Skocz do zawartości
heryf

Co By Tu Zmodernizowac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam milosc mojego zycia ma takiego kompa:

 

Procesor: AMD Sempron 3000+ BOX (Socket 754, 64-bit)

Płyta główna: Asus K8N4-E nVidia nForce 4x

Dysk Twardy: WD Caviar SE 160 GB 8MB cache Serial ATA-II

Pamieć RAM: GeIL 1024 MB PC-400 CL3

DVDRW: LG SuperMulti DVD+/-RW GSA-4167B bulk silver

Karta Grficzna: GeForce 6600GT Leadtek 128MB (128-bit) TV/DVI

Floopy: FDD 1,44MB 3,5" - silver

Obudowa: Tracer ....

Zasilacz: Chieftec (GPS-400AA-101A) 400W

Monitor: 17" Samsung SyncMaster 173P Plus silver

Mysz: A4-TECH SWOP-80 Optyczna

Podkladka: Icemat 2nd Edition, Czarny

Klawiatura: Logitech UltraX Media

Sluchawki: Easy Touch ET-261

 

No i planujemy cos wymienic, komp sluzy glownie do grania, szczegolnie w csa, wracajac do wymiany myslalem nad:

wymiana procka - tylko na jaki ?

wymiana grafiki ?

a moze dokupic jeszcze taka sama koste ramu

a moze narazie da sobie spokoj z modernizacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne ze pozdrowie, co do kasy to by bylo na wymiane w sklepie, stara czesc i doplata do nowej np procesor, grafika bo pamieci kosztuja z tego co wiem cos kolo 390zł, nie wiem dlaczego ale ten procesor mi troche nie pasuje

 

mam jeszcze jedno pytanie odnosnie chlodzenia procesora, przydalo by sie tez wymienic tego boxowego coolerka a myslalem nad czyms takim: Arctic Cooling - Freezer 64 PRO - socket 754/939/940

Edytowane przez heryf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie zmien grafe ...i powiedz mi dlaczego nie chcesz zminic plyty glownej ? :rolleyes: :wink:

mysle ze to teraz jest lekki bezsens, bo 754 wydaje sie byc tak samo przyszlosciowe jak 939 :wink: (M2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak to fakt ale z 939 pozniej latwiej przejsc na am2 niz z 754 :) no ale jak sobie tam chcesz a czy 754 jest przyszlosciowe hmmm raczej nie... :wink: stazeje sie jak socket A :rolleyes: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak to fakt ale z 939 pozniej latwiej przejsc na am2 niz z 754 :)

Nie ma różnicy, i tak te same bebechy trzeba wymienić.

 

Odpowiadając na pytanie: zmień grafę na 7600GT, a procesor podkręć, bo płyta jest spoko.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na te procki nie trzeba chłodzenia dobrego. Jak nie kręcisz to juz wcale. Zmniejsz napięcie z 1,4V na 1,1V i będzie chłodniej. Te proce tak sie kręcą, że spokojnie defaultowo na tyle idą. Mój Semp 2600+ idzie defaultltowo na 0,975V i wtedy radiator jest zimny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie smucicie...widac ze z nudów już niewiesz co w kompie zmienic.....ja ci proponuje zinwestuj wkoncu w siebie a nie w blaszane pudło,

a jak słysze dołuz ramu to śmiać mi sie chce....jeszcze niedawno 1 GB był szokiem...a dzsiaj dzieciaki nieznające sie na sprzęcie krzyczą ze już trzeba 2 GB dołożyć...pewnie na wakacje będą gadać ze już trzeba 4 GB włożyć :mur: ....żałosne...fachowcy od siemiu boleści :lol2: .

Kup dziewczynie kwiatka albo kolczyki...o ile masz dziewczyna ,bo pewnie siedzisz non stop przed kompem...ehhhh :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umiesz czytac posty ? przeciez pisze ze to komp dziewczyny widze ze jestes zakrecony jak baranie rogi

 

ps. skoro nie czytasz postow to sie nie udzielaj czlowieku

Edytowane przez heryf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam milosc mojego zycia ma takiego kompa:

Więc niekoniecznie musi to być dziewczyna...są naprzykład geje którzy kochaja tą samą płeć.

a moze narazie da sobie spokoj z modernizacja

Wydaje mi się ze już sobie odpowiedziałeś sam....

 

A chwaleńie sie konfigiem jest mało konstruktywnym zajęciem B)

Pozdrowienia dla miłości(gratuluje wyboru,dobrz4 ze macie wspulną pasje...bez urazy ..serio mówie)

 

PEACE AND LOVE :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie smucicie...widac ze z nudów już niewiesz co w kompie zmienic.....ja ci proponuje zinwestuj wkoncu w siebie a nie w blaszane pudło,

a jak słysze dołuz ramu to śmiać mi sie chce....jeszcze niedawno 1 GB był szokiem...a dzsiaj dzieciaki nieznające sie na sprzęcie krzyczą ze już trzeba 2 GB dołożyć...pewnie na wakacje będą gadać ze już trzeba 4 GB włożyć :mur: ....żałosne...fachowcy od siemiu boleści :lol2: .

Kup dziewczynie kwiatka albo kolczyki...o ile masz dziewczyna ,bo pewnie siedzisz non stop przed kompem...ehhhh :angry:

Zgadzam się w 100% :)

 

Debil... temat :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to po co jest ten dzial w ogole ? w najblizszym czasie cos moze bede wymieniac to pytam was, a tylko niektorzy maja na tyle inteligencji w sobie ze potrafia dac konkretna odpowiedz bez swoich zbednych komentarzy

Edytowane przez heryf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośiłeś o rade..więc ją dostałeś...a inteligencja to ci sie przyda do jej interpretacji.

Dopuki tylko ja ci radziłem zebyś se odpuścił zmiany to było podejżane, ale jak ci już dwie osoby to mówią to radze sie zastanowić nad sensem wałkowania tego tematu...

Edytowane przez JoTgiE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...