Skocz do zawartości
Grees

Spore

Rekomendowane odpowiedzi

Gra sie podobno kończy jak dolecisz do samego środka galaktyki, jak nie ma po tym żadnego "koniec gry" to znaczy, że możesz zacząć od nowa lub uninstal lub próbować zkolonizować każdą planete w galaktyce co imho by zajeło pół życia:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie udało się komuś wymusić antyaliasing w tej grze przy pomocy sterów? Ja na C 8.8 mam mały problem ząbki znikają ale za to pojawiają się takie paskudne kreski tak jakby dzielące teren. Ma ktoś tak lub wie jak to naprawić ?

 

 

Edit.

 

Dorzucam screena

post-145030-1221508258_thumb.jpg

Tak to wygląda jak by stado dzików się gdzieś tak zalęgło i zryło mi planetę. Bez AA w sterach kreski znikają ale pojawiają się ząbki które trochę się rzucają w oczy.

Edytowane przez EmzeJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy można sprawdzić ile nam brakuje do zdobycia określonych odznak? Np. ile jeszcze założyć szlaków handlowych i ile kasy zdobyć na handlu żeby dostać tytuł handlowca 5 itp. Co do kończenia gry - po doleceniu do środka galaktyki Steve mówi żeby szukać "trzeciego kamienia od gwiazdy Słońce".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawostek EA zostalo pozwane 3 dni temu za uzycie SecuROM, jako zabezpieczenia, bez zadnej widoczniej wiadomosci inforumujacej uzytokownika ze takowy soft jest instalowany podczas instalacji SPORE.

 

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=31964

 

Cieakawe jak to sie rozwinie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawostek EA zostalo pozwane 3 dni temu za uzycie SecuROM, jako zabezpieczenia, bez zadnej widoczniej wiadomosci inforumujacej uzytokownika ze takowy soft jest instalowany podczas instalacji SPORE.

 

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=31964

 

Cieakawe jak to sie rozwinie ;)

 

No wlasnie tez slyszalem ze przy tej gierce jakies badziewie sie instaluje ... Ja jeszcze w to nie gralem :) Ale w razie czego - mozna to jakos usunac ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Największy minus tej gry to niedosyt jaki zostawia... liczyłem na wiele wiele więcej bo i w tym temacie możliwości są prawie nie ograniczone a tu tak trochę wszystko zbyt uproszczone i skrócone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...