Jump to content
Sign in to follow this  
Grees

Spore

Recommended Posts

http://video.google.com/videoplay?docid=83...0559198&q=spore

Obejrzyjcie filmik w całości, myślę, że warto.

Zaczynamy od bycia jakimś żyjątkiem niewiele większym od bakterii, a kończymy na boskich mocach. To będzie hit, jeśli wyjdzie.

Gra robi niesamowite wrażenie, tylko ciekawe, czy można sobie zrobić ludzi drogą ewolucji :-)

A dla ciekawych czy ich wciągnie - minigierka flashowa Spore ;-)

http://img494.imageshack.us/my.php?image=spore9mv.swf

Sam nie wiem jakie daje możliwości ten flash, bo grałem jedynie do momentu posiadania 5 slotów :P

Sorry, powaliły mi się linki, a nie wchodziłem od wczoraj na forum :P

Edited by Grees

dałeś dwa takie same linki :)

a co do gry troszkę dziwna ;) wymagania już widać na tym filmiku że będą nieziemskie!!

masakra, wreszcie cos nowego. nie ciagle to samo, te same odgrzewane kotlety. gierka sie zapowiada niesamowicie ;)

http://spore.ea.com/ intro jest niesamowite w pełni pokazuje o co w grze chodzi :D

gierka zapowiada się rewolucyjnie, czekam na nią z niecierpliwością :-P

Edited by cavarr

Czegoś takiego to jeszcze nie było :) Oby okazała się taka jak w zapowiedziach :)

Ciekawe czy będzie to miało dobry multiplayer :razz:

Edited by ::snoopy::

no rzeczywiscie jest to cos niesamowitego, mysle ze moze to niezle namieszac w swiecie multimedialnej rozrywki

Grees

gdzie ta minigierka :)

::snoopy::

mp to pewniak nikt by nie zmarnował takiego potencjału jaki siedzi w spore.

Filmik z gry bardzo fajny. Chyba nie było gry podobnej do tej więc jest na co czekać.

ciekawe kiedy wypuszczą... w filmiku widać, że całkiem sporo już mają zrobione... hmmm tak sobie zawładnąć całą galaktyką :D buehehheehhe

Gdy sobie popatrzylem na screeny to pomyslalem, ze raczej na moim sprzecie (patrz sygnaturka) to raczej nie pojdzie :huh: . Ale moze bedzie dobrze zoptymalizowana ? :D Mam nadzieje

kraje z calego swiata powinny wposmagac ten projekt ;] WRESCIE COS CIEKAWEGO I INNOWACYJNEGO !!!

:D huura nic tylko czekac ;]

Niesamowite. Zje pewnie kosmiczne ilości pamięci. Ciekawe jak to bedzie z ta kolonizacją całej galaktyki :)

Cos niesamowitego - szykuje sie mala rewolucja ;]

Wyglada rewelacyjnie - sam pomysl jest rewelacyjny ;]

Polecam minigierkę, którą podałem w pierwszym poście ;) Teraz link jest poprawny, a zabawa jest niezła, można się trochę wczuć :]

uuuuu - jesien 2006,kiszka

spokojnie, za pare dni bedzie Obvilion i zapomnisz o innych grach na dlugi czas :P

Ogarnia ktos jak tego bossa zabic? Bo moj pantofelek ma zero zdrowia ale nadal zyje i nie bardzo wiem co dalej. :blink:

spokojnie, za pare dni bedzie Obvilion i zapomnisz o innych grach na dlugi czas :P

Do siodmego kwietnia :)

Boss chyba jest dual-core i dlatego moze nie mamy podjazdu do niego jako ze my jednokomorkowcy :D

z tego co wyczytalem na necie to autor flasha po prostu nierobi kolejnych update dlatego gra sie konczy na bossie i nie da sie go przejsc ;] Szkoda bo swietny flash ;]

Niby takie błahe a nawet mnie ten flash wciągnął :) Można się będzie fajnie pobawić jak wyjdzie Spore.

no wciągnie na długo. Tylko że napewno przesuną datę premiery x razy jak znam życie ;/. Przecież na tych screenach i filmie jest są 2 rodzaje stworzonek (bakteria i to coś z ogonem nad głową). Moim zdaniem powinno być duuuużo więcej no i ten nasz robaczek powinien się rozwijać na różne sposoby (za każdym razem gdy rozpoczniemy nową grę powinien rozwijać się inaczej) gdyż cywilizacja nie zawsze idzie w tym samym kierunku.Lecz to to już trochę chyba przesadne na grę bo ile ona by zajmowała, płyt, miejsca na hdd no i wymagania :?

Mysterio- i chyba będzie dużo więcej [; hmm... mówisz że dużo miejsca może zajmować? a pamiętasz bete gry z 3 poziomami która wyglądała jak DooM 3 i zajmowała 47 kb? [;

dobrze by było gdyby były dinozaury i człowiek misje typu rozwój człowieka od małpki po wyprostowanie :D

A po wyprostowaniu ponowne zgarbienie od nadużywania kompa :razz:

Mysterio- i chyba będzie dużo więcej [; hmm... mówisz że dużo miejsca może zajmować? a pamiętasz bete gry z 3 poziomami która wyglądała jak DooM 3 i zajmowała 47 kb? [;

kkrieger?