Skocz do zawartości
Slow

Ati Radeon X1800GTO

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie blok na ram sie przyda, bo po wodowaniu kompa karta nie bedzie tak dobrze wentylowana.

Zresztą blok będzie kosztować mnie tyle co komplet dobrych radiatorów, a ile przy tym zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dolaczylem do grona posiadaczy x1800gto. Za 616 zl stalem sie posiadaczem karty firmy 3dConnect. Troche poczytalem, wgralem bios z Sapphire'a XL oraz zmodowany 3DConnect 16 pipes - niestety szczescia zabraklo i musze zadowolic sie 12 potokami. Co ciekawe na pudelku producent napisal:

Dołączona grafika

 

Po oradiatorowani Radka i zamontowaniu Evercool'a Turbo 2 z wiatrakiem Scythe'a 120mm @5v osiagnalem 630Mhz dla rdzenia oraz 630 dla pamieci bez dotykania napiec. Jutro z nimi powalcze - chociaz szukam ustawien do pracy 24/7 a nie do bicia smarkow wiec 'szalec' nie bede ;)

 

Temperatura GPU w idle'u 51C, VRM (Voltage Regulator Modules) 60C. Podczas grania temperatury wzrastaja o 10C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

eh @fredus - nie wiesz, ze jak sie odkryje/pobawi juz czyms "maly chlopiec", to chce cos innego? wieksi chlopcy funkcjonuja podobnie - tylko zabawki lepsze i drozsze :]

ja tez juz mysle, o czyms pokroju x1900gt/x1800xt 512mb

wiem cos o tym :wink:

 

rzeczywiście jest tam napisane sixteen pixel shaders więc teoretycznie powinny sie dac bezproblemu odblokowac a tu takie kaprysy, szafirki sie nie modują, conecct jak widac chyba też, więc pozostaje tylko HIS :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg. specyfikacji ma 12potoków pikseli ;) Masz bios od xl i widzisz jego specyfikacje czyli o 4 ps więcej. Namylili teraz z tymi ps, vertexami, ropami,tmu -_- jakby nie można było zostać przy potokach jak za R300 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie.

Na dodatek jestem po 3 godzinach snu, no ale moj blad

 

Dzisiaj chyba pobawie sie 3Dmarkiem06 i Aquamarkiem. Tylko nie wiem jak w te upaly z OC :/

 

Panowie do boju wspomagac nasze forum w HWBOT!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem tylko na sprzedaz. Nie chce mi sie kompa rozkladac aby siie w to bawic. Jak wracam o 22 do domu po 12 godzinach roboty. To jedyne co robie to sie kapie cos wszamam i zapuszczam sobie GT4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde już niewiele mi brakuje do jonathan'a ... musze sobie jakieś noralne chłodzenie skołowac bo na deflaucie mam 80c w stressiee... ;/ i prawie non stop freez w markach - ale nie jest źle

Znajde jakąś wode to zobaczymy :P

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biosem mozna duzo osiagnac :D

A jakie napiecie na GPU

 

Kurcze mam swierzy system wiec moze dzisiaj tez sie pobawie w benche :D

no dzisiaj kupuje flopa to się pobawie z biosem

Ręcznie 1.275v

Tylko nie za dużo bo znów wpadne w depreche ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...