Skocz do zawartości
wampir

Wampir + Fc + Troche Wolnego Czasu (wkoncu)

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak Yoto napisal, swiat nie kreci sie wokol oc.

Rekord byl szybkim zastrzykiem adrenaliny i dzialal moze 1h :(

Przez ta jedna godzine czulem sie rewelacyjnie a pozniej znowu kicha.

A wszystko przez #$%&!@# endorfine, nie moge przez nia spac po nocach!!!

 

Wiem, wiem taki stary a taki glupi.. ehhh

W takiej sytułacji, kuple, imprezy, dużo %... Mo to zawsze pomagało...

Będzie :ploom: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze kiedys przejdzie...

 

Dzisiaj jade do Rzeszowa bo jutro i pojutrze szkolonko a pozniej bede sie luzowal z kumplami :D moze beda nawet jakies 17stki :D

 

Najgorszy jest ten moment jak sie trzezwieje... dalej wszystko do [gluteus maximus] i na dodatek leb napierdala :angry:

 

Cinbencha to szybciej jak za 10 dni nie bedzie. W sumie to mam nadzieje ze sprzedam szybciej tego procka. Cos nie widze chetnych na tego demona :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ;] prawdopodobnie wystawiles za wysoka cene ;) dlatego nie ma chetnych :)

 

@yoto: nie chce wiedziec na czym stoje...

 

@mardok: to prawda ze oc bawilem sie krotko... ale uwazam ze to malo bo porownojac sie do innych na forum to jestem cienki...

Edytowane przez Kiczis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda ze oc bawilem sie krotko... ale uwazam ze to malo bo porownojac sie do innych na forum to jestem cienki...

z tym ze z oc jest tak, ze nawet jak masz WR, to i tak, jest jakies ale... moze.....

 

imo co do konczenia sie swiata --> zawsze przychopdzi chec oc, 2 miesiace bez wyniku i czlowiek az chce cos zrobic....... kazdy ocer tak ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym ze z oc jest tak, ze nawet jak masz WR, to i tak, jest jakies ale... moze.....

 

imo co do konczenia sie swiata --> zawsze przychopdzi chec oc, 2 miesiace bez wyniku i czlowiek az chce cos zrobic....... kazdy ocer tak ma.

Aż nosić zaczyna, najpier tylko nosić a później w głowie wykluwa się podstępny plan zatrzęsienia rankingami i wtenczas ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż nosić zaczyna, najpier tylko nosić a później w głowie wykluwa się podstępny plan zatrzęsienia rankingami i wtenczas ... ;)

Trzymam sie twardo 4ty czy 5ty miesiac :D. Szkoda mi wydac powiedzmy 3000zł (bez grafy, tylko cpu, mobo i ram...) zeby popodniecac sie screenami i przyszpanowac na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam sie twardo 4ty czy 5ty miesiac :D. Szkoda mi wydac powiedzmy 3000zł (bez grafy, tylko cpu, mobo i ram...) zeby popodniecac sie screenami i przyszpanowac na forum

E tam przyszpanować :P Hobby jak każde inne, wole to niż eLo pRo wożenie się po mieście :P A po za tym w moim przypadku ta moc obliczniowa się nie marnuje, tylko jest wykożystywania do obliczeń numerycznych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam przyszpanować :P Hobby jak każde inne, wole to niż eLo pRo wożenie się po mieście :P A po za tym w moim przypadku ta moc obliczniowa się nie marnuje, tylko jest wykożystywania do obliczeń numerycznych :D

Głupoty gadasz, mnie bardziej kreci kilkucyfrowa sumka na koncie niz 9:20 w spi :D . Jakby nie patrzec tez komp do obliczen... tylko tych bardziej przyziemnych i ciekawszych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupoty gadasz, mnie bardziej kreci kilkucyfrowa sumka na koncie niz 9:20 w spi :D . Jakby nie patrzec tez komp do obliczen... tylko tych bardziej przyziemnych i ciekawszych :D

Ja nie wiem jaki sens trzymać pieniądze aby patrzyć na cyferki na końcie :P Ale co ja tam wiem o życiu ;)

A z tymi oblicznieniami to nie powiedziałbym że ciekawsze:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jaki sens trzymać pieniądze aby patrzyć na cyferki na końcie :P Ale co ja tam wiem o życiu ;)

A z tymi oblicznieniami to nie powiedziałbym że ciekawsze:P

Wierz mi, duuuuzo wiecej i duuuuzo dłużej bawie sie w spi :wink: - cos o tym wiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi, duuuuzo wiecej i duuuuzo dłużej bawie sie w spi :wink: - cos o tym wiem :D

A czy ja twierdze inaczej :blink:

Ale ja też wiem swoje :P Dla mnie to jest połączenie pracy, nauki z przyjemnością :]

A cyferkami na końcie przestałem się podniecać już dawno temu :P B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nagle przyjdzie ochota na spi mozna sobie skorzystac z zasobow :wink:

 

a tak ogolnie to

Dołączona grafika

 

:D :D :D

Dokaldnie.... Nie ma sięco teraz wychylać.. bo jak juz bedzie to wszytskie rekordziki forumowe beda takie se...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje sie ponownie benching na P5B Deluxe + E6300ES + 2x1gb D9

 

Czy ktos z Opola ma moze jakiegos ciekawego E6400 lub E6600 ? :)

Mozna wiedziec co to za 6300ES ?:> Myslalem ze chcesz sie pozbyc swojego Fc, a tutaj taka niespodzianka i powrot do benchow :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po długim okresie przerwy znowu naszła mnie ochota na mały benching J

 

Pewnie niektórzy czytali o moim „udanym” zakupie na allegro gdzie to nabyłem E6600 BOX, który okazał się być zdechnięty. Miesiąc czekałem aż procek wróci z serwisu i można powiedzieć, że się doczekałem J. Seria L647G420.

 

 

Jako, że ostatnio nie śledziłem co piszczy w trawie, prawie cały dzień zajęło mi sprawdzenie mniej więcej możliwości procka, płyty i pamięci.

 

Następnie wydobyłem z czeluści FC :D Biedactwo nieużywane ponad pół roku trochę się zakurzyło. Po próbnym uruchomieniu w pokoju było siwo od kurzu, które wydmuchiwały wentyle na skraplaczu :D

 

Trochę fotek:

 

Burdello

Dołączona grafika

 

Znowu burdello z izolacją

 

Dołączona grafika

 

I tym razem grande burdello :D

 

Dołączona grafika

 

Założony parownik

 

Dołączona grafika

 

Grande burdello z wentylami

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Temperatury ( ale nie pamiętam na jakich taktach )

 

Dołączona grafika

 

 

WYNIKI :

 

1M - 12,172

Dołączona grafika

 

16M - 5:34,187

Dołączona grafika

 

O ironio przygotowując się do zabawy spisałem sobie kilka wyników z rankingu i nawet nie myślałem, że dojdą tak wysoko. Gdybym wiedział, że tak mało mi brakuje do Darkstyxa to bym nie odpuścił L

 

No nic, teraz trzeba będzie czekać znowu na wenę ewentualnie Abita QuadGT :D

Edytowane przez wampir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po długim okresie przerwy znowu naszła mnie ochota na mały benching J

 

Pewnie niektórzy czytali o moim „udanym” zakupie na allegro gdzie to nabyłem E6600 BOX, który okazał się być zdechnięty. Miesiąc czekałem aż procek wróci z serwisu i można powiedzieć, że się doczekałem J. Seria L647G420.

Jako, że ostatnio nie śledziłem co piszczy w trawie, prawie cały dzień zajęło mi sprawdzenie mniej więcej możliwości procka, płyty i pamięci.

 

Następnie wydobyłem z czeluści FC :D Biedactwo nieużywane ponad pół roku trochę się zakurzyło. Po próbnym uruchomieniu w pokoju było siwo od kurzu, które wydmuchiwały wentyle na skraplaczu :D

 

 

 

 

Znowu burdello z izolacją

 

 

Temperatury ( ale nie pamiętam na jakich taktach )

 

 

 

 

O ironio przygotowując się do zabawy spisałem sobie kilka wyników z rankingu i nawet nie myślałem, że dojdą tak wysoko. Gdybym wiedział, że tak mało mi brakuje do Darkstyxa to bym nie odpuścił L

 

No nic, teraz trzeba będzie czekać znowu na wenę ewentualnie Abita QuadGT :D

Gratulejszyn. a wynikiem Darksyux'a się nie przejmuj bo to fake:

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=232078

 

Tak w ogóle to miał być usunięty z rankingu :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie :D

 

Trochę dziwne, że masz niższe takty do 1m :P tłumacz się ;)

 

W 16M masz ponad 100mhz wiecej i tylko 5sekund do przodu. Moj wynik nie był za bardzo żyłowany, musiałeś chyba coś w alphach naknocić.

 

Z kolei pi1m mas dużo lepsze przy podobnych ustawianiach.... Ja robiłem swój wynik na systemie do 16m, wiec może to przez to tak w plecy jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1M to pomylka bo byl screen na 4200Mhz ale gdzis sie zapodzial a znalazlem jedynie taki..

 

Co do porownania to dodam, ze ja mam Asusa P5B Deluxe i alphy faktycznie slabsze poza tym "kopiuj wazon" cos mi nie wychodził :mur:

Edytowane przez wampir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...