Skocz do zawartości
s0lid

Pro Evolution Soccer 6 (Winning Eleven 10)

Rekomendowane odpowiedzi

bramkarze graja lepiej, aczkolwiek wtopy im sie zdarzaja. jedno jest pewne - trzeba ich asekurowac, by przejac pilke w razie gryby nie zlapali jej w rece.

 

Mi sie zle gra - moze dlatego ze sie przyzywczailem do PES5. Podania sa slabsze, strzaly takie ten plutowate - tak jak walilem w PES5 bomby z przedpola, to teraz wszystko bramkarz wylapuje bez problemu. Do tego czesto jest tak, ze mi zawodnik podaje nie tam gdzie trzeba, gorzej dziala dalekie podanie z przytrzymaniem X'a i ogolnie ulamek sekundy dluzej reaguja zawodnicy na to co im za pomocą pad'a kazemy robic. Jest trudniej. Trzeba rozgrywac - zapomnijscie o dryblowaniu takim jak w PES5.

 

No to bardzo dobrze bo byłoby nudne strzelać z przedpola i by wpadała coróż bramka a tu jest trudność z której się ciesze :) Im trudniejsze tym lepsze :lol:

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo dobrze bo byłoby nudne strzelać z przedpola i by wpadała coróż bramka a tu jest trudność z której się ciesze :) Im trudniejsze tym lepsze :lol:

czy Ty w ogole kiedykolwiek grales w PESa? :|

 

tak BTW - spamujesz przeokrutnie. wszyscy juz wiemy, ze bedziesz miec nowego kompa :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy Ty w ogole kiedykolwiek grales w PESa? :|

 

tak BTW - spamujesz przeokrutnie. wszyscy juz wiemy, ze bedziesz miec nowego kompa :|

Grałem w PES5 ale wiem jaka była bolączka dla niektórych w tej wersji że za pola karnego można było spokojnie walnąć brame

Niestety na moim antyku zbytnio w PES-a się nie dało grać tylko w Fife :(

 

Edit: coś tak czułem że ktoś mnie złpaie i odkryje że z PES-em zbytnio nie miałem do czynienia :P wiem dużo straciłem ale nadrobie to :D

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zadzowniłem do sieci sklepów GAME w Irlandii i mają już PES6!

jeszcze się tak w żucyi szybko nie ubrałem :D i nie ważnę, że leje deszcz, lecę po nią na jednej nodze i za około godzinę powinienem coś napisać! :D

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zadzowniłem do sieci sklepów GAME w Irlandii i mają już PES6!

jeszcze się tak w żucyi szybko nie ubrałem :D i nie ważnę, że leje deszcz, lecę po nią na jednej nodze i za około godzinę powinienem coś napisać! :D

wow. dobrze wiedziec :) dzis juz nie zdaze, ale jutro poszukam u siebie na wsi :)

skoro Game je ma, to i GameStop miec powinien. cena pewnie ~55Eur?

 

edit: wlasnie sie zorientowalem, ze chyba piszesz o wersji na PS2 ;)

na XO tez juz maja?

Edytowane przez SamoDobro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG mam! jak jestem w IRL 6 miesięcy tak jeszcze nigdy nie zmokłem, ale nie mam czasu na przebieranie, zaraz instalka i gramy.

Na pudełku widenieje informacja, że gra online jest kompatybilna z userami PS2, nie wiem jak oni to zrobili :blink:

W środku płytka, kolorowa 39 stronicowa książeczka, dwie wkładki - jedna z info o sklepie z akcesoriami PES6, druga z informacją o dostępności poradnika do PES6

No nic, instaluje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF? :blink:

Aj kucyku jesteś niedoinformowany ;] Jest Polski komentarz!! W polsce opóźnienienie bo babole w nim chcą poprawić ;] A Ty masz z babolami :P.

 

BTW. Sam zaraz zagram ;]]] jeeeeeeeeeeeeeeeee :D :P Jak coś to zapraszam na PM :)

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zgodze sie z solidem z tym dryblowaniem do kocna, to fakt - jest trudno, ale gdy sterujesz zawodnikiem z odpowiednimi umiejetnosciami, a na przeszkodzie staje Ci obrocna rodem z orandzekstraklasy to bardzo latwo o zostawienie obroncy na wykroku itp itd

to jest fakt ale to jeszcze bardziej psuje gre - wystarczy ze masz robbena w skladzie lub innech przenikacza i koniec... obroncy zawracaja jak wozki z weglem. Bramkarze bronią mocne pi.zdy, a wpuszczaja szmaty. Jak ArturWieśMcBoruc w meczu z kolumbią sie wybijaja do pilki. NIE LUBIE TEJ GRY! SERIO MOWIE! Kto lubił PES5 i kozaczyl w tej grze, to prawdopodobnie PES6 mu sie nie spodoba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest fakt ale to jeszcze bardziej psuje gre - wystarczy ze masz robbena w skladzie lub innech przenikacza i koniec... obroncy zawracaja jak wozki z weglem. Bramkarze bronią mocne pi.zdy, a wpuszczaja szmaty. Jak ArturWieśMcBoruc w meczu z kolumbią sie wybijaja do pilki. NIE LUBIE TEJ GRY! SERIO MOWIE! Kto lubił PES5 i kozaczyl w tej grze, to prawdopodobnie PES6 mu sie nie spodoba!

W meczu z Kolumbia 'fajna' bramke wpuscil Kuszczak jezeli chodzi o scislosc. ;] I odczepic mi sie od Boruca bo to bardzo dobry bramkarz jest i spoko kolo. :P

 

Kucyk jak tam tryb 'widescreen', daje rade? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W meczu z Kolumbia 'fajna' bramke wpuscil Kuszczak jezeli chodzi o scislosc. ;] I odczepic mi sie od Boruca bo to bardzo dobry bramkarz jest i spoko kolo. :P

 

Kucyk jak tam tryb 'widescreen', daje rade? ;]

to drugą... pierwsza wpuscil boruc podajze... co sie nie dal rady wybic do pilki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak. Na początku miałem problemy z poprawnym działaniem gry pod XP - mam chyba coś nakopane w systemie tylko nie wiem co - gra tnie na 5 sek i odcina się na 1 sek i tak w koło :|

 

Zainstalowałem na Windows Vista i działa poprawnie więc lecimy:

Sama rozgrywka mnie nie zaskoczyła ponieważ grałem od kilku tygodni w WE10 na PS2, nie wiem o co Solidowi chodzi, może gramy w inne gry, moim zdaniem z PES6 można czerpać jeszcze więcej radości niż z PES5, właściwie musiałbym powtórzyć wszystko to co mówiłem o WE10 na PS2, nie chcę mi się, zainteresowanych odsyłam kilkanaście postów wcześniej.

Co rzuca się w oczy to rzeczywiście lepsza gra bramkarzy, nie odbijają oni tak często piłki przed siebie i nie puszczają głupich bramek - a to wszystko zależy od indywidualnych umiejętności i "predyspozycji" do puszczania szmat (vice Dudek :))

Co pozostaje mi do skomentowania to polska wersja językowa - oprawa tekstowa jest jak najbardziej ok, na razie nie zauważyłem wpadek, co do oprawy audio pozostawia ona trochę do życzenia, na pewno język jest zbyt sztuczny, ale na to chyba nie ma rady, trzeba by całkowicie zmienić sposób nagrywania komentarzy, chyba nie powinny one być nagrywane "z kartki" ale to komentatorzy powinni widzieć to co się dzieje na wirtualnym boisku - ten kto liczy na komentarz rodem z TV będzie zawiedziony, ale nie jest źle!

O ile podczas rozgrywki w środku pola Borek i Kołtoń trochę przynudzają o tyle podczas oddawania strzałów i strzelania bramek naprawdę podkręcają atmosferę - satysfakcja ze strzelenia bramki jeszcze większa. Co ważne to to, że rzadko się mylą - nie grałem w FIFA07 ale z 06 nie ma porównania - poprawnie komentują zdarzenia na boisku.

Nie wiem co cd projekt chcę poprawiać - według mnie, aby komentarz był perfekcyjny trzeba by go właściwie nagrać od nowa - co denerwuje to to, że podczas wywoływania nazwisk dodawane jest słowo "oto" lub "i" - strasznie głupie - oto Ronaldinho, oto Messi ...

czasami to "oto" jest dwa, trzy razy na połowę, ale czasem zdarza się 3 razy pod rząd, brzmi to strasznie głupio i to pierwsza rzecz którą cd projekt powinien poprawić według mnie.

Co do wymagań to nie zmieniły się one względem wersji PES5, kto nie miał problemów z piątką nie będzie miał problemów z szóstką, kto miał to jest biedny...

Filmików na razie nie zgram, bo jestem na Vista i Fraps nie działa tak jak powinien, a walczyć z poprawnym działaniem gry na XP mi się po prostu nie chcę, wolę przeznaczyć ten czas na grę, tym samym spadam sobie grać dalej B)

Screeny zarzucę za 30 minut.

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie spokój dzisiaj dzień imprez ;] kto studiuje to wie ;). Jutro zdam relacje co i jak hehe :P. Jeden meczyk zagrałem, powiem krótko uczymy się od nowa grać :). Całkiem co innego niż 5 :). pa.

A to nie jutro przypadkiem?? ;)

 

Dajcie spokój Kucykowi czy byście chcieli siedzieć na forum jak byście mieli PES-a 6?? myśle że nie ;)

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...