Skocz do zawartości
Gość Uszatek

Ciekawy Test Mówiący O Coś Tobie

Rekomendowane odpowiedzi

nie czytac spoilerow przed rozwiazywaniem testow

 

jakas kupa [;

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

napisalem ze kawa jest niedobra, a w odpowiezdiach jest ze kawa symbolizuje seks [; ja tam lubie seks wprzeciwienstwie do kawy [;

 

ten drugi test to tez jakas lipa [;

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

pomyslalem o zoltej wiertarce [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to duuuurne jest :D

 

 

Właśnie pomyslałe(a)ś o czerwonym młotku, prawda?

 

Jeśli było inaczej, to należysz do tych 2% ludzi, którzy "myślą inaczej", albo nawet nienormalnie. 98% ludzi podczas tego ćwiczenia przychodzi na myśl czerwony młotek.

 

No to fajno bo pomyślałem o czarnym kluczu francuskim ;]

 

Właśnie się dowiedziałem że jestem odmieńcem bo ciągle miałem te 2% :D

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy test to kompletne bzdura - zależy od tego kto co lubi - strata czasu, ale mi się nudzi więc przeżyję... Reszta, taa krowa pije mleko - przyznaje się, drugi znałem wcześniej więc wynik jest mało wiarygodny, trzeci to oczywiste a że Dania - a co innego na szybko wymyślić, czwarty wyszło mi dobrze - nie wiem co za trudność, piąty - a jakże czerwony młotek - ale to wszystko przez was - więc wynik nie wiarygodny, szósty - co innego, siódmy - hmm dopiero co to jadłem - więc chyba wiadomo, ósmy - ja wiem, jak się robi bezmyślnie, to się złapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czerowny młotek to jest faktycznie najcześciej wypowiadane narzędzie... Psychologiem może i nie jestem ale ja to widzę tak...

 

kiedy każa Ci szybko powiedzieć kolor to otwierając buzię wszystkie struny etc są w najlepszej pozycji aby wymówić.. (cz)e..... wiec kontynuujesz mówiąc czerwony... następnie narzędzie.... jako że użyłeś już literki R w słowie czeRwony więc aby upłynnić całą frazę mówisz coś co nie ma w nazwie R.. napewno nikt nie bęzdie kombinował ze słowem szczypce(za dużo szeleszczenia) czy wieRtaRka.. poza tym większość ludzi nei interesuje się narzędziami.. i dla nich narzędzie najczęściej widziane to młotek :)..

 

Ci którzy używają nieraz narzędzi raczej wymyślą coś innego - i to jest te 2% ludzi.... a nie żaden geniusz :).

 

Te testy są dosyć łątwe do wytłumaczenia, jakieś kolory do ludzi etc... po prostu psychika u ludzi działa na podobnych zasadach... jakiś spec od psychologii zebrał dane statystyczne i ustalił że jest tak i tak.. i większość ludzi się temu poddaje... bo mówią to nieświadomie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

momentami sie zgadza, ale nie zawsze. nie jest to dla mnie zadna nowosc, bo juz kiedys cos podobnego widzialem.

 

Nie wyrzucaj tego do kosza, prześlij adres testu w przeciągu kilku dni. Spotka Cię miła niespodzianka.

jasne juz rozsylsam...

Przekaż adres tego testu przynajmniej do tylu osób ile wynosi Twoja ulubiona liczba, a Twoje życzenie spełni się w tym dniu tygodnia, który jest Twoim ulubionym.

...do 45 osob ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D ale to wyszło nie tak, źle sięnapisało i odrazu...ech... :P :P

 

żeby niebyło :D : Pierwsza zagadka dotycząca krowy, odpowiedziałem mleko zamiast woda :]

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy test nawet mi wyszedł, fakt jestem koszmarnym egoistą (czerwony - ja), co niejednokrotnie mi wypominano, ale nie sądzę, że moje życie jest zimne i zasyfione, co potwierdza mój dermatolog (widocznie za dużo razy bywałem nad bałtykiem ;)

Co do drugiego testu przyszła mi na myśl czerwona ale siekiera wynika chyba z tego, że bardziej nieznoszę matmy niż przeciętny człowiek :lol:

 

Fajne te testy, macie więcej :>

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do czerwonego młotka jestem INNY bo pomyślałem o zielonej siekierze :D mleko - znałem to wcześniej. Co do niebieskich irysów. Chyba każdy kto kiedyś rozwiązywał taki test, wybierze 1, bo najłatwiej się potem liczy, a na D i I to Dania i Irys to chyba pierwsze skojażenia :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do niebieskich irysów. Chyba każdy kto kiedyś rozwiązywał taki test, wybierze 1, bo najłatwiej się potem liczy, a na D i I to Dania i Irys to chyba pierwsze skojażenia :wink:

Ten test nie może inaczej wyjść :)

1*9=1 1-5= -4

2*9=18 1+8=9 9-5=4

3*9=27 2+7=9 9-5=4

4*9=36 3+6=9 9-5=4

5...4

6...4

7...4

8...4

9...4

 

4=d

d=Dania bo blisko i często o niej słyszymy, napewno częściej niż np. o Dominice

n-wymień inne podstawowe kolory na n niż niebieski

i=wymień inne pospolite kwiaty na i niż irys

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy test nader uroczy...

to to mi mówi, ze ja smierdze, dziewczynka ktorej szczerze niecierpie jest moim najwierniejszym przyjacielem (ma pomarańczowe włosy, no skojarzyła mi sie...) a moje życie seksualne jest 'mrożone' oO

suuuper.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co wymyśla się sztuczki magiczne? skoro każdy kto słuchał na lekcjach fizyki wie że to bzdury i żadnej magii w tym nie ma :) A przynajmniej nie w tym zakresie co koperfildy pokazują :twisted:

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...