Skocz do zawartości
nrl

Battlefield 2142

Rekomendowane odpowiedzi

Nastepnym razem poszukaj w temacie, HiS wlasnie podawal juz tego linka ;)

Pojdzie ci, nie wiem czemu mialoby nie ruszyc ;)

Przede wszystkim sorry za nie uwagę, i wielkie dzięki za link do pliku.

Wszystko wporządku i działa należycie. Jeszcze raz dziękuje.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma już ktoś tego Full'a SP ? Prosze o jakieś screeny + komentarz...

 

Dołaczam sie :D. Też bym chciał mieć fulla ale pewnie 120 zł kosztuje ;/ a jak teraz kupuje gpu to każdy grosz na wage złota..

Niestety nie kupię od razu gry, chyab dopiero sprawię se na święta ;) Ale jednak wcześniej sobie sprawdzę mapki z full'a, także czekajcie na moje screeny :lol:

 

EDIT: Pojawiło sie juz full intro z gry -

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem w to demko i jakos tak lipnie.

Piechur to mieso armatnie.

Obiekty latajace jakies takie niemrawe, cos jak helikoptery transportowe w poprzednich czesciach.

 

Po demie moge powiedziec ze nie lezy mi ta gra

Brakuje mi wielu opcji

Ile razy trzeba powtarzać ? Demo jest okrojone z wielu opcji, które będą w full'u... :P :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu już nie chodzi o to, że demo jest okrojone według mnie gra nie dorasta do pięt grywalnością BF2 tak jak BF Vietnam nie dorastał BF 1942. W demo BF2 grałem dopóki nie wyszedł full i od razu pobiegłem do MM, aby kupić po 2142 raczej nie pobiegnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy trzeba powtarzać ? Demo jest okrojone z wielu opcji, które będą w full'u... :P :)

Nie dla kazdego unlocki sa wazne ;)

 

Co do intra, to pewnie po obejrzeniu go wiele osob poleci kupic gre ;]]]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK

Czyli w full poprawia to ze do kolesia nie trzeba bedzie juz ladowac polmagazynka, ze rakiety beda przelatywaly przez obiekty, ze mechy dostaj czkawki albo inne badziewia??

 

szkoda mi narazie wywalac ponad 100zyla zeby przkonac sie ze gra jest niedopracowana i wolna.

W BF2 rozgrywka byla duzo szybsza i przyjemniejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tym, że trzeba wywalić pół magazynka na kolesia to prawda... O ile jeszcze trafisz bo to też jest sztuka :| Mam nadzieje, ze własnie w fullu poprawią takie rzeczy, które wkurzają mnie, Ciebie i innych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd to macie? To już jest w sklepach?

To jest to demko z polskiej strony EA? Bo ja mam ENG z torrenta (MULTI).

Mi się bardzo podoba. Fajnie jest ze szturmem/obroną Titana. Pod warunkiem, że jest kooperacja. Bo czasami wpadnie tłum dwoma transportowcami, broni 2 i jest rzeźnia, a można się ładnie bronić w tych korytarzach. Po za tym "głodny" jestem, bo pękła mi płyta od BF2 i jeszcze nie wymieniłem. Jak sie za to w końcu zabrałem, to okazało się, że osoba, która się tym zajmuje jest na urlopie. Teraz znowu zapominam zadzwonić.

No to ja czekam, na swój pre-order.

 

edit

Ale na tych screenach są różne mapki :blink: Nie tylko Sidi Power Plant

edit2

No dobra, przeczytałem jeszcze raz. Nie jest to demo, nie jest to full. Więc co to jest?

edit3

Widzę, że jakieś dwuznaczne klimaty (niżej). To żeby nie było niedomówień - mam z torrenta, ale demo

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym single to niedokonca pomylka.Gralem singla bf2 na ps2 i calkiem przyjemnie sie gralo.Misje sa zroznicowane i calkiem fajne,jedne bardziej dynamiczne inne mniej,sa unlocki,sa awansy itd. Imho nic by sie zlego niestalo gdyby na pc tez zrobili single player, tyle ze to juz calkiem inna gra wtedy...

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tu pare screenow z singla

Dlaczego z singla? Czyzby gra sciagnieta z internetu?

 

Wszysto oprocz nowego systemu rozgrywki - Titan, pozostaje bez zmian.

Kilka poprawek w rodzaju nie moznosci leczenia sie podniesiana w biegu apteczka.

Na uznanie zasluguje duza poprawa wydajnosci silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...