Skocz do zawartości
seba1983

Geforce 7900

Rekomendowane odpowiedzi

a mi na 2500 :wink: ... wyniki i testy, inaczej sie nie liczy :cry:

prosze bardzo :D

 

łorb

 

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=2327897

 

szkrin

 

http://www.vanthael.dolsat.pl/Mem2k.JPG

 

chociaz nie wiem tylko dlaczego w orbie nie pokazuje taktowan gpu i mem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde a ja na swoim, galaxy prz mem na 2ghz mam lekkie arty kropeczki od czasu do czasu najbardziej w ostatnim teście w marku 2k5, a wyniczek spoko, ja mam troche niższy przy 644/1972 mhz gdzieś były screeny na poprzedniej stronce chyba jak nie to wrzuce :) jeszcze musze zasiłke wyminić bo wymięka i czasem potrafi walnąc reset :/ na 12v mam 11,39 +- 0,02 pod obciązeniem. :(

Edytowane przez Maciek06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydajniejsze ?? ja dzis ogarnałem mojego zalmana na galaxy i na 648mhz na rdzeniu mam przy zamkniętej budzie 62 stopnie prz pół dnia grania w carbona :]

A ja przy 645MHz core mam 51-53c podczas grania w G3 ;) Rdzeń przesmarowany Arctic Ceramique, obudowa zamknięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam posmarowane jakąś badziewną srebrną pasta za 3zł :P moze jak by czymś lepszym przesmarowac to by lepiej byo ale narazie totalny brak funduszy :) a też tak macie ze jak np. w rivatunerze nastawicie 630 to np w everescie pokazuje 648 ?? i wyższe częstotliwości tym bardziej odbiegaja od siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, na dużo niższych taktach pamięci (860) mam 10k, mam też jednordzeniowy procek. Czy pamięci tak mało dają? 300pkt za 140Mhz? Czy to efekt tego że moja grafa ma 512MB? Bo nie wiem czy jest sens robić jakieś mody dla marnych 300pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, ustawiam w Rivce pamieci na 800mhz a po restarcie przestawione sa na 400 i nie wiem jak to rozwiazac. Dzieki, pozdrawiam

Karta to 7900gto

 

Oraz problem nr 2 to jak w coolbits ustawie oc i dam zastosuj to mi sie przestawia odswiezanie, a jak przestawiam je spowrotem to wartosci zegarow ustawiaja sie na def

mam podobny problem, ustawiam karte (7900GTO) w riva tunerze na 700/1600 po czym po restarcie kompa przywraca mi ustawienia domyślne 650/1320 Mhz..o co kaman - ktoś ma jakies rozwiązanie na ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem, ustawiam karte (7900GTO) w riva tunerze na 700/1600 po czym po restarcie kompa przywraca mi ustawienia domyślne 650/1320 Mhz..o co kaman - ktoś ma jakies rozwiązanie na ten problem?

Ja też miałem ten problem, wcześniej z 6800GS nie występował. Rozwiązaniem okazało się zainstalowanie innego progsa. W Rivie wyłączyłem OC i ustawiłem zegary tylko w Powerstripie.

I wszystko hula jak w sigu :)

Edytowane przez SzperSon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie sprawdzilem u siebie i wyglada jak inne obok, widac ze to nie reczna robota , wiec prawdopodobnie ktos u ciebie musial grzebac przy karcie, fotki ci nie potrzebna ode mnie bo sam stwierdzisz ze to lutowal robot i wszystko jest fabrycznie robione gdzie ludzka reka tak by nie potrafila zlutowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SOry za OT, moze ktos chetny na odbior osobisty 7900GTO w Wawie, bo raczej po komentarzach (ilosci) nie warto ryzykowac, ale odbior czemu nie...

http://allegro.pl/item142818085_geforce_79..._gwarancja.html

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyz?? mam ci ja kupic i jak bedzie ok to wyslac :P dobrze rozumuje??

Nie, ja swoja mam, ale moze ktos chetny z Wawy jest, bo nowka i tanio...

PS. W komentarzach widac ze niedawno ja kupil od esc

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny spadna dopiero za jakies 6 miesiecy kiedy NV wyda nowe slabsze karty z serii 8 ale na pewno nie beda to male pieniadze podejzewam z 1400 bedzie kosztowal 8800gts. Wiec lepiej w miare tanio kupic GTO i podkercic na GTX a mocy tej karcie jescze starczy spokojnie na pol roku albo i wiecej.....;-)

Przegiągołeś pałe z tymi 6 miesiącamie.4 miesiąca to góra.Ja już teraz czekam na 8600GT :rolleyes:

Co z tego że mocy jej starczy skoro nie obsłuży directX 10 :angry:

Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos chce to Yotomeczek mial 2szt GTO, jedna sprzedal 2 mialem brac ja, ale wzialem 7900gt za swietna forse i w sumie nie wiem czy sprzeal 2 karte czy tez nie....

 

moje 79gt na standardzie lata sobie na 650/1700, w sumie nawet wyzej nei sprawdzalem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegiągołeś pałe z tymi 6 miesiącamie.4 miesiąca to góra.Ja już teraz czekam na 8600GT :rolleyes:

Co z tego że mocy jej starczy skoro nie obsłuży directX 10 :angry:

CO z tego ze obsluguje, jak wydajnosc (przynajmniej dx9) bedzie taka sobie jak wykastruja 8800, moim zdaniem 8800GTS to najnizsza opcja jaka wogole wchodzi w gre, zreszta dx10 pokaze.

Pozatym dopiero zaczynaja wykorzystywac sm3.0 a myslisz ze nagle przestana bo pojawi sie dx10 ?

Np EASPORTS nadal robi na dx8 (fifa/nba...)

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO z tego ze obsluguje, jak wydajnosc (przynajmniej dx9) bedzie taka sobie jak wykastruja 8800, moim zdaniem 8800GTS to najnizsza opcja jaka wogole wchodzi w gre, zreszta dx10 pokaze.

 

Oooo, nawet ośmielę się wywróżyć z fusów, że minimum to raczej GTX. Obserwuję co się dzieje z grafiką od wielu lat i raczej na taką opcję bym stawiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh załamka, swojego 7900 mam może z pół roku a się okazuje że zaraz będzie się nadawała tylko do płynnego wyświetlania interface-u visty :lol:

 

narazie poczekam jak się rozwinie sytuacja z nową kartą od ATI i co jeszcze NV wypuści na rynek w 2007 i trzeba będzie myśleć o zmianie :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh załamka, swojego 7900 mam może z pół roku a się okazuje że zaraz będzie się nadawała tylko do płynnego wyświetlania interface-u visty :lol:

 

narazie poczekam jak się rozwinie sytuacja z nową kartą od ATI i co jeszcze NV wypuści na rynek w 2007 i trzeba będzie myśleć o zmianie :huh:

Tak z ciekawości spytam, powiedz ile czasu tygodniowo spędzasz przy grach? Edytowane przez SzperSon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO z tego ze obsluguje, jak wydajnosc (przynajmniej dx9) bedzie taka sobie jak wykastruja 8800, moim zdaniem 8800GTS to najnizsza opcja jaka wogole wchodzi w gre, zreszta dx10 pokaze.

Pozatym dopiero zaczynaja wykorzystywac sm3.0 a myslisz ze nagle przestana bo pojawi sie dx10 ?

Np EASPORTS nadal robi na dx8 (fifa/nba...)

wykastrowany to będzie GF 7900GTO względem takiego GF 8600GT.Śmiem twierdzić że taki 8600GT w directX 9 przegoni spokojnie GF 7900GTX,nie mówiąc już o directx 10 ktorego 7900GTO nawet nie obsłuży :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos chce to Yotomeczek mial 2szt GTO, jedna sprzedal 2 mialem brac ja, ale wzialem 7900gt za swietna forse i w sumie nie wiem czy sprzeal 2 karte czy tez nie....

Sprzedał. Mi :lol2: Więc już yotomeczek nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykastrowany to będzie GF 7900GTO względem takiego GF 8600GT.Śmiem twierdzić że taki 8600GT w directX 9 przegoni spokojnie GF 7900GTX,nie mówiąc już o directx 10 ktorego 7900GTO nawet nie obsłuży :sad:

Mozesz mi powiedziec co wykastrowano w 7900gto/gtx ?

Pozatym wykastrowanie serii 7 niema nic w spolnego z wersja 8, bo to zupelnie inna architektura.

Zobacz sobie test na egieldzie, 8800gts jest zaledwie troche szybsy w dx9 od 7900gtx, wiec jak taki 8600gt ktory bedzie znajac zycie polowka 8800 ma sie rownac z 7900gtx w dx9 ???

 

Widze ze coraz wiecej ludzikow dostaje filma "AVE DX10, DX9c BEEEEEEEEEE", moze to i dobrze wychacze sobie drugie 7900gto do SLI za grosze :D

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...