Skocz do zawartości
[Dante]

Słuchawki Do Muzyki - Temat Zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Przy lekkich nie, ale gwaltownych tak. Nie poskaczesz w nich ;) No ale cos za cos, wygoda jest pierwszej klasy, zakladasz sluchawy i doslownie znikaja.

 

ps. a co do ceny to caly czas tak jest, w sklepach cena oscyluje w granicach 300zl a na allegro 170zl. Oczywiscie nie ma mowy o zadnych podrobkach. Z tego co mi wiadomo to nikt nie podrabia tych sluchawek.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy lekkich nie, ale gwaltownych tak. Nie poskaczesz w nich ;) No ale cos za cos, wygoda jest pierwszej klasy, zakladasz sluchawy i doslownie znikaja.

 

ps. a co do ceny to caly czas tak jest, w sklepach cena oscyluje w granicach 300zl a na allegro 170zl. Oczywiscie nie ma mowy o zadnych podrobkach. Z tego co mi wiadomo to nikt nie podrabia tych sluchawek.

Kiedys mialem jakies Media-techy, ktore spadaly z glowy po spojrzeniu na klawiature...

 

Nie chcialbym takich niespodzianek w tych philipsach, wiec napisz prosze czy przy normalnych ruchach glowy(gora,dol) dobrze sie trzymaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktore beda lepsze do filmow i gier??

 

Philips SHP8900 czy CAL!???

Dobre pytanie, właśnie zastanawiam się na któreś z tych słuchawek. Wszyscy tak chwalą te CAL'e, że koniec. Nie słuchałem ani nawet nie miałem w ręku żadnych z nich no i bardzo żałuję. Ze zdjęć philipsy wydają się wygodniejsze, nie wiem jak jest w rzeczywistości. To, że są otwarte to cyba dobrze bo sie tak nie grzeją :)

Czekam na dalsze komentarze!

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie, właśnie zastanawiam się na któreś z tych słuchawek. Wszyscy tak chwalą te CAL'e, że koniec. Nie słuchałem ani nawet nie miałem w ręku żadnych z nich no i bardzo żałuję. Ze zdjęć philipsy wydają się wygodniejsze, nie wiem jak jest w rzeczywistości. To, że są otwarte to cyba dobrze bo sie tak nie grzeją :)

Czekam na dalsze komentarze!

 

Pozdro!

Z tego co wiem to sluchasz transu tak jak ja ;) Generalnie te sluchawki sa bardzo dobre do szeroko pojetej elektroniki, sa bardzo przestrzenne, detaliczne i nie gniota glowy basem. Polecilem je kucykowi (tez slucha transu) i z tego co mi wiadomo to jest zadowolony :)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to sluchasz transu tak jak ja ;) Generalnie te sluchawki sa bardzo dobre do szeroko pojetej elektroniki, sa bardzo przestrzenne, detaliczne i nie gniota glowy basem. Polecilem je kucykowi (tez slucha transu) i z tego co mi wiadomo to jest zadowolony :)

Ciekawe skąd wiesz :lol2: - żarcik ;)

Słuchawki będą podłączone do laptopa z integrowana dzwiękówką. Za jakieś pół roku zamierzam kupić jakąś lepszą kartę. Gnieść nie muszą ale nie ukrywam, że lubię jak jest mocniejsze uderzenie to je poczuć. Teraz mam KOSS UR29, które basu raczej nie mają zbyt znaczącego i trochę też mi to przeszkadza.

Widzę Carson, że masz podlączony pod wzmaka, bez niego aż tak źle było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem swoje Ex'y 082 i powiem szczerze, że z jasnym iPhonem zgrywają się fajnie, choć spodziewałem się po nich troszkę więcej. Z kolei z Beresfordem jest już zmuła - bas niemalże dudni, za dużo się zlewa w niższych partiach, ale na separację nie można narzekać. W porównaniu z epkami 635 jest o niebo lepiej. Na wygodę także nie narzekam, a mam małe otwory uszne.

 

Tak czy inaczej, nie są to słuchawki do ciemnych źródeł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem obydwie pary sluchawek i na moim sprzecie lepiej graja 8900 (to ze sa wygodniejsze nie podlega w ogole dyskusji). Nawet na glupiej sansie m240 graja konkretnie chociaz ogolnie to nie lubie sluchawek :]

Słuchałeś tych dwóch par tylko na sansie? Szczerze mówiąc o tych 8900 nie wiem nic, ale na pewno trzeba je podłączyć do czegoś z mocniejszym wzmacniaczem niż ten w przenośnych grajkach. Wlaśnie teraz myślę nad kupnem CAL dlatego się wtrącam. W gre wchodzą jeszcze prawdopodobnie Grado SR60. Zobaczymy czy jeszcze coś do tego dojdzie. Póki co nie stać mnie na cuda typu Beresford etc., ale mozliwe ze za pare miesiecy mialbym na niego kase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam Creative HQ-2300D, użytkuje je dosyć długo bo dostałem je zaraz po tym jak się pojawiły. Jakiś czas temu"koffana" mamuśka stanęła i złamała tą część, która trzyma się na głowie pomimo iż jest bardzo dobrze wykonana, zresztą jak całe słuchawki [ kruche IceMaty raz upadną i żwir] te spadały kilka razy i nic :D, nawet pies się do nich dobrał i jedynie co to porysował lekko "opony". Czy jakieś słuchawki z przedziału 100-160PLN będą lepsze od tych HQ-2300D ? Muzyka to: trance oraz power metal, czasem heavy :) zależy mi na czystym dźwięku, miękkim i soczystym basie :) żeby góra nie znikła i utopiła się w basie. Mogą być otwarte.

 

Sennheiser HD 457 będą lepsze od HQ-2300D ? [ 137zł Vs 360zł ].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zadam pytanie dotyczące jednego z elementów słuchawek. Otóż "wyeksploatowała" mi się jedna z gąbek w moich słuchawkach. Gdyby były to pchełki to nie byłoby problemu, bo je można spokojnie kupić. Słuchawki są nauszne, Panasonic RP-HT6 - http://technics.com.pl/oferta.php?prod=2695. Skąd mogę wziąć gąbki do takich słuchawek? Na allegro nie widzę, tym bardziej w sklepach. A nie mam ochoty kupować przez to nowych słuchawek, bo te spisują się bardzo dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w MM, przywieźli SHP8900 do odsłuchu i muszę powiedzieć, że graja bardzo fajnie. Bardzo wygodne, małżowiny całe w słuchawkach, jednak są mi za luźne. Nie to żeby mi spadały, ale przy energiczniejszym spojrzeniu w którąś ze stron musiałem je poprawiać. Kurde szkoda, bo cena mi odpowiada, wygoda tez no i dzwięk stoi na dobrym poziomie.

Orientuje się ktoś może gdzie w Poznaniu można odsłuchać CAL! ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolejny powrót do MM zaowocował porównanie 8900 oraz Sennków HD555. Stałem przy stoisku z 10min no i według mnie lepsze są Sennki. Bardziej podobał mi się ich dzwięk no i wygoda. Nigdzie nie mogę odsłuchać CAL! A szkoda bo mnie strasznie korcą :) Tyle, że podobno są mniej wygodnę od Sennków no i tutaj może być ich słaby punkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszły philipsy i muszę pwiedzieć, ze są za lużne!

Wystqrczy schylic glowe i koniec :angry:

 

O jakosci dźwieku nie napisze za duzo, bo sie nie znam.

 

Na zintegrownym karajanie w DFI musialem zjechac wysokie tony do minimum, bo nie dalo sie sluchac mp3(czyzby zakres 1-30khz?)

W grach rewelacja(szczegoly!).

Mam nadzieje, ze na karcie pokroju X-fi sluchawy rozwina skrzydla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...