Skocz do zawartości
Jackuzy

Mój Lcd 8.4" 640x480 :d Jak Się Podoba?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Może ktoś poda linki jak podłaczyć metryce do kompa a chodzi mi dokładnie o metryce LCD 256 x 64 na Toshiba T6963C, jesli macie linki do projektów jak podłaczyć większe metryce do komputera takie laptopowe to jakie modele by były najpewniejsze do podłączenia

Na pierwsze pytanie GOOGLE znajdziesz bez problemu..polecam elektroda.pl..na drugie przeczytaj ten temat a bedziesz znał odpowiedz na to pytanie :D jest też temat o 320x240 5.4" tam tez masz sporo informacji a temat jest przyklejony....pocztaj :D

 

-Qlawy- narazie udało mi sie sprawić zeby moj komp nie piszczał przy starcie ..... co sie działo jak nie był podpiety moniotr....3x75om rezystor ;) ale nadal nie chce działać jako pomocnicza...jutro ŁKS giełda elektroniczna....bedzie lapek i pogrzebie na złomie za karta graficzna :D dam znac jak poszło :D

Edytowane przez Jackuzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy jest szansa podlaczenia matrycy SHARP LM64C38P. mam okazje tanio kupic ją. rozdzielczosc 640x480, rozmiar ok. 10 cali. warto próbować czy odrazu dac sobie spokój? pzdr!

Zalezy jak tanio...jezeli prawie za darmo (czyt 1-2z) to jasne bo szkoda nie wziąć :D ale jak więcej to nie polecam..po pierwsze matryca jest DSTN więc to już wychodzi pierwszy problem, bo nie ma podanych sygnałów jak powinna, druga rzecz to jest to matryca DSTN :D . Nie zaszkodzi Ci sprawdzić czy to jest możliwe tzn. podłączenie bo przecież moge się mylić a osobiscie nigdy nie próbowałem. Ale jezeli masz wyłozyć więcej kasy to raczej nie opłacalna sprawa..... a matryca ma 10.7 :D więc jest całkiem pokaźna...

 

Dzisiaj mnie naszło na pomysł z matryca 12,1' 800x600 :-P pewnie to niemozliwe ale może spróbuje :D

 

 

Odnosnie wyprawy na giełde...Lapka nie przywieźli bo im gość nie przekazał :/ a karty które kupiłem nie mają sterów do XP normalnie pochlastać się idzie.... ale przynajmniej sa sprawne :]

Edytowane przez Jackuzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mnie naszło na pomysł z matryca 12,1' 800x600 :-P pewnie to niemozliwe ale może spróbuje :D

Odnosnie wyprawy na giełde...Lapka nie przywieźli bo im gość nie przekazał :/ a karty które kupiłem nie mają sterów do XP normalnie pochlastać się idzie.... ale przynajmniej sa sprawne :]

a z jaka matryca masz zamiar probowac? z dellem czy z sharpem, a moze z jeszce inna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z jaka matryca masz zamiar probowac? z dellem czy z sharpem, a moze z jeszce inna?

tzn. tak lapek któe miałem zamiar odebrać to taka sama toshiba z jakiej mam obecny ekran, ale to 800x600 to by było Hitachi z mojego lapka dyżurnego :D Acer Extensa 390CX :D i tak juz podmieniany bo wyciagniety z Compaqa (stary był walniety i miał linie na górze ekranu) którego to kupiłem za zł 30 :Dhehe nie ma to jak giełda :D

 

 

---------------------------

Własnie zauwazyłem w PDFie jaki czas reakcji ma ta matryca (mam na mysli LQ9D023) okazuje się że jest to....30ms.... :D hehehehe nieźle :D zwazywszy na rok produkcji (11 rok juz leci) oraz na dzisiejsze czasy reakcji tzn matryc aktualnie produkowanych :D HEH

Edytowane przez Jackuzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie wyprawy na giełde...Lapka nie przywieźli bo im gość nie przekazał :/ a karty które kupiłem nie mają sterów do XP normalnie pochlastać się idzie.... ale przynajmniej sa sprawne :]

a patrzyłeś na te stery http://partner.optimus.pl/sterowniki/Stero...ficzne/#Trident albo to http://www.drivershq.com/default.asp?af=go...deodrivers&bn=5

 

a wogóle możliwe jest zeby karta na PCI chodziła jako pomocnicza i zeby działała poprawnie?

 

Ew jak kupie i podłacze to bede na linuksie walczył ;) puki co cena jest dalej dobra dla mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mozliwe Matrox działał bez problemów...tylko ze nie chciał działać z matryca z nowu ;/ tak więc jak nie urok to...

 

Karta na PCI nawet powinna działac tylko jedyne co je trzeba to sterowników i to żeby nie była S3 bo one maja cos takiego dziwnego że nie chcą działać ;) (pozatym że nie chce chodzić jako współpracująca pomocnicza to S3 jest najlepsza jak narazie :D)

 

Z linuksem nie wiem jak jest z dwoma kartami moniorami nie sprawdzałem (działałem pojednyńczo :D zresztą sprzedałem na allegro ponad 190 zestawów Mandriva 2005 15CD :D) ale jakby co to zawsze rozwiązanie jakieś może będzie :D

 

Na stornki zaraz zajże tylko że problem ztmikartami jest taki że jedna karta jest na czipsecie ARK1000PV a druga na Alliance Semiconductor ProMotion AT24 (swoją droga dobra karta:D) pierwsza jest Herculesa a druga Diamonda....tylko te stery :] grrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Matiz

Witam, moge za pare zł odkupić od kumpla starego lapa z kolorowym TFT 9' ale nie wiem czy warto i czy bedzie się to dało jakoś podłączyć. Laptop marki zenith, model 1434 - nic w necie nie znalazłem ;/ zdjęcie lapa poniżej.

post-103836-1142358549_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, moge za pare zł odkupić od kumpla starego lapa z kolorowym TFT 9' ale nie wiem czy warto i czy bedzie się to dało jakoś podłączyć. Laptop marki zenith, model 1434 - nic w necie nie znalazłem ;/ zdjęcie lapa poniżej.

 

Sądząc po ustawieniu kontrastu za pomocą suwaka typuje że ma DSCN matryce....ale nie dam sobie głowy uciąc...zajzyj jaka matryca , sprawdz jej pinout i datasheet (hjezelio jest) i będziesz wiedział wszystko :D Jak nie wiesz gdzieszukac daj znać na forum z typem matrycy :D będzie wiadomo odrazu ale podejzewam DSCN wewnątrz niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po ustawieniu kontrastu za pomocą suwaka typuje że ma DSCN matryce....ale nie dam sobie głowy uciąc...zajzyj jaka matryca , sprawdz jej pinout i datasheet (hjezelio jest) i będziesz wiedział wszystko :D Jak nie wiesz gdzieszukac daj znać na forum z typem matrycy :D będzie wiadomo odrazu ale podejzewam DSCN wewnątrz niestety

 

Hej zainspirowales mnie do zrobienia takiego cudenka jako że mialem starego 486 : IBM ThinkPad 370C : postanowilem go rozpruc i sprawdzic co to za matryca :) nie mialem do niego zadnych info wiec poszperalem w necie i znalazlem opisy do matrycy

Manufacturer IBM

Part Number 85G0530

Screen Size 10.40

Panel Size 291X194X11 (mm)

Panel Type TFT-LCD

Viewing Angle (L/R;U/D)

Brightness 0 (nit)

Dot Pitch (mm)

Response Time (ms)

Supply Voltage 4.3(W)

Weight (g)

Input Voltage IBM

Operating Temperature 0 ~ 55

Aspect Ratio 4:3

Production State OFF

Pozniej Pinouty

 

P/N 85G0530 | D38303C | D/N D0220142

Zitten 2 connectors aan een van 26 pinnen (CN1) en 1 van 14 pinnen (CN2)

en nog een voor de backlight van 4 draaden, die layout zal wel standaard zijn.

Moet alleen die standaard nog effe zoeken. 8)

Maar goed, volgens mij moet dit gaan.

Hier de aansluitingen :

 

Pin No Function

CN1-1 Red 0

CN1-2 Gnd

CN1-3 Red 2

CN1-4 Red 1

CN1-5 Red 3

CN1-6 Gnd

CN1-7 Red 5

CN1-8 Red 4

CN1-9 Green 0

CN1-10 Gnd

CN1-11 Green 2

CN1-12 Green 1

CN1-13 Green 3

CN1-14 Gnd

CN1-15 Green 5

CN1-16 Green 4

CN1-17 Blue 0

CN1-18 Gnd

CN1-19 Blue 2

CN1-20 Blue 1

CN1-21 Blue 3

CN1-22 Gnd

CN1-23 Blue 5

CN1-24 Blue 4

CN1-25 Reserved 1

CN1-26 Gnd

CN2-1 Reserved 2

CN2-2 Gnd

CN2-3 Vsync

CN2-4 Dsptmg

CN2-5 Reserved 3

CN2-6 Hsync

CN2-7 Dtclk

CN2-8 Gnd

CN2-9 Lcd_en

CN2-10 Gnd

CN2-11 Gnd

CN2-12 Bright

CN2-13 Reserved 4

CN2-14 Reserved 5

No i porobilem zdjecia tej matrycy :) ( daje w lepszej rozdzialce jakby ktos chcial sobie powiekszyc. Matryca ma 256 kolorow tam mi sie wydaje i jako ze tasmy ktorymi matryca byla polaczona z reszta lapka byla uszkodzona wiec albo bede musial dorobic albo bede musial poszukac takiej :)...

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

moje pytanie teraz jest takie od czego mam zaczac, napewno nie od oprawki bo to na ostatnim miejscu sie zrobi, Ciekaw jestem czy ta matryca sie nada aby podlaczyc ja pod VCF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HMMM a więc po koleii :D

 

Twoja matryca jest 18Bitowa :D 6 bitów na kolor x3 = 18Bit

 

Wygląda na to ze inwerter jest zintegrowany z matryca:D nieco ułatwia to sprawe bo nie potrzebujesz niczego na zewnątrz inaczej że nie jestem pewny jak jest wysterowywany, prawdopodbnie zasilany jest wspólnie z matryca a sterowanie jasnościa odbywa się przez pin opisany jako BRIGHT czyli CN2-12.

 

Podłączenie najprawdopodbniej jest możliwe :D

 

to dobra wiadomość...podepnij tylko pierwsze dwa piny z koloru czyli R0 i R1 potem G0 i G1 i B0 i B1 do kolejnych złącz danych VFC potem ostatnie czyli R5 G5 i B5 połącz razem i podepnij pod 7 Pin danych w VFC...dalej DCLK HSinc i Vsinc z odpowiednikami w VFC...dalej VCC i GND i tu jest pewnien problem bo nie ma w tych danych które podałeś napięcia zasilania matrycy...jest tylko moc pobierana w watach (4,3W) i nic więcej :] tego musisz jeszcze poszukac zeby się nie okazało że podepniesz 5 woltów a będzie na 3,3 i pójdzie matrycka z dymem....Jak już to będziesz miał to tylko pod VCC + zasilania GND do masy (tej z VFC) i próbuj zastartowac...najpewniej powinno zadziałać...ale gwarancji dać nie moge, jednak jestem pewien że szanse sa spore że to rzeczywiscie zadziała :D jezeli nie zajmie odrazu tak jak powiedziałem wyżej a jesteś pewny że wszystko podpiołeś, świetlówka startuje ITD. to spróbuj podłączyć pin CN2-9 do GND albo VCC albo do Hsinc....bo to może być przyczyną nie startowania :D ( u mnie to nie jest konieczne ale w orginalnym przepisie było o tym wspomniane :D)

 

Moge życzyc tylko powodzenia :D i napewno daj znac jak poszło :D (pierwsze co proponuje zrobić to zapiąc tylko VCC i GND i zobaczyć czy zastartuje świetlówka.... bo bez tego nie ruszysz :D)

Edytowane przez Jackuzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke mi to rozjasnilo :)

 

Zdobylem juz tasiemke do LCD i tylko jeszcze rozpisanie pinow jest dla mnie conajmniej dziwne ale licze na pomoc :) teraz musze jeszcze zakupic karte na PCI prosze o rade czy ta sie nada?? Trident

Napiecia na matrycy nigdzie znalesc nie moge lecz zloze spowrotem calego lapka uruchomie i miernikiem sprawdze jakie napiecia tam plyna. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke mi to rozjasnilo :)

 

Zdobylem juz tasiemke do LCD i tylko jeszcze rozpisanie pinow jest dla mnie conajmniej dziwne ale licze na pomoc :) teraz musze jeszcze zakupic karte na PCI prosze o rade czy ta sie nada?? Trident

Napiecia na matrycy nigdzie znalesc nie moge lecz zloze spowrotem calego lapka uruchomie i miernikiem sprawdze jakie napiecia tam plyna. Pozdrawiam

Dlaczego dziwnie opisne? CN1 oznacza connector 1i analogicznie CN2 connector 2 i dalej sa podane kolejne piny.... Karta która podałeś powinna byc w pożadku od strony technicznej inną rzeczą jest czy będzie miała sterowniki do XP bo tewgo nie wiem a już kupiłem dwie karty które tych sterowników nie maja i nie mam szans żeby je uruchomic pod XPekiem....i to mnie wk**wia bo nie moge nic zrobić :/ Ja bym proponował to :

 

Cirrus Logic

 

Bo najprawdopodbniej zadziałają pod XP....ale chodza w parze i sa droższe :] sam chyba kupie te karty bo juz raczej nie mam wyjscia niestety...a musze znaleść jakąś odpowiednio współpracującą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~jackuzy~ jak trwaja prace nad 12 calami? sa juz jakies postepy? czekamy z niecierpliwoscia! pamietasz jak zrobiles touchpada pod ps2? ostatnio udala mi sie podobna sztuka;] dzieki za inspiracje:D. mam nadzieje e lcd tez mi sie uda podlaczyc, ale narazie szukam jak najbardziej odpowiedniego;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie robie 12' skupiłem się na poszukiwaniach karty graficznej....+ funduszy na to bo w tej chwili jestem bez kasy :-P bedę kombinował z Ati i jej AMC złączem mam nadzieje że w końcu będzie dobrze...poza tym zakupiłem drugiego lapka z taka samą matryca jak wczesniej i zbuduje wersje 2.0 LCD :D będzie udoskonalona o kilka elementów i ogólnie mam nadzieje że lepsza :D Zobaczymy :D a wracając do 12" narazie poczekam bo nie chce lapka rozbierać swojego (jest jeden gwint zerwany i wole tego nie ruszac :P) może zdobęde jakąś to powalcze:D

 

TouchPada pamiętam :D ostatnimi czasy rozleciał mi sie kot (bo uzywałem trackballa) i teraz działam tylko na touchpadzie wykonanym jak wiadomo juz pisałem :D i absolutnie nie nazekam :D tylko jeden problem jest bo w photoshopie jest jak dla mnie mało dokładny (wolał bym tablet..ale na to mnie niestac ) dlatego będe musiał chyba jakąs optolityczna myche zakupic....albo kota :D zobaczymy :D tak czy siak gratuluje sukcesu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Jackuzy . Mam matryce od lapcia Toshiba T1200XE z wyświetlaczem LTX-1631-C3B (również toshiby) Z tego co zrozumiałem nie podłącze go pod VFC mojego tridenta ze względu na zasilanie (-20V) i podzielenie go na 2 części górną i dolną ( codziło chyba o odświerzanie). Mam nawet rozpiske do niego z (pinout)-ami Wygląda ona tak:

post-137156-1143031737_thumb.jpg

post-137156-1143031780_thumb.jpg

post-137156-1143031812_thumb.jpg

post-137156-1143031848_thumb.jpg

Z góry dziękuję za odp.

P.S. A może mam szanse?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No śliczna matrycka :D sam mam odobną z T1000LE :D...o podłączeniu pod VFC mozesz niestety zapomniec..nie będzie działać...STN, UD..LD, B&W to podstawowe przeszkody...ale jaka jest tego rozdzielczość?

 

Zdaje się że 640x400? możesz zbudować kontroler Konio68 i go zmodyfikować :D bo pojedynczym takim kontorolerem wysterujesz połowe tej matrycy :D...kiedys myslałem żeby na dwie połówki zrobic osobne kontorolery i wtedy mieć dwa wyświeltacze w jednym :D tzn jedna połowa wyświetla jedno a druga drugie i zachowują sie całkowicie niezaleznie :D ale niewiem czy to by wypaliło....taki pomysł :D

 

Jak chcesz cos podpinać pod VFC w tej chwili to musisz poszukac jakiejś TFT 640x480 i z rozpiską pinów w formie RGB :D (mozliwe że TFT 800x600)tez zadziała ale już gwarancji na to dac nie moge...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Właśnie!Jackuzy A czy można by było podłączyć taką matryce TOSHIBY pod LPT tak jak na przykład:

post-137156-1143039235_thumb.jpg

Przecież ta matryca TOSHIBY to wyświetlacz LCD alfanumeryczny!! Tylko nie ma liń tak jak ten mój 4x40!

 

Tu mam link z rozpiskami pinout-ów do LCD

http://support.advantech.com.tw/Cservice/L...1000&ExpandView

Czy to jest matryca której Ty używasz?

http://es.pchub.com/uph/laptop/105-9546-89....4-TFT-LCD.html

Edytowane przez on4you

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten LCD który pokazujesz to wyswietlacz graficzny ze swoim kontrolerem (Toshiby zdaje się 6967 czy jakoś tak :-P) umozliwiający podpiąc go pod LPT... Fajna rzecz i nawet widziałem takową na Allegro...

 

Co do linek to znam ta stronę z rozpiskami i juz nawet o niej chyba wspominałem...co do drugiej linki to tak to jest ta sama matryca któej uzywam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie jaka matryca jest w laptopie toshiby T1900C. chyba ona jest TFT. prosze pomoc!

 

Niestety dla Ciebie to matryca DSTN (Sharp VF0107P01 9.4" DSTN) wszystkie toshiby (tzn te starsze) majace oznaczenie C maja matryce DSTN te z oznaczeniem CT maja matryce TFT....tak o wyglada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze Jackuzy . To znowu ja . Mam już matryce SHARP-a LQ9D023 ale nie mogę nigdzie znaleźć rozpiski pinout-ów. W GOOGLE siedze już od ponad dwóch tygodni, znajduje wszystkie inne tylko nie do tego. Znalazłem też odpowiedz na pytanie pewnego człowieka który też szuka pinout-ów, ale po angielsku. To jest ta odpowiedz.

(In this pdf file you have the pinouts for the LQ9D161 which seem to be the same as for the LQ9D023 but with one bit per color more (typically B0, R0 and G0). The LQ9D023 is a 3bpp whereas the LQ9D161 is a 4bpp.

 

I should be able to provide the 100% tested pinouts for this LCD before the end of this month. )

 

Jest też do tego adres ale wyskakuje błąd.

Do czego zmieżam. Proszę o to czy byś mógł udostępnić rozpiske do tego lcd, lub podpowiedzieć gdzie szukać.

-Mam też grafe TRIDENTA TGUI 9440AGi.

Mam rozpiske VFC TRIDENTA ale tą co mam (rozpiske) to nie jest na GOLDPIN-ach tylko na... tak jak złącze ISA tylko u góry karty 26pin- czy to jest taka sama kolejność jak na GOLDPIN-ach?

Proszę o pomoc!

Pozdrawiam ON4YOU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze Jackuzy . To znowu ja . Mam już matryce SHARP-a LQ9D023 ale nie mogę nigdzie znaleźć rozpiski pinout-ów. W GOOGLE siedze już od ponad dwóch tygodni, znajduje wszystkie inne tylko nie do tego. Znalazłem też odpowiedz na pytanie pewnego człowieka który też szuka pinout-ów, ale po angielsku. To jest ta odpowiedz.

(In this pdf file you have the pinouts for the LQ9D161 which seem to be the same as for the LQ9D023 but with one bit per color more (typically B0, R0 and G0). The LQ9D023 is a 3bpp whereas the LQ9D161 is a 4bpp.

 

I should be able to provide the 100% tested pinouts for this LCD before the end of this month. )

 

Jest też do tego adres ale wyskakuje błąd.

Do czego zmieżam. Proszę o to czy byś mógł udostępnić rozpiske do tego lcd, lub podpowiedzieć gdzie szukać.

-Mam też grafe TRIDENTA TGUI 9440AGi.

Mam rozpiske VFC TRIDENTA ale tą co mam (rozpiske) to nie jest na GOLDPIN-ach tylko na... tak jak złącze ISA tylko u góry karty 26pin- czy to jest taka sama kolejność jak na GOLDPIN-ach?

Proszę o pomoc!

Pozdrawiam ON4YOU

 

Powinien napisac zebys poszukał w tym i drugim temacie o LCD (tzn 5,7cala) bo juz to pisałem.....Ale juz nie bede tak okrutny :D Powiedz mi prosze masz sama matryce czy np z laptopem? A dokładniej z taka mała płytka która robi za przejsciówke do gniazda? Bo jezeli tak to moge Ci dac idealnie pasującą do tego rozpiske pinów jezeli nie to niestety nie moge Ci pomóc....(sam szukałem ale okazało sie ze nie bardzo chce to pasowac do tego co znalazłem a datasheetu do tej matrycy poprostu niema...) A więc tak jezeli masz ta płytke wpisz w googlach "LQ9D011 datasheet" napewno raz dwa znajdziesz bo do niej datasheet jest i pasuje idealnie do tej przejsciówki (taka jest w T1950CT),

co do VFC to prosze :

Dołączona grafika

 

ale jest eszcze kilka stron na których znajdziesz te pinouty...

 

Powodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sliczny moj jakos wygladal troche gorzej :) dzialal na s3 trio teraz jak znajde troche kaski chwilowo brak to kupie nastepnego lapa do zabawy a co do grafik to sprawdzalem kilka z s3 i tylko 2 dzialały wiem ze jest maly proram wlacza fc w kartach ktore nie nie chca zalaczyc tego od razu a jesli któs potrzebuje specyfikacji lub info czy dany lapek ( compaq,tohiba dell ibm sharp) i jaka w nim matryca sie nadaje to pomoge mam troche tego z netu to szastak tego

3010   LM64C35P SHARP 10.4 DSTN

3040   LM80C36 SHARP 12.1 DSTN

3040   LM64C35P SHARP 10.4 DSTN

3060   LM64C35P SHARP 10.4 DSTN

8650   LQ9D011 SHARP 8.4 TFT

8650 II   LQ9D02C SHARP 9.5 TFT

8700   LQ9D02C SHARP 9.5 TFT

9020   LM80C36 SHARP 12.1 DSTN

PC-A280   LQ113S1L22 SHARP 11.3 TFT

PC-AX10   LQ121X1SL10 SHARP 12.1 TFT

 

a jakby ktos mial schemat lvds do matrycy jestenm chetny

a jesli chodzi o matryce to uwaga na niektore sharpy i ibm w datashell niektorych moze byc napisane ze sa one dualhead czy cóś jest z nimi problem poniewaz sa one podzielone tak jakby na 2 wyswietlacze chyba wlasnie taka jest lm64c35p

Edytowane przez geny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...