Skocz do zawartości
monster21

Laing Ddc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kyniek

Nie wiem co masz na myśli mówiąc że lubi większy przepływ.... ja myślałem że tamp. się jakoś spadną po tym jak na Storma zapodałem Laing DCC - to jest monster w porównaniu z Laingiem CWU czy Hydorem L30!! Ale mniejsz a to moje podniecanie się - tempki wcale się nie zmieniły - a ja widzę gołym okiem że przepływ wzrósł znacznie!! :/ więc mit o znaczeniu przepływu obalony... choć pewnie ma znaczenie lecz potrzebował bym profesjonalnego stanowiska testowego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.alphacool.de/xt/product_info.ph...pe-12v-pro.html

 

Na to mam ochotę. Fajne mocowanie i mały rezik. Perfekto ;>

 

CENA=(X/1.16)x1.22x4PLN gdzie x-to cena w euro to ta pompka kosztowałaby 295zika...

Czekam na powierdzenie z pc-tuning.

 

Kyniek: a jak zachowuje się na przykład przy 9V?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

Bardzo ładny sprzęcik :) mam nadzieję że będzie równie miodna jak Laing DCC T1 bez rezika - jakiś czas temu - parę miesięcy zanim jeszcze miałem swojego Lainga ktoś na forum narzekał że mu odrazu po kupnie zaczęła terkotać :/ dlatego też między innymi bałem się że mój Laing zacznie hałasować... Lecz myślę że jak będziesz lał glikol to pompka i tak się odwdzięczy cichą pracą i nie masz czego się obawiać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.alphacool.de/xt/product_info.ph...pe-12v-pro.html

 

Na to mam ochotę. Fajne mocowanie i mały rezik. Perfekto ;>

 

CENA=(X/1.16)x1.22x4PLN gdzie x-to cena w euro to ta pompka kosztowałaby 295zika...

Czekam na powierdzenie z pc-tuning.

 

Kyniek: a jak zachowuje się na przykład przy 9V?

Ta pompka nie ma rezika, tylko top z pleksy, w który można wkręcić dowolne króćce.

Tylko ten moden ma rez - Klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po zmniejszeniu napięcia pompce też nie zauważyłem zmian temperatury.

Raz komp chodził całą noc na 12V, a potem na 6V, a rano te same ~temp. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompeczka zamówiona. Tylko mam pewien dylemat. W polsce nie znalazłem nigdzie Water additive Tec protect plus. Co najwyżej Koncentrat innovaProtect IP 250 ml. nie wiem czy sie nadaje. Czy po prostu borygo nalać. Cholera zawsze lałem demineralke plus alko i było super. A teraz bądź mądry... smarowania sie zachciewa ;>

 

Kurcze mam obiekcje czy eheima 1250 sprzedawać. Mam kupca za 170zika.. ale ciężko się rozstać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borygo, lub Petrygo. Osobiście, mam to co w podpisie i sprawuje się wyśmienicie (już od 2 miesięcy).

 

Na twoim miejscu pompkę, bym sprzedał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lucas234

Ja mam pytanie czy sa jakies zalecenia jak ta pompke trzeba montowac czy jest to obojetne bo chyba sie na nia skusze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

Borygo, lub Petrygo. Osobiście, mam to co w podpisie i sprawuje się wyśmienicie (już od 2 miesięcy).

 

Na twoim miejscu pompkę, bym sprzedał.

 

 

Petrygo zależy - u mnie zmatowiło węże - ma inny skład niż Borygo Eko - to drugie teraz mam i jak narazie nic się nie osadza =- nawet na pinach :)

 

 

Co do tego Lainga - chłodziwo musi zawierać w sobie glikol - posiada on właściwoście smarujące - oczywiście nic się nie stanie jak pompka będzie na wodzie chodziła ale wierzcie mi - trochę głosniejsza jest... płyn innovateka raczej nie - nie zawiera glikolu tylko jakieś inne świństwo - jak chcesz mogę wstać i przeczytać dokładnie co zawiera....

 

 

 

P.S. Borygo nawet bez mieszania niezłą ma wydajność - bez porównania lepiej niż woda + alko :) tego też używałem jak by co - wiem z doświadczenia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem ale tam nie pisze ze to identycznie to samo, a i czy to prawda ze DCC jeszt chodzi ciszej od DDC-1Plus?? i jest jeszcze Swiftech MCP350 12 czy to to samo?

Edytowane przez Ogór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.tune2max.de/Wasserkuehlung/Pump...:6_382_385.html

 

Obszerny opis :) i mozliwosc zamówienia za 180zl.

 

http://world.altavista.com/ dobry tłumacz

 

Po więcej szczegułów zapraszam

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=204064

Edytowane przez JejoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu... :blink: po co kupować droższą i wydajniejszą pompę tylko po to żeby ja potem spowalniać żeby była cichsza i tym samym zrobić z niej tańszy model.... to już lepiej kupić wer. non-plus

 

i ze trzeba Ci takie rzeczy tlumaczyć... omg <_<

 

...i nie śmieć...

Edytowane przez y0ghurt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie łaska przeczytać całego tematu??? :angry:

 

:mur:

 

----

ps - droga moderacjo tu sie należą procenty, nie tylko za ten przypadek ale za OGÓŁ (jak mawiał ełmeł fatt) :D

Edytowane przez y0ghurt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha a DDCnon plus uciagnie mi black ice III + bix 1 + flołpin i prison gpu i cos na nb?

Jak to pisał jeden z użytkowników - uciągnie ci to i jeszcze do tego cały zestaw sanitarny w domu ;p te pompki to potęga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kraki20 -> jak eheima odpowiednio odizolujesz od budy i zmodujesz wirnik to jest ledwo slyszalny - juz dysk twardy jest glosniejszy. Mój eheim 1048 chodzi na okrągło nawet przy wyłączonym kompie i nie słyszę go ;p

 

W laingu można sobie grzebać? Otwierać itp? ; > Wirniczkiem się pobawić itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przylacze sie do pytania ktore padlo pare postow wyzej. Czy ta pompka ma jakies okreslone pozycje pracy? Czy mozna ja sobie dowoli obraca - interesowalaby mnie pozycja pionowa, z kroccami skierowanymi ku gorze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...