Skocz do zawartości
ath

F.e.a.r. 2: Project Origin

Rekomendowane odpowiedzi

Recka FEAR2 na gamespot:

http://www.gamespot.com/pc/action/fear2/review.html

 

Video recka:

http://www.gamespot.com/pc/action/fear2/vi...deo-review?hd=1

 

No nie jest super. FEAR jeden miał noty 9 itd a ten "tylko" 7 tyle ile godzin spędzimy przy singlu (podobno). I jeszcze niby multi słaby i bez wyrazu - no to ja chyba podziękuje. Zazwyczaj reckami sie nie sugeruje ale jak nie wyjdzie demo MP to nie będę miał jak sprawdzić czy warto kupić FEAR2...

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ign.com zgarnął 8.3 - wciąż to jest STARY, DOBRY fear, jeżeli oczekujesz czegoś więcej to rozczarowanie gotowe ;)

 

... multi podobno przeciętny, a cena w PL 130 w detalu - ja podziękuję.

 

worthplaying.com 7.5/10

 

"All in all, F.E.A.R. 2's biggest problem is that it feels like yet another expansion pack to the F.E.A.R. franchise instead of a sequel, and gamers eager for something new may be a bit disappointed."

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to podsumowali na gamespot. Wskazali, że twórcy, starając się usunąć mankamenty pierwszej części, jednocześnie usunęli jej najsilniejsze punkty.

 

Krótko mówiąc, zamiast oryginalnego klimatu i trudnego wyzwania (oj to AI z "jedynki" to jest nadal genialne :wink:) mamy szeregową "amerykańską" strzelankę, która niczym się nie wybija ponad przeciętną.

 

Bardzo żaluję, ale raczej nie kupię...a qrwa "jedynka" to niemal najlepszy fps w jakiego dane mi było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka z pewnością była bardziej surowa.

Aczkolwiek demko też nieźle straszy, mimo to wszystko staje się juz bardziej przewidywalne. W jedynce strach było wchodzić po drabinie bo nigdy nie wiadomo było co i kiedy się wydarzy, a jedynym ratunkiem "psychicznym" by się przygotować dla gracza był piskliwy dźwięk ;)

Radocha z sieczki nadal ogromna jest :)

Nie jest genialnie, nie jest tragicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektórych sklepach już sprzedają a grać się nie da, nawet po wpisaniu klucza w Steam... niezły burdel.

 

"Gra jest niedostępna w twoim rejonie."

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos sie boi duchow, to przy tej grze albo wyleczy swoja fobie albo sie wykonczy =] o ile na poczatku co chwile mialem gesia skorke, to od ~polowy juz mnie zupelnie nie ruszala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w ogolę to nie straszy o dziwo. Fear 1 straszył w niektórych momentach a teraz gram jakbym nie miał juz nadnerczy... Pograłem w demko jeszcze ze 2-3 razy na hard i AI na prawde nie jest tak dobre jak w 1 - jest wręcz słabe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy uzytkownicy radeonow z serii 4800 maja jakies problemy w czasie gry ? bo u mnie od momentu wybuchu w pierwszej misji wiesza sie chyba sterownik graficzny ( odswiezanie poza zakresem ). Uzywam catów 9.1 i zastanawiam sie nad powrotem do 8.12. Jakies rady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobawilem sie demkiem

Graficznie sredniak, ale tez nie ma sie za bardzo do czego przyczepic no taka uczciwa rzemieslnicza robota.

Odglosy fajne i klimatyczne (btw to wogle obsluguje jakiegos eaxa czy tylko stereo? )

 

A gameplay - klasyczny do bolu shooter na szynach, z jakimstam elementem pseudogrozy (nie wiem mnie to nadmiernie nie rusza), do tego wrogowie dretwi i nieruchawi , a jeszcze na nich bullet time jest dostepny :D

Czyli jak to obecnie bywa smierdzi portem z konsoli na kilometr.

 

Poczekam az spadnie do serii wydawniczych po 20 zeta i moze sie skusze (zwlaszcza , ze jest zintegrowany ze steamem)

 

Z pierwszych wrazen to oceny po 7 jak najbardziej zasluzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Poczekam az spadnie do serii wydawniczych po 20 zeta i moze sie skusze (zwlaszcza , ze jest zintegrowany ze steamem)

Same here , a swoja droga na PCL za to wtracenie o konsolach i smierdzeniu mialbys liczn. Prawda jest , ze konsolizacja upraszcza branze czy to sie nam podoba...czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby dlaczego to wszystko przez konsole? To prawda, że wielu wydawców idzie w stronę niedzielnych graczy ale dlaczego uważacie, że to wina konsol. Nie kumam tego, a np. taki FEAR to gra typowo PCtowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) ale dlaczego uważacie, że to wina konsol. Nie kumam tego, a np. taki FEAR to gra typowo PCtowa...

Dlatego, że grając na konsoli (mowa o padzie :D ) jesteś tak "upośledzony" ruchowo i masz takiego "aima", że zbieranie ołowiu na klate to niejako element gry :lol: FEAR jedynka była pecetowa i przeciwnicy również, a dwójka, na cóż... :wink: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na padzie nie jest taka trudna jakby się mogło wydawać. Spróbuj włączyć Gears of War na najwyższym poziomie trudności, zbyt długo nie przeżyjesz jak nie będziesz celował jak w normalnej grze na PC, żadnego aima nie uświadczysz, a gra typowo konsolowa. Co do przeciwników w FEAR, nie można się nie zgodzić, ale czy to wina konsol? NIE, raczej to przez lenistwo programistów, wolą iść na łatwiznę i głównie przez "niedzielnych" graczy, którzy grają na konsolach jak i na PC. To samo tyczy się długości gier. Kiedyś jak gra miała 10h to była baaardzo krótka, teraz taką gre uważa się za długą. Wszystko robione jest pod niedzielnych graczy, nie pod konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem sobie gierkę po raz pierwszy dzisiaj o 11, pograłem chwile i doszedłem do 5 Interwału, jakie było moje zdumienie gdy poczytałem na internecie że wszystkich interwałów jest 7. :blink: To jest gra na jedno włączenie :razz: . Na hard nie czuje się żadnego wyzwania. AI przeciwników w niektórych miejscach powala. Dzięki temu spowolnieniu i tak cud że raz za czas są w stanie nas trafić. Ale ogólnie gra nie jest zła, jeśli ktoś lubi takie klimaty. Wydaje mi się że tych paranormalnych zjawisk jest troszkę więcej niż w pierwszej części, lecz nie są one takie efektowne. Zjem obiad przejdę do końca i zaraz sprzedam ją znajomemu :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby dlaczego to wszystko przez konsole? To prawda, że wielu wydawców idzie w stronę niedzielnych graczy ale dlaczego uważacie, że to wina konsol. Nie kumam tego, a np. taki FEAR to gra typowo PCtowa...

Celowanie na padzie jest wolniejsze i mniej precyzyjne niz na myszy - niepodwazalny fakt.

Jesli gra jest robiona jako konsolowa z dolozonym portem PC wtedy poziom trudnosci czyli miedzy innymi czas reakcji przeciwnika jest dostosowany pod wersje konsolowe.

I to jest doskonale widoczne w gameplayu jesli tworcy nie dostosuja poziomu trudnosci pod mozliwosci K+M.

 

@Firekage - czemu ? przeciez nie napisalem , ze konsole smierdza (bo jakbym tak uwazal to bym ich nie kupowal), a tylko wyrazilem fakt , ze gra jest ordynardym portem z takowej wersji. Aczkolwiek na PCL wszystko jest mozliwe :D

 

Zjem obiad przejdę do końca i zaraz sprzedam ją znajomemu :razz:

A ona nie wpisuje sie na konto steam ?

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...