Skocz do zawartości
Cubante

Do ilu mozna podkrecic Durona 1.2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. To moj pierwszy post:)

 

Pytam z ciekawosci:do ilu mozna udalo sie Wam podkrecic Durona 1.2 przy dobrym chlodzeniu powietrznym?Stabilnosc wymagana:)

 

Dodam tylko jeszcze, ze moj Duron z nominalna predkoscia i przy standardowym chlodzeniu box mam srednio jakies 50stopni na procku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord to 1430 ale niestabilnie (tylko tyle żeby zrobić zrzut ekranu w WCPUID). Przy ok. 1370 nie do końca stabilnie, nie wiem jednak czy to procesor nie wytrzymywał czy coś innego bo kręciłem magistralą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. To moj pierwszy post:)

 

Pytam z ciekawosci:do ilu mozna udalo sie Wam podkrecic Durona 1.2 przy dobrym chlodzeniu powietrznym?Stabilnosc wymagana:)

 

Dodam tylko jeszcze, ze moj Duron z nominalna predkoscia i przy standardowym chlodzeniu box mam srednio jakies 50stopni na procku.

O chlopie, to przy tym chloedzeniu nic nie wycisniesz. www.overclockers.com

CPU Database

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam domowymi sposobami 1350 STABILNIE !

ale niestabilnie (only win98 : XP sie zawiesza) 1500 wycisne oczywiscie wszystko only magistrala nie chcialo mi sie bawic w odblokowywanie :) ( moze niedlugo :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SpiderMan wiem ze na tym nie zaszaleje, o wlasnie:mozecie polecic jakis cooler do tego proca bo nie wiem na co sie zdecydowac?

 

Przeszukalem BIOS nie mam mozliwosci z poziomu biosu przestawic magistrale, jak inaczej mozge to zmienic (sorry za infantylne pytanie, ale sie ucze dopiero:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalman CNPS3000 Plus (Socket 462, Socket 370) (w discotech'u patrzylem). Czy to jest dobre chlodzenie?J jak tam dziala wiatraczek, gdzie on jest umieszczony. Jakos nie widze tego:)

 

RD-100CA (Socket 462, Socket 370) - jeszcze cos takiego wypatrzylem.

 

E tam sami podpowiedzcie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie przy zalmanie CNPS 3100 i AbitKT7A raid: dureń 1300&107fsb = 1391mhz bezproblemowo, winxp, 0 wiechnięć bez podnoszenia napięcia

 

myśle że do 1430 mozna było by go popchnąć przy AC

 

powoli sie w tym kierunku posuwam co tydzień fsb o 1mhz do góry

 

komp pracuje 24h 7 dni/tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem.. Podkrecilem mojego Durona 1000 na 1133,wiecej nie chcial. No i bylo ok przez jakis czas. Ostatnio gram sobie w Colina,a tu zwiecha,myslalem,ze cos z karta. Odpalam 3dMark'a wywala przy 4 tescie. Wszedlem do biosa. Dalem znowu 1000 i juz wszystko chodzi slicznie. Wiecie co to moze byc?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze o 2-3 stopnie cieplej w domu ci się zrobiło, ewentualnie radiator sie zatkał badziewiem,

jeżeli wcześniej wsio chodziło spox a tu raptem przestało, szukaj zewnętrznych przyczyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mojego duronqa 1,2 mialem na dfi ak-75ec na 117x12=1404 i chodzil dobrze pod zwyklym wentylkiem, teraz mam asusa a7m266 i 113x12=1356 tez jest ok ale marzy mi sie zmiana mnoznika; tylko jak? polaczylem olowkiem mostki i nic! sek w tym, ze plyta nie ma zworki do mnoznika tylko ustawianie w biosie, a ono jest caly czas nieaktyne! moze to wina tego ze mam bios v. 1008 beta 02? nie wiem; pomozcie!

 

pozdrawiam

odbytorq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...