Skocz do zawartości
Gizeh

Cios przydatny w walce ulicznej

Rekomendowane odpowiedzi

no zajebiste, a walce ulicznej to cios w splot sloneczny jest the best - zatyka na 30 sekund kazdego, no chyba ze jest przygotowany na ten cios o zacisnie miesnie brzucha. jakby to nie wyszlo to trzeba precyzyjnie wycelowac w brode - to powala kazdego i nie jest w stanie sie przygotowac na to, ale tak trafic to naprawde sztuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zajebiste, a walce ulicznej to cios w splot sloneczny jest the best - zatyka na 30 sekund kazdego, no chyba ze jest przygotowany na ten cios o zacisnie miesnie brzucha. jakby to nie wyszlo to trzeba precyzyjnie wycelowac w brode - to powala kazdego i nie jest w stanie sie przygotowac na to, ale tak trafic to naprawde sztuka.

ja tam jestem za RS goloten machen daje wiecej niz 30s :twisted: ;) ;) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkajac w Krakowie zostalem napadniety 5 razy ( w tym raz koles mial bron ) jezeli pacjentow jest malo tak do 3 mozna poprobowac swoich sil najbardziej skutkuje low kick w kolano i but w morde z polobrotu jezeli jest ich wiecej to albo <span style="color:red;">[ciach!]</span>c albo kopa w ryj jak powyzej i tez <span style="color:red;">[ciach!]</span>c :P p.s. najczesciej byli to kibice :evil: Cracovi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkajac w Krakowie zostalem napadniety 5 razy ( w tym raz koles mial bron ) jezeli pacjentow jest malo tak do 3 mozna poprobowac swoich sil najbardziej skutkuje low kick w kolano i but w morde z polobrotu jezeli jest ich wiecej to albo <span style="color:red;">[ciach!]</span>c albo kopa w ryj jak powyzej i tez <span style="color:red;">[ciach!]</span>c :P p.s. najczesciej byli to kibice  :evil: Cracovi

Mnie tylko raz napadli kibice, we 3, fakt dostalem troszke ale jak sie w<span style="color:red;">[ciach!]</span>ilem to jednego pogotowie zabralo, reszta uciekla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej nosic cos w rodzaju kastetu(bardzo popularne jest uzywanie takich malych okralgych kranikow) lub ewentualnie palke/sprezyne.

Kurek dobra sprawa ,ale zalatwilem sobie teraz gazuche i nie ma mocnych odrazu <span style="color:red;">[ciach!]</span>ja jak widza co wyciagam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem zwolennikiem gazowek i nozy, w razie spotkania z psami to ty bedziesz bandziorem, a nie ci co chcieli ci w<span style="color:red;">[ciach!]</span>lic.

Najlepsze sa wlasnie kastety i male skladane sprezynki, kuku zrobisz, ale nie zabijesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...