Skocz do zawartości
Mardok

Conroe/Merom (Core 2 Duo) - Testy i Dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

nie nalezy tylko do mnie a do oc-team (mhz)

a co spi to powiem szczerze, ze nie powiniem byc tam wymieniony bo o ile dobrze pamietam to nic nie robilem bo bylem zajety wyjasnianiem sprawy z noclegiem......

Edytowane przez demek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nalezy tylko do mnie a do oc-team (mhz)

a co spi to powiem szczerze, ze nie powiniem byc tam wymieniony bo o ile dobrze pamietam to nic nie robilem bo bylem zajety wyjasnianiem sprawy z noclegiem......

Z tym super pi to rzeczywiście Cię nie było, lecz sprzęt Twój więc jak najbardziej powinieneś się tam znaleźć. A z tym że należy do Ciebie to był skrót myślowy, aby wszystkich nie wymieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn. mozesz przytoczyc jak skomentowali?

 

demek - nie pierwszy raz podchodzisz do tematu troche niepoważnie

 

" to było i to skomentowali, ale jak i gdzie to ci nie powiem"

 

jak podważasz czyjeś zdanie czy testy to popieraj to dowodami

sory, ale na słowo raczej nikt ci nie uwierzy

 

afaik: te testy są conajmniej nierzetelne, bo opierają sie o programy o których mało kto słyszał :mur:

macie komenty

 

This guy is a babbling idiot.

lol, that dude is known to shout out bulls hit....

 

Please completely disregard anything he says... I'm a big AMD fan, but this is just fanboy bulls hit...

Jup, as I said, this guy is known to shout out bulls hit....

this guy is pathetic, plagiator He took Victor Wang result and post it as his result.

 

a tak pozatym to ten koles nawet Conre'a na oczy nie widział a testuje go smiało :lol:

 

 

http://www.xtremesystems.org/forums/showth...?t=95774&page=2

Edytowane przez andrzejsnk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@andrzejsnk nie no sorry wierzysz wszystkiemu co napisza na xs-ie ? Nawet w linku ktory dales koles dajacy wyniki Conroe mowi, że na jednej karcie da sie osiagnac 11258, gdyby dolozyc druga karte to bysmy mieli 22516. Tak jak gdyby dolozenie drugiej katy dodawalo 100% wydajnosci :mur: i to obojetnie czy SLI czy CF, wiecej takich geniuszy.

 

Panowie poczekajmy na obiektywne testy po premierze, prosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

coz za obronca sie znalazl. A nby czym (konkretne slowo) ja kogokolwiek obrazilem. Twoja wypowiedz to dzieciniada wyssana z palca. :mur: :mur:

Szacunek zyskac trudno i napewno nie bedziesz mi dyktowal komu szacunek sie nalezy. Napewno szacunek sie nalezy tworca tych procesorow amd i intel a uzytkownikiem moze byc kazdy kogo stac albo stac jego rodzicow ( tata i mama)

oc to kwestia posiadanego procka i mozliwosci technicznych i czyms wybitnum napewno nie jest

co nie zmienia faktu ze demek jest wszedobylski wszedzie musi wcisnac swoje 2 grosze , chyba cale zycie spedza przed komputerem i na tym forum ( uzaleznienie???)

Nie bronie nikogo, tylko irytuje mnie jak wpada jakiś :dontfeedtrolls: i od pierwszych postów nie wnosi nic konstruktywnego do dyskusji tylko wciska swoje 3 groszę, które mnie (i pewnością większość) kompletnie nie interesują.

 

Chodziło mi o to że wpadasz i w pierwszych postach trolujesz, nie popierając tego żadnymi dowodami :mur: A jeśli nie zauważyłeś, to jest forum głównie o OC i prawdopodobnie jesteś (a z tego co pisałeś to raczej nie) świadom ile wiedzy, umiejętności wymaga dobre OC proca. [iRONIA ON] No bo każdy na wstępie z boxowym procem dostaje parownik do azotu, fc, zaizolowaną i zmodowaną mobo, i wogule poustawiany bios, i włacza i odpala bencha [iRONIA OFF]. A jakoś z tą wszedobylskością to nie zauwazyłem, chociaż już trochę dłużej siedzę na tym forum.

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

coz za obronca sie znalazl. A nby czym (konkretne slowo) ja kogokolwiek obrazilem. Twoja wypowiedz to dzieciniada wyssana z palca. :mur: :mur:

Szacunek zyskac trudno i napewno nie bedziesz mi dyktowal komu szacunek sie nalezy. Napewno szacunek sie nalezy tworca tych procesorow amd i intel a uzytkownikiem moze byc kazdy kogo stac albo stac jego rodzicow ( tata i mama)

oc to kwestia posiadanego procka i mozliwosci technicznych i czyms wybitnum napewno nie jest

co nie zmienia faktu ze demek jest wszedobylski wszedzie musi wcisnac swoje 2 grosze , chyba cale zycie spedza przed komputerem i na tym forum ( uzaleznienie???)

 

tak wiec demek skoro jestes taki madry to moze z twoich uslugami beda zainteesowani amd i intel. Bedziesz mial szanse sie wykazac

boli Cie to? :lol2: kazdy est od czegos uzalezniony a jak masz jakis problem to nie wyzywaj sie na forum. Sory bardzo, ale masz jakis problem chyba bo czepiasz sie demka o niewiadomo co, ze pisze duzo postow w tym temacie, ale pamietaj o tym, ze 50% osob czytajacych ten watek nie wiedzialoby ze sa juz te proce i ze mozna jes krecic. Zbastuj troche na nic nam takie wywody.

 

wogole najlepiej demka to utopic bo benciach!e na intelu, a przeciez amd MUSI byc lepsze, jak nie w 1m to w wyzszych pi, musi i koniec, bo intel jest do D. imo jest odwrotnie ale dobra.

 

poczekajmy na "lepsze" testy, a narazie zadowolmy sie tym co mamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem że znajdę tu jakieściekawe nowinki na temat wymażonego procka a tu taka jatka.. OMG! przydało by się wyczyścić topic ze śmieci. Ja juz planuje mały napad na bank żeby kupić conroe z odpowiednim osprzętem :lol: może jesczę na jakieś fc styknie :P

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CPU is tested and working perfect

nie wiem czy mi się wydaje czy to jaki8ś kaleczony angileski .... powinno być CPU were tested and working perfect ... ale to może moje niepełne doktoranckie dają znać o sobie :( amerykański eng. zawsze był powykręcany ale ten to trochę podejrzewam wcale nie ze stanów pochodzi ... poza tym jeszcze niedawno były po 600$ ... ktoś kupił i spekuluje ... jakbym allegro widział :P

P.S: Helmucik pewno się stresuje przed maturą więc zrozumcie go chłopaki ... dzieciak się strasznie poci i musi się wyzyć na kimś a tu mu Demek sam się pcha pod łapki :P

RE5PECT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy mi się wydaje czy to jaki8ś kaleczony angileski .... powinno być CPU were tested and working perfect

RE5PECT

Jak już to was a nie were :wink: no chyba, że mają ich tam więcej niż jeden. Ja bym napisał raczej "CPU was tested and is working perfectly", albo "CPU was tested and works perfect". Faktycznie ktoś tam pokaleczył angielski.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lipa_ml

no jak znam zycie to jesli retailowe procki bedą tak wydajne jak pokazują testy przedpremierowe to nie będą tanie i mogę sie założyć ze cięzko bedzie kupić conroe poniżej 1 tyś (moze się myle mam nadzieję) stawiam ze najtansza wersją bedzie zbliżona ceną do x2 czyli pewnie ok 1,2 tyś zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już to was a nie were :wink: no chyba, że mają ich tam więcej niż jeden. Ja bym napisał raczej "CPU was tested and is working perfectly", albo "CPU was tested and works perfect". Faktycznie ktoś tam pokaleczył angielski.

Pozdr

to drugie lepsze ;) z fotki wynika ze maja wiecej, ale wtedy powinno byc "CPU were tested and work perfect" ;) ale dobra ne czepiajmy sie.

 

To kto mi zafunduje tego proca?

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to są zapewne proce inzynieryjne, i zapewne mają odblokowane mnożniki. Dlatego też są takie drogie (oczywiście ceny takie też przez to, że jeszcze ich nie ma w sprzedaży). Ciekawe jakie będą miały ceny jak już zostaną wypuszczone na rynek.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to nie conroy tylko conroe ;)

 

po drugie - ceny - takie podał intel:

E6700/2.67GHz/4mb/1066 - 529$

E6600/2.4GHz/4mb - 315$

E6400/2.13GHz/2mb - 240$

E6300/1.86GHz/2mb - 210$

 

po 3cie - jak robić to porządnie - pierwsze zestawienie płyt pod Conroe:

 

Albatron i975X

 

 

ABIT AB8 Pro

Dołączona grafika

 

* Intel LGA775, P965

* 4x DDR2 DIMM up to 8 GB

* 1x PCI-E x16, 2x PCI-E x1, 2x PCI

* 10x SATA, 1x UDMA

* 2x GigE

* 10x USB 2.0, 2x Firewire

 

ABIT AB8

Dołączona grafika

 

* Intel LGA775, P965

* 4x DDR2 DIMM up to 8 GB

* 1x PCI-E x16, 2x PCI-E x1, 2x PCI

* 6x SATA, 1x UDMA

* 1x GigE

* 10x USB 2.0, 2x Firewire

 

Ablatron PXP965

Dołączona grafika

 

* Intel LGA775, Intel P965

* 4x DDR2 DIMM

* 2x PCI-E x16, 1x PCI-E x1, 2x PCI

* 6x SATA, 2x UDMA

* 1x Broadcom GigE

* 10x USB 2.0

 

Albatron PXQ965

Dołączona grafika

 

* Intel LGA775, Intel Q965

* 4x DDR2 DIMM

* 2x PCI-E x16, 1x PCI-E x1, 2x PCI

* 6x SATA, 2x UDMA

* 1x Broadcom GigE

* 10x USB 2.0

 

Albatron PXG965

Dołączona grafika

 

* Intel LGA775, Intel Q965

* 4x DDR2 DIMM

* 2x PCI-E x16, 1x PCI-E x1, 2x PCI

* 6x SATA, 2x UDMA

* 1x Broadcom GigE

* 10x USB 2.0

 

Biostar TForce P965

Dołączona grafika

 

* Intel Socket LGA775

* Intel P965

* 4x DDR2 800

* 1x PCI-E x16, 3x PCI, 3x PCI-E x1

* Gigabit Ethernet

* 10x USB 2.0

* 6x SATA-II, 1x UDMA

 

ASUS P5B Deluxe

Dołączona grafika

 

* Intel Socket LGA775, Intel P965+ICH8R

* 4x DDR2-800

* 2x PCI-E x16, 1x PCI-E x1, 3x PCI

* 6x SATA-II, 1x UDMA

* 2x Gigabit Ethernet

 

ASUS P5B-VM

Dołączona grafika

 

* Intel Socket LGA775, Intel G965+ICH8

* 4x DDR2-800

* Intel Integrated VGa

* 1x PCI-E x16, 1x PCI-E x1, 2x PCI

* 4x SATA-II, 1x UDMA

* Gigabit Ethernet

 

ASUS P5B-BM

Dołączona grafika

 

* Intel Socket LGA775, G965+ICH8

* 4x DDR2-800

* Integrated Intel VGA

* 1x PCI-E x16, 1x PCI-E x4, 2x PCI

* 7x SATA-II, 1x UDMA

* Gigabit Ethernet

 

Gigabyte GA-965GM-S2

Dołączona grafika

 

* Intel Socket LGA775, Intel G965 + ICH8

* 4x DDR2-800

* Intel Integrated VGA

* 1x PCI-E x16, 1x PCI-E x1, 2x PCI

* Gigabit Ethernet

* 4x SATA-II, 2x UDMA

 

Gigabyte GA-965G-S4

Dołączona grafika

 

* Intel Socket LGA775, Intel G965 + ICH8R

* 4x DDR2-800

* Intel Integrated VGA

* 1x PCI-E x16, 3x PCI-E x1, 2x PCI

* Gigabit Ethernet

* 6x SATA-II, 2x UDMA

 

Gigabyte GA-8IBGNBX-RH

Dołączona grafika

 

* Intel Socket LGA775, Intel G965 + ICH8-DH

* 2x DDR2-800

* 1x PCI-E x16, 1x PCI

* Gigabit Ethernet

* 2x SATA-II

 

Gigabyte GA-965P-S4

Dołączona grafika

 

* Intel Socket LGA775, Intel P965 + ICH8R

* 4x DDR2-800

* 1x PCI-E x16, 3x PCI-E x1, 2x PCI

* Gigabit Ethernet

* 6x SATA-II, 2x UDMA

 

ECS P965-A

Dołączona grafika

 

* Intel LGA Socket 775, Intel P965, ICH8R

* 4x DDR2-800

* 2x PCI-E x16, 2x PCI-E x1, 3x PCI

* Gigabit Ethernet

* 6x SATA-II, 1x UDMA

* 10x USB, 2x Firewire

 

AsRock 775Twins-HDTV

Dołączona grafika

 

* Intel Socket LGA775

* ATI Radeon XPress 200 + ULI M1573

* 2x DDR2 & 2x DDR1

* 1x PCI-E x16, 2x PCI, 1x PCI-E x1

* 10/100 Ethernet

* 8x USB 2.0

* 4x SATA, 2x UDMA

 

 

Nie działa (ze względu na brak obsługi przez VRM) na Asus P5WD2-E (Premium), Asus P5WDG2-WS i Intel D975XBX - tylko ostatnia rewizja 304 go obsługuje która pewnie w polsce pojawi się za jakies pół roku.

 

sam zaczekam na Asusa P5B-BM o ile bedzie miał funkcje OC lub GA-965P-S4 no chyba że pojawi się jakies lepsze mobo :D

Edytowane przez Raptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytanie czy są już opublikowane cenu procesorów na conroy i jakiś płyt jeśli tak to podajcie linka albo napiszcie z góry thx

nie wpadles(as) na to zeby przeczytac ten topic :| ?

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...