Skocz do zawartości
randeon

Playstation 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Szukam karty pamięci do PS2. Swego czasu miałem jakąś podróbę 32 MB ale nie działała m.in. w GOW, GOW2 i paru innych. Zgubiła się w trakcie przeprowadzki więc szukam nowej już porządnej. Czy śmiało mogę kupować Niby oryginalna 64 MB do PS2. Cena super 45 zł już z wysyłką. Gier trochę mam a nie ma w co poważnie grać jak nie ma na czym savy robić... Jeśli ta karta to lipa to prosiłbym o linka do jakiejś pewnej karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginały to są osemki :] , to jest napewno podrobka. W ultimie napewno maja legity, ale za to ceny maja nie najnizsze :] . Sadze, ze wiekszosc starszych sklepow na allegro ma oryginaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż padł mi drugi Dualshock i jestem teraz tylko z jakimś Logitechem. Postanowiłem kupić nowego DS2, ale że ponoć jest sporo podróbek, to mam wątpliwości. Niech ktoś łaskawie da namiary na pewny sklep z oryginalnymi DS2 od Sony, bo szczerze osobno pada do PS2 nigdy nie kupowałem, a już się nasłuchałem o dość podobnych podróbkach.

 

 

To jest oryginał ? Przynajmniej tak wygląda.

 

http://sklepgekon.pl/product_info.php/cPat...PS2_Sprzet.html

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wyrwać tanim kosztem PS2 FAT 30004 i chciałbym do niej dokupić network adapter. Z ciekawości chciałem się zapytać kogoś w tym temacie, czy nie ma na sprzedanie tego network adaptera i ewentualnie ile by chciał za to cudo. Wiem, nie ten dział, ale tu są większe szanse, że ktoś w ogóle mi odpowie ;]. Jeśli nikt z Was nie chciał by tego sprzedać to może poinformujecie mnie gdzie można coś takiego tanio kupić? Na allegro jest jak do tej pory tylko jedna aukcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się zainstalować we wszystkich Fatach mających kieszeń na dysk i możliwość podłączenia NA. Czyli właściwie w każdym facie pomijając bodaj pierwsze 2 serie, które miały PCMCIA.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra powiedzmy, że jest wygodny. A jak z pracą analagów i przycisków ? Zawsze nie miałem zaufania do niczego innego poza DS2. Chodzi mi o czułość i precyzję. Osobiście mam jakiegoś Loga (ale przewodowego) i czasem się zdarza, że przerywa. Przyciski nie reaguja za pierwszym razem. Zdarza się to co prawda rzadko i raz w przypadku naciśnięcia jakiegoś buttona.

 

Gałki w ogóle nie pracują już tak dobrze jak na początku. Za bardzo latają. Nie ma tego lekkiego oporu przy przesuwaniu na boki, góra i dół. A w sumie nie katowałem go tak bardzo. No może trochę jak grałem w God Of War ;). Obecnie jadę na tym Logu, bo w DS2 mam wyrwany kabel przez mojego pomysłowego siostrzeńca. Także planuje wydać kasę na 2 pady. Jeden DS2 i drugi właśnie bezprzewodowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra powiedzmy, że jest wygodny. A jak z pracą analagów i przycisków ? Zawsze nie miałem zaufania do niczego innego poza DS2. Chodzi mi o czułość i precyzję. Osobiście mam jakiegoś Loga (ale przewodowego) i czasem się zdarza, że przerywa. Przyciski nie reaguja za pierwszym razem. Zdarza się to co prawda rzadko i raz w przypadku naciśnięcia jakiegoś buttona.

 

Gałki w ogóle nie pracują już tak dobrze jak na początku. Za bardzo latają. Nie ma tego lekkiego oporu przy przesuwaniu na boki, góra i dół. A w sumie nie katowałem go tak bardzo. No może trochę jak grałem w God Of War ;). Obecnie jadę na tym Logu, bo w DS2 mam wyrwany kabel przez mojego pomysłowego siostrzeńca. Także planuje wydać kasę na 2 pady. Jeden DS2 i drugi właśnie bezprzewodowy.

Nie wiem, nie katowalem tak pada nigdy :P

 

Dla mnie jest wygodniejszy, co oznacza nie tylko komfort trzymania, ale tez prace przyciskow i galek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech Cordless Action Controller posiadam i uzywam na przemian z DS2.

Analogowasc (czy jak to sie tam zwie) przycisków jest gorsza niz w DS2 .

Dobrze to widac W GT4 DS2 stopniowo naciskając skala nacisku łądnie jedzie w górę u lgoiego jest to troche skokowo.

Gałki też są odrobinę gorsze hmm może to złe słowo.

Przykład GOW w późniejszych etapach zręcznosciowych gdy trzeba używac wiecej dokładności analoga łatwiej mi poszło na DS2.

W grach gdzie nie potrzeba takiej dokładnosci pad jest genialny (w burnoucie, tekkenie,PES spisywał sie doskonala) lepiej lezy mi w dłoni niż DS2.

Zasialnie korzystam z akumulatorków 1700mAh z wyłaczyna wibracjami potrafia przetrwac nawet do 3 miesięcy przy grze gdzies 2 razy na tydzien. producent podaje 48h nonstop.

Odbiornik jest nie przystosowany do slimów projektowali go jeszcze jak sony nie wypuściło slima na rynek, przez co jest zrobiony odwrotnie niż odbiornik od bezprzewodowej gitary do GH3. Konsola albo pionowo albo trzeba podłożyć coś ala zeszyt 100 kartkowy pod spód.

Po 2 latach używania zadne napisy na padzie sie nie starły guma na analogach jest nie wyslizgana wiec można powiedzieć ze jakosc wykonanai jak DS2.

Kupiłem go po tym jak przeczytałem o nim w tym watku, sie trafiła okazja bo był w cenie oryginalnego DS2 wtedy.

Dziś wiedzac to wszystko dalej bym go kupił jak by mi stary padł czy coś.

Inna sprawa że alternatywy chyba niema, albo to albo DS2 na kablu.

Edytowane przez C4Ctu5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, jakies 6-7 lat temu sprzedałem ps1 i na tym konczy sie moja przygoda ;] Ale pojawia sie smackdown vs raw i po prostu musze to miec. Mam wiec kilka pytan:

1. Jak wygladaja obecnie ceny i ogolny sens kupna ps2 ?

2. Czy jakosc tej gry na ps2 moze byc zauwazalnie gorsza od tej na ps3 czy xboxie ?

3. Co myslicie o aukcji nizej ? 250zl to maly pieniadz za to co chce osiagnac xD Gosc ma chyba dwie takie..

 

http://www.allegro.pl/item799393330_ps_2_s...ci_8mb_gry.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Allegro, Google ? :| Co do sensu kupowania dzisiaj PS2 to kwestia gustu. Jak nie razi cie gorsza grafika i niższa rozdzielczość to nie ma się co zastanawiać. PS2 ma OGROMNĄ bazę gier. I sporo tych ciekawych. W 95% nawet nie grałem a o ponad 50% nie mam pojęcia że istnieją. Wiele tytułów jakie kiedys grałem ciężko dostać.

 

2.Na to chyba oczywiste. Chociażby rozdzielczość niższa.

 

3. Cena taka sobie. Można dorwać taniej. Ja swojego kupiłem za 200 tyle że właśnie używany i żałuję. Zalecam kupować nówkę, bo napędy w PS2 są dość kiepskie i po czasie się zużywają. Tzn laser nie czyta tak dokładnie jak powinien. Np u mnie ledwie czyta płyty DVD9 (tak są gry na takich płytach np. GOW2). Objawia się to przerywaniem muzyki w grze. Długim doczytywaniem lokacji. O dziwo filmiki (nie cutscenki) działają dobrze. W niektórych grach też występują takie lekkie przycinki. W niektórych filmiki przerywają. Także radzę się zastanowić nad używką.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalecam kupować nówkę, bo napędy w PS2 są dość kiepskie i po czasie się zużywają. Tzn laser nie czyta tak dokładnie jak powinien. Np u mnie ledwie czyta płyty DVD9 (tak są gry na takich płytach np GOW2. Objawia się to przerywaniem muzyki w grze. Długim doczytywaniem lokacji. O dziwo filmiki (nie cutscenki) działają dobrze.

eee tam... Nowy laser do slima kosztuje jakieś 40zł. Jeśli można znacznie taniej kupić używaną konsolę to imho warto. Zmieniamy napęd za grosze i śmiga aż miło ;) Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano ;)

 

Sam się ostatnio zacząłem zastanawiać czy nie skombinować sobie PS2 na święta - bardzo długa przerwa na uczelni mi się zapowiada, co mam przejść z nowości przerobię wcześniej a wróciłbym do MGS 2/3, Ico i SoC ;)

Mocno tragicznie wygląda obraz po podpięciu pod lcd (patrz sig) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17, a 40' to jednak różnica. Ja grywałem czasem na tej mojej plazmie i mi się odechciało. Pikseloza wali po oczach. lepiej grać na czymś mniejszym. A najlepiej to na jakimś TV CRT.

Dokładnie odpalilem ps2 na 26 full hd lcdku -i grafika delikatnie rzecz ujmujac porazka ;/

chodz sa np niektore gry ktore obsluguja 1080i .. jak np GT4

bede to niebawem testowal tylko musze kupic dobrego composite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...