Skocz do zawartości
Slow

Ati Radeon X1800GTO

Rekomendowane odpowiedzi

fredus jakby nie bylo takiej mozliwosci to skad by byla taka cena?

Dla mnie dalej nie jest to oplacalne.

Za 1250 mozna miec x1800XT 512MB noweczke

Uzywke ostatnio widzialem wlasnie za 1000 i chyba na taka sobie zapoluje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta zapłacona i czekam na kuriera jutro :]

Musze jeszcze zamówic płyte bo w moim pięknym mieście za wersje ultra-d nf4 zawołali sobie w jednym sklepie 570zł a w drugim 520. W pozostałych nawet nie mieli w ofercie.

Za karte dałem 822zł wiec jakies 50-70zł wiecej niz za saphire (to chyba nie az tak duzo prawda?) :) a jesli uda sie odblokowac dodatkowe 4 potoki to mysle ze był to udany zakup.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poszło zamówienie.

Jak Bozia da to w środe już jakieś wyniki zaprezentuje.

Szkoda, że mam sesje i 2 ostatnie egzaminy (piątek i sobota) no ale cóż - karta nie zając nie ucieknie, ale kusić będzie :)

A co do rywalizacji - przewiduje 2 do 3 bloków wodnych na samą karte (gpu, ram i układy zasilające) także może coś się dziać B)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja narazie czekam na cos mocniejszego albo X1800XT 512MB albo 7900GT moze cos mocniejszego, tylko po co.

 

Co do Komputronika to nie pierwszy raz tak robia. Udostepniaja towar na wiesc o znizkach. Jak beda to super bo sobie zaklepia klientow jak przyjdzie drozej niz sie spodziewali to napisza ze maja jakies problemy i po sprawie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Panowie robi sie ciekawie B)

 

No ja narazie czekam na cos mocniejszego albo X1800XT 512MB albo 7900GT moze cos mocniejszego, tylko po co.

A co ten potworek ci juz nie wystarcza?? To już max co wycisnąłes z niej?? :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh @fredus - nie wiesz, ze jak sie odkryje/pobawi juz czyms "maly chlopiec", to chce cos innego? wieksi chlopcy funkcjonuja podobnie - tylko zabawki lepsze i drozsze :]

ja tez juz mysle, o czyms pokroju x1900gt/x1800xt 512mb

 

@quartzXXI - a jakie masz wyniki na tym xt ?

Edytowane przez chase1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja nie wiem, na co ty narzekasz!?

a tak wogole - po co ci chlodzenie z ice-q?

przeciez zalman jest sporo lepszy!

Ja wybralbym ice-q. Nie podgrzewa przynajmniej powietrza w obudwie jak zalman, cieplo wylatuje na zewnatrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post #364

Właśnie robie małe przymiarki na bazie fotek "gołej" karty

Może mi ktoś powiedzieć czy shim wokół rdzenia karty jest wyższy od samego rdzenia czy niższy?

Jeśli wyższy to będe mieć mały problem ze zrobieniem bloku na GPU, ale zawsze moge wykorzystać DD Maze4 GPU choć wolałbym sam zrobic gruntowne chłodzenie do tej karty.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie o tego posta mi chodzi...

myslalem, ze masz juz cos konkretnego na mysli.

ja jak jednak zostane przy tej karcie , planuje zrobic sobie 1 blok na gpu i memki. w sumie nie byl by swiele wiekszy od tego co mam teraz (crystal c3 + nowy top). musze tylko pogadac z ludzmi z polibudy czy pozwola sie pobawic godzinke centrum obrobkowym :] ale to niestety dopiero kolo wrzesni/pazdziernika

problem w tym, ze gpu i memki nie sa na tej samej wsokosci

aha - shim jest = z gpu, albo troszke nizszy

Edytowane przez chase1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post #364

Właśnie robie małe przymiarki na bazie fotek "gołej" karty

Może mi ktoś powiedzieć czy shim wokół rdzenia karty jest wyższy od samego rdzenia czy niższy?

Jeśli wyższy to będe mieć mały problem ze zrobieniem bloku na GPU, ale zawsze moge wykorzystać DD Maze4 GPU choć wolałbym sam zrobic gruntowne chłodzenie do tej karty.

Pozdrawiam

Jestem ciekaw Twoje konstrukcji. Nawet bardzo ciekaw. Po mojej glowie tez krazy pomysl bloku (pamieci i Gpu razem). Pomyls i prawie projekt juz mam tylko teraz czekam na miedz i plexe i sama karte. Jak zrobie to napewno napisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh to nie ja chcialem tego Ice-Q wolabym juz accelero :P

 

Shim jest tej samej wysokosci co rdzen.

Blok na pamieci mysle ze jest zbedny, az tak bardzo sie nie grzeja. Za to mofsety daja o sobie znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka masz na nich temp po lekkim oc ?

u mnie (na Twoim biosie) po wlaczeniu bf2 temp wskakuje odrazu na ok 68 - 71'C i gra co chwila sie wiesza na ladne kilka- kilkanascie sekund :/

teraz si e zastanawiam,czy to przez wysokie V na gpu, czy temp :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe.

a u mnie dmucha tylko 120 mm - powetrze leci z zewnatrz na kdt, pozniej do srodka budy i wylatuje na wysokosci proca na fiata :]

qrde - musze cos zamontowac na boku, za kdt, zeby wialo na grafe, bo bez oc to ja juz nei wytrzymam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...