Skocz do zawartości
[Dante]

Słuchawki Do Muzyki - Temat Zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

500 zł to dla mnie max, słyszałem sporo dobrych opinii o sennheiser'ach hd 595, tylko nie wiem czy nadają się do trace'u.

W creativach podobno pałąk uciska głowę, więc dla mnie odpadają.

do trancu kup sobie SHP9000 będziesz zadowolony jadę na SHP8900 i trance'owe kawałki z podgatunków vocal trancu, trance enargy, epic trancu, uplifting i całej masy innych wymiatają góra jest dobrze zaznaczona no i przestrzeń :D bas bardzo precyzyjny i punktowy wytwarzający niezłe ciśnienie, no i swoją drogą HD595 też są super brzmią bardziej "rozrywkowo" do trance'u też bardzo dobre.

Creative ? no cóż ważę 80 kg mam 176 wzrostu i głowę mam raczej małą i uszy też no i CAL! odpadają szczególnie jak lubisz przykatować głośniej uszy płoną bardzo szybko i trzeba wietrzyć :angry: , ogólnie nie polecam choć grają naprawdę dobrze oczywiście jest na nie moda teraz więc jak nie przeszkadzają ci nie wygody to możesz brać CAL.

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem już AD700 Audio-Technici, zobaczymy jak zagrają na xonarze. CAL! pójdą niebawem w odstawkę albo do klienta ;) Mam zbyt niekształtną głowę na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zastanawiam sie nad kupnem sluchawek ;)

Na sluchawki chce wydac max 200zeta.

Sluchawek bede glownie uzywal do sluchania muzyki i do grania. Rodzaj muzyki jaki preferuje to glownie trance( i jego pochodne), troszke housu, w mniejszej mierze jazz, r&b.

Jakie wedlug was bylyby nalepsze sluchawki z dobra scena, ladnym baskiem i sopranem??

Znalazlem w necie takie oto sluchawki:

http://allegro.pl/item501425576_sluchawki_..._najtaniej.html

http://allegro.pl/item504260272_akg_k_416p...lka_gratis.html

http://allegro.pl/item499212900_philips_sh..._fv_zabrze.html

http://allegro.pl/item502537561_sluchawki_...n_warszawa.html

http://allegro.pl/item502427048_koss_ur_40...dozywotnia.html

Ktore z nich bylyby najlepsze? Moze macie jakies inne propozycje??

Edytowane przez Proofit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podałeś w sumie większość sensownych modeli słuchawek w cenie do 200zł :)

Z lisy bym skreślił AKG k416p - to słuchaweczki stworzone jako typowo przenośne - małe muszle - raczej nie za wygodne.

Najciekawszymi pozycjami są wg mnie Philipsy SHP8900 i AKG 514... chociaż jakoś te pierwsze mnie bardziej przekonują. te k514p to chyba jakiś remake którychś słuchawek ze starszej serii AKG, chociaż zmienili chyba nieco wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam jak jest z tym Prodigy 7.1 HiFi. Ona ma wzmak słuchawkowy jako jeden z op'ampów? Bo te Philipsy mają spore membrany i potrzebują sporo prądu :) ale z tego co pamiętam, ta Prodigy miała wbudowany wzmak na osobnym op'ampie więc nie powinno być problemów :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze prodigy da sobie z tymi sluchawkami spokojnie rade :D Sluchalem juz na tej karcie sluchawki Technics RP DH 1200 i DENON DN-HP1000 ;)

Wiec looz philipsa musza spokojnie "uciagnac" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedlem za waszymi radami (a nie znam sie na 'audio' wogole) i 2 tyg temu kupilem SHP 8900. Nie zawiodlem sie, zarowno z xonarem jak i laptopowa integra spisuja sie wedlug mnie idealnie w grach, filmach i przede wszystkim muzie, az nie chce mi sie glosnikow uzywac. Ten kabel tylko troszke za dlugi - placze sie wszedzie :lol2: Dziekuje i pozdrawiam.

Edytowane przez hapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Mam budżet w wysokości około 100zł do wydania na słuchawki, najlepiej gdyby były wokół uszne czy jakoś tak, a głównie będą używane do słuchania muzyki oraz grania na komputerze...

Mam dwa wymagani odnośnie tych słuchawek aby oferowały dobrą jakość dzwięku oraz aby nie grzały mi się w nich za bardzo uszy, czyli abym mógł je używać bezboleśnie przez kilka godzin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchawki philipsa mają to do siebie że są wygodne i nie grzeją uszu jak większość wielkoformatowych "nauszników". Oczywiście wszystko kosztem izolacji od otoczenia - dość wyraźnie słychać co się dzieje dookoła. Do 100zł są philipsy 2700, które na pewno nie zagrają tak dobrze jak UR40, ale do kompa w zupełności wystarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!!

Panowie potrzebuję słuchawek do gry sieciowej Counter Strike Source oraz z lekkim akcentem do filmów.

Oczywiście za kilka tygodni będę chciał sobie kupić kartę muzyczną Asus Xonar lub SoundBlaster X-Fi Gamer

Może być z mikrofonem oraz bez. Słyszałem że bez mikrofonu słuchawki są lepsze.

Czekam na wasze propozycję. Mój wybór to Koss UR-40, Koss SB49, Philips SHP8900 ale mogą być też inne typy.

Cena do 170zł

 

 

Dzięki i pozdrawiam.

Edytowane przez mkraw2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomóżcie :)

 

Potrzebuję jakieś słuchawki z mikrofonem, wyłącznie do gier FPS (i do teamspeaka). Powiedzmy, że jestem w stanie przeznaczyć na nie max 60-70zł. Zależy mi na tym, żeby były możliwie lekkie i nie "męczyły" uszu. Co wybrać spośród tych dostępnych na allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CarsonPoland dzięki za szybką odpowiedz shp8900 już je zamawiam ;)

Mam nadzieję że będę zadowolony.

 

P.S Panowie a to nie są jakieś podróby ponieważ w sklepach internetowych widziałem od 200zł aż po 300zł. ;)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez mkraw2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oryginalne są, philipsów nikt nie podrabia nie opłacało by się, raz trzeba by torbę na słuchawki zrobić, dać gruby długi kabel dodatkowo nakręcaną końcówkę na dużego jacka, wykończenie z metalowej siatki, chromowaną ramkę, napis prasowany w skórce + napis na muszli, skórkę od wewnątrz na zewnątrz, zmienny kąt muszli, duży głośnik itd. za dużo szczegółów aby się to komuś opłacało tłuc poza tym u nas produkty Philipsa zawsze były tanie a te są jeszcze puszczane w cenach hurtowych mała marża ale dużo ich się sprzedaje więc ostatecznie wychodzą znacznie lepiej, no i słuchałem takich z MM i brzmią tak samo więc "No Fear" :D a gwarancji normalnej nie dostałem ale w słuchawkach philipsa raczej takiego bajera nie widziałem tylko te śmieci jak utylizować :) jak kogoś interesuje to kupowałem w Infosofcie i to już kawał czasu temu i na pewno grają jak takie z MM

 

edit: przecinki

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CarsonPoland dzięki za szybką odpowiedz shp8900 już je zamawiam ;)

Mam nadzieję że będę zadowolony.

 

P.S Panowie a to nie są jakieś podróby ponieważ w sklepach internetowych widziałem od 200zł aż po 300zł. ;)

 

Pozdrawiam.

Bedziesz napewno zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co polecicie do 70zł do gier i ewentualnie do muzy, (ale raczej do gier)? ;) Nie musi być jakaś super jakość. Ważne żeby w tej cenie wybrać coś najlepszego.

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CarsonPoland w końcu już przyszła do mnie paczuszka ze Słuchawkmi SHP8900. Musze powiedzieć że robią wrażenie w tej cenie ;)

Tylko mam mały problem jak gram w Counter Strike Source to cicho słyszę kroki i całe otoczenie jest cicho natomiast jak strzelam to strasznie głośno.

Jak zrobić żeby wyróżnić w grze dźwięki chodzenia. Głównie właśnie pod tym względem kupowałem te słuchawki żeby całe otoczenie (przestrzeń) wokół mnie było głośne.

Moja karta dzwiękowa to zintegrowany Realtek ALC883. Dopiero po świętach będę kupował coś lepszego.

Pzdr.

Edytowane przez mkraw2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w css mam wszystko ustawione.

Zauważyłem że jak zmieniam w ustawieniach (wejścia/wyjścia audio) z wejścia słuchawek na wyjście liniowe poprawia się sytuacja.

Ale to nie jest jeszcze to...

Edytowane przez mkraw2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić słuchawki do mojego Ipoda Nano ale przesiadłem się na Toucha i teraz do niego kupuje słuchawki.Mam do wydania jakieś 200zł max ale im mniej tym lepiej.Mam na oku Sony ex85,ktòreś z serii SoundMagicòw i może Senheisery Cx400.Ktòre z nich mòj Ipod da radę napędzić?Słucham Rocka lekkiego i czasem cięższego,jazzu i czasem bluessa.Nie potrzebuje bassu bo w tym rodzaju muzyki jest on niespecjalnie potrzebny.Wolę wyrazistość dźwięku.Chcę kupić na amazonie,w currysie albo w argosie bo był bym w stanie odebrać osobiście.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...