Skocz do zawartości
Slow

Ati Radeon X1800GTO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fredus

No tak ale biorąc pod uwage że X1800GTO można i podkręcić i odblokowac potoki, to 7600GT sie chowa (o ile odblokujemy potoki) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale biorąc pod uwage że X1800GTO można i podkręcić i odblokowac potoki, to 7600GT sie chowa (o ile odblokujemy potoki) :D

Zrozum w końcu, że X1800GTO sprzedawane w cenie 730-800 zł sie nie modują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

ruscy to wogole "mechanicy" :lol2: w sumie nie wiadomo... moze za nieglugo ruscy odblokuja 16p w 7600gt ;)

kurcze coraz bardziej mnie x1800gto kusi tylko nie wiem jak sie pozbyc mojej w sensownej cenie.. sprobuje wystawic aukcje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arche_ też sprzedaje na allegro te karty za tą cenę od GeCube i ma 2 lata gwarancji. Sam mam karte od GeCube'a tylko że wersje XT i jestem zadowolony, tylko no cóż dlaczego taka niska cena ?? Bo w pudełku od GeCube'a prócz karty kabli i sterów nic nie ma. Tylko PowerDVD i PowerDirector i beznadziejny (według mnie ten nowy Delta Force) tyle jeśli chodzi o producenta. A mój kumpel jak kupił 6800gt od asusa jakies pół roku temu to pudło z wyposażeniem naprawdę robiło wrażenie, szkoda jednak że nie ma tego w GeCube. Pudła są wielkości jak te od 9800profullBOX Sapphire'a :(

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z kad pewnosc (albo chociaz przypuszczenia), ze gecube sie odblokuje, a szafirek nie?

 

i czy ktos moze powiedziec co sie stanie z grafa jak sie wgra bios na 16p i... nie bedzie dzialac?

- komp nie wstanie - wystarczy uruchomic z grafy pci i wgrywac ponosnie biosa na 12p

- grafa padnie

- nic sie nie stanie - bedzie bios od xl a i tak dziala tylko 12p

Edytowane przez chase1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jonathan przesledzilem caly temat i czekam niecierpliwie. :)

 

IMHO X1800GTO i GF7600GT to produkty rowne, zaden nie ma zabojczo wiekszej wydajnosci od drugiego. mysle ze w wyborze moze zadecydowac sentymen do danej firmy. Z jednej strony x1800GTO ma troszeczke lepsza wydajnosc, dodatkowo kusi fsaa + hdr a z drugiej 7600GT po o/c jest szybszy niz x1800gto po o/c... ale tu tez reguly nie ma wszystko zalezy od egzemplarza

 

 

BTW oferta hisa to faktycznie jakies nieporozumienie chyba nikt nie kupi za 1000zl x1800GTO skoro na allegro mozna za nie wiele wiecej miec x1800xt lub 7900GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze ja bym sie bal troszke tego saphirka modowac, gdzies czytalem ze szanse sa znikome :/ tyle, ze po to jest zycie by ryzykowac jak niesprobujesz to nie bedziesz wiedzial :) zycze powdzenia i czekam na wyniki w nowszych markach :) mysle, ze po udanym modzie bedzie miala podobna wydajnosc do twojego 7800GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nadal nie wiem z kad nibymacie takie informacje, ze akurat szafirek sie nie moduje, a inne cos tam tak. poszukalem troszke info i statystycznie nie ma zadnej roznicy - nawet latwiej znalesc na google info o zmodowanym szaforze niz innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...