeczy.... lepszy był AK31, nie lubie mixów ddr/sdr....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - temat sie nadaje do dzialu Podkrecanie.

Po drugie - ten procek ma odblokowany mnoznik, wiec znajdz maksymalna stabilna fsb i krec mnoznikiem.

Po trzecie - najpierw sie zainteresuj tematem, poczytaj troche o danym procku a potem wyciagaj wnioski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Athlona xp 1700+ AIUGA podobno swietnie sie podkreca na powietrznym chlodzeniu. A mi ten kicz wywalal 3d marka 2001 jak go podkrecilem do       zaledwie 1900+ (1600 Mhz)!! :?

To taki z ciebie overclocker jak z koziej [gluteus maximus] trąba, bo u mnie bryka jako 2000+. Podnieś nieco napięcie na rdzeniu, powinno pomóc.

1700+@2000+ i to jeszcze z 0.13n to i tak nie za dobry wynik.Kazdy Palomino na tyle biega z palcem w .....oku :D Moj Palomino biega na 2200+ a dokladnie 1800MHz :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Athlona xp 1700+ AIUGA podobno swietnie sie podkreca na powietrznym chlodzeniu. A mi ten kicz wywalal 3d marka 2001 jak go podkrecilem do       zaledwie 1900+ (1600 Mhz)!! :?

To taki z ciebie overclocker jak z koziej [gluteus maximus] trąba, bo u mnie bryka jako 2000+. Podnieś nieco napięcie na rdzeniu, powinno pomóc.

Taa oczywiscie nie podnosilem napiecia geniuszu. Moze masz jakos inna wspaniala rade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Athlona xp 1700+ AIUGA podobno swietnie sie podkreca na powietrznym chlodzeniu. A mi ten kicz wywalal 3d marka 2001 jak go podkrecilem do       zaledwie 1900+ (1600 Mhz)!! :?

Nawet nie napiales temperatur i czekasz az ktos znajdzi Ci złoty srodek na twoje klopoty ...Troszke daj od sibie aby innym bylo latwiej pomoc/ocenic

 

Temperatura jest ok. Nie nie dochodzi do 40 C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:? koleś wsadził sde-ki i chce żeby mu athlonek chulał na 150FSB?! to jasne,że nie wytrzymują! a może przy okazji pare innych rzeczy.... lepszy był AK31, nie lubie mixów ddr/sdr....

A o ile dobrze pamietam to nie pisalem ze chce ustawic 150 FSB na SDR ach. A co do mixow SDR/DDR to sa ok. I wyobraz sobie ze dla mnie tez jest jasne ze te moje SDR y nie wytrzymuja FSB 150. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:? koleś wsadził sde-ki i chce żeby mu athlonek chulał na 150FSB?! to jasne,że nie wytrzymują! a może przy okazji pare innych rzeczy.... lepszy był AK31, nie lubie mixów ddr/sdr....

A o ile dobrze pamietam to nie pisalem ze chce ustawic 150 FSB na SDR ach. A co do mixow SDR/DDR to sa ok. I wyobraz sobie ze dla mnie tez jest jasne ze te moje SDR y nie wytrzymuja FSB 150. :evil:

A o ile dobrze pamietam to nic nienapisales :roll: wrozki to my niejestemy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde odrazu jakiś burak wyskoczy z tematem amd to szajs.Jak nie wiesz jak sie podkreca to nie pie**** i nie zakładaj takich tematów .Apropo ja sie nie dziwie na sdrach to normalne ze ci wiecej nie chodzi aha podnies napiecie moze to coc da.No to mozesz mnoznikiem tezaz kombionwac ale najlepiej zmien na ddr (juz widze ze sie przymierzasz do tego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bizonek jest przykładem na to jak ten proc sie ładni kreci .I o to chodzi o podkrecane a nie zrzedzenie jak stara babcia :D :D

Wiesz ja tez bym nie zrzedzil jakby mi sie udalo go do takiej wartosci rozkrecic. Wprawdzie udalo mi sie go tak rozkrecic :lol: ale tylko bootowal sie windy juz nie odpalal :wink: wiec [gluteus maximus].

 

A tak na marginesie to nie wyzywajcie mnie od lamerow i nowicjuszy. Dobra mam nowy temat Moj AMD to szajs - zadowolni.

 

Wielcy O/C - zy sie znalezli :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie panowie, nie objeżdzajcie tak kolegi! przecież jak by się znał to by nie pytał, co nie? ale co do płyty i mixu ddr/sdr to jest moje prywatne zdanie i nie musisz się z nim zgodzić ale ja wyżej cenie AK31. ps. jak pytasz to podaj więcej danych...ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No odezwał sie .Nie wkurzaj sie tak bo tu nie chodzi o wyzywanie sie nawzajem ale czasami człowieka cholera weźmie jak widzi taki tamat i jeszcze z tak smiesznymi zarzutami .

 

Ps. Lamer to ten kto on uwarza sie za wielkiego Overclokera(w tym przpadku) i uważa ze inni sie nie znaja na tym co wielce umie

Ps2 nie konicznie musi sie to odnosic do ciebie .Ale tylko to od ciebie zależy.

Pozdro All

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...