Skocz do zawartości
[cahe]

Geforce Mx 460

Rekomendowane odpowiedzi

Wracam na stare śmiecie... wcześniej nie mogłem przekroczyć granicy 9500pkt, teraz po vmodzie (1,6@2,1V), rdzeń @ 450MHz, pamięć @700MHz mam taki oto wynik:

 

10,7k - http://service.futuremark.com/compare?2k1=8929410

 

jutro wyedytuje temat, dodam fotki. na razie idę spać po całodziennym boju z kartą ;-)..

 

EDIT:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez [cahe]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładny wynik jak na tego żęcha :lol: kiedyś miałem mx440 i nie mogłęm sie przebić przez 8k ale to jeszzce na duronie:) czym chłodzisz tego potfora? jakiej marki jest karta?

 

edit:

 

niech ktoś powie że to nie extreme :blurp: to nie wiem co jest extremalne :wink:

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bardzo ładny wynik typowy exreem! ja na swoim 440 kiedys sie cieszylem jak dziecko jak doszedlem do 4565pkt ale to bylo hoho jak mialem palomino! 128mb ramu, plyta solteka to byl pierwszy moj komputer moj i wylacznie moj kurcze! a zaczynalem od comodore pozniej celek itd:) heheh, ale nie o tym chcialem pisac.

a co do revena to on miala gainwarda a wtedy to byla dobra firma ktora wypuszczala modele ktore bardzo dobrze sie krecily a teraz troskze mine zalamuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawię wyniczek, żeby przebić Raven'a... potrzebny mi tylko mocniejszy procesor, albo szybsze pamięci... zaraz znajdę kogoś z A64... ;-).. rdzeń kręci się do 450MHz, Raven doszedł do 436...

 

Obiecane fotki w pierwszym poście..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

good :) myśle że na A64 jesteś w stanie przebić Ravena bo co jak co ale wynik 3dm2001 w dużym stopniu zależał od procka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huh juz myslalem ze na fotki bedzie trzeba czekac jak na test blokow :wink:

a wyniki owego testu (dosyć kontrowersyjne) do dzisiaj leżą sobie w tabelce excelowskiej na moim komputerze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='23 Mar 2006, 23:09' post='2038013']

 

a wyniki owego testu (dosyć kontrowersyjne) do dzisiaj leżą sobie w tabelce excelowskiej na moim komputerze..

i niech tam pozostana ;)

 

a co do karty, to jeszcze tylko kontenerek na gpu, wiecej V i rekordzik murowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i niech tam pozostana ;)

Dokładnie tak będzie ;-)...

 

 

a co do karty, to jeszcze tylko kontenerek na gpu, wiecej V i rekordzik murowany

mogę dać i 2,5V, ale... wydajność powyżej 440MHz już nie rośnie... teraz przydałby się lepszy procek. Karta prawie się nie grzeje, zastanawiam się nad peltierem i jakimś WC..

 

Ale 11k pęknie jak tylko dorwę lepsze CPU... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ppp shit :blink: :blink: :blink: :blink:

Super wyniczek jak na tak kiepowego 460.

 

Kilka dobrych lat temu miałęm zajedwabistego MX;a 440 teraz można by na nim poszlać szkoda że sprzedałem.

 

 

Ale co do wyniku to Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, jakbyś bykl z krk to bym cie zaprosil :) Msyle mze chłodzisz wodą albo jakims duzym collerem a tu taki mlautki tak daje rade:) to revoltec czy co? Karta gainward? kilka mies temu mailem takeigo od kumpla jak nie maile mswojej grafy. ale kategorycznie mi zabronil krecic bo zepsuje:) nawet mi sie nie chcialo testowac niczym :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam nie chcialo mi sie czytac tematu :P

ale co do wyniku raivena i cahe'a to imo cahe zasluguje na wiekszy respect :) moze i mniejszy wynik.. ale ac 2,1v na rdzeniu i 12mhz wiecej od raivena :) a wynik juz moze zalezec od proca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał AGP to bym pomęczył mojego MX 440 SE na sddrkach :D

Miałem całe 45xx pkt na P4@2gh i 2x256. To się fajnie kręciło :D

mam taką samą :) i właśnie szukam do niej Vmodów :D tylko coś znaleźć nie moge <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem chłodzenie (Evercool Turbo 2), założyłem nowe chłodzenie na procesor... i nie mogę przekroczyć 10,5k... wymiana sterowników, szafowanie parametrami procesora i pamięci (działa @3870MHz FSB 276, pamięć @221MHz@CL 2,5 w dualu), podnoszenie napięcia na karcie, podkręcenie do 470MHz... nic. Nie wiem już jak kombinować. Pomóżcie Tweakowcy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... A wydawalo mi sie, ze jak sie przesiadlem z MX 440 128bit ddr na tego laptopa z 9700 to zrobilem duzy krok do przodu... A tu zaraz mnie w 3d marku 2001 pobijesz :lol: ;-)

 

Gratuluje, sliczny wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taką samą :) i właśnie szukam do niej Vmodów :D tylko coś znaleźć nie moge <_<

szukałem też na swoją aż... sprzedałem ją "przypadkiem" za 75zł :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cahe mialem sie juz w to nie bawic ale jak mnie wyprzedzisz to chyba niestety bede musial :>

 

nie mam juz tego 460, mam teraz 440 leadteka na tym samym pcb ale duzo gorzej sie kreci co oznacza ze bedzie duzo lutowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

good :) myśle że na A64 jesteś w stanie przebić Ravena bo co jak co ale wynik 3dm2001 w dużym stopniu zależał od procka.

powstaje pytanie czy tak słaba grafa będzie się dalej skalować z procem :D

Może się okazać że samo CPU nie wystarczy ... swoją drogą to wynik na AC więc można spooooro więcej

max na ORbie to 12043

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...