Skocz do zawartości
seba1983

Geforce 7900

Rekomendowane odpowiedzi

SLI, działa jak najbardziej, ale 16/4, na modowanych sterownikach 85.96.

Grafy mam zmodowane i podkręcić już ich nie mogę na tych sterach, podejrzewam, że odpowiedzialny jest za to chipset 965. Mam też dziwne wrażenie, że jest czkawka, podczas testów 3dm..gry.

Pojedynczo wszystko śmiga ładnie.

Na DFI, która może obsłuży SLI nie chce mi się czekać, lepiej przesiąść się na ATI.

ach fakt nie looknałem ze ty masz gigabyte na 965, możliwe ze to wina tego ze własnie 2 port jest tylko 4x i stąd ta czkawka, moze za jakić czas dokupie 2 gtx to oblookam u mnie, narazie nie czuje potrzeby

 

Jak sprzedasz dwie 7900GT,to kup X1950XTX.Ja bym przynajmniej tak zrobił.

no nowy radeonik fajna karta szkoda ze to chłodzenie mimo zmiany nie jest wcale takie ciche i w sumie w stosunku do 1900xtx nie różni się niczym prócz pamięci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zwróćcie uwage na fakt że gościu zarejestrował sei na allegro niecały tydzień temu i nie ma jeszcze nic na swoim koncie.

 

Coś podejrzanie tanio mają różne graty na GX2 za 1.5k zł Oo http://www.allegro.pl/item124014495_geforc...dvi_pci_e_.html

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ze zrobie OT. Ale slyszalem ( dokladniej mowiac od Draak'a ) ze 7900GT na pcb od gt wlasnie sie sypia. Natomiast te na pcb od gtx lub na pcb od wersji 512, sa w porzadku. Ktos to moze potwierdzic ? Zamierzam wlasnie kupic 7900GT i nie chce miec z nia takich przygod jak niektorzy w tym temacie.

Edytowane przez Malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nei chce szalec zbytnio. Gdyz bede czekal na dx10. Chcialem wykorzystac okazje ze mam kupca na nia za 900zl. Przy czym bez bloku Innovateka. Ktory chcialem przelozyc do nowej karty. A ten blok pasuje do 7800, 7900 z 256mb tylko. Stad to uziemienie co do modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

900zl, możesz przeznaczyć na jedną z moich grafik, hehe. Sprawdzone i nie szwankują. Przy czym są ładnie wykręcone.

Pozdro

Ciekawa ofeta :) Sadze ze mozemy przejsc na PW, zeby nie robic OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tyle jesli chodzi o tamtego gościa z Allegro z super cenami

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=5681334

:lol:

 

tylko mnie ciekawi za co mu zwiesili konto skoro sprzedał raptem 2 przedmioty i wszystkie aukcje były świeżo powystawiane

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tyle jesli chodzi o tamtego gościa z Allegro z super cenami

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=5681334

:lol:

 

tylko mnie ciekawi za co mu zwiesili konto skoro sprzedał raptem 2 przedmioty i wszystkie aukcje były świeżo powystawiane

 

Moze te wszytskie grafy itp "wypadly z ciezarówki" jesli wiecie o co mi chodzi ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa słowa: karta referencyjna ;)

jeśli chcesz brać 7900GT to bierz taką na PCB 2.0, Gigabyte i MSI bodajrze takie wypuściły- ktoś pisał wcześniej jakie firmy wypuściły na nowym PCB

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...