Skocz do zawartości
Mardok

Conroe/Merom (Core 2 Duo) - Testy i Dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

ceny oriętacyjne w funtach. chodzi tylko o pokazanie jak jest prze.....one u nas w polsce

 

a dzwonilem jakies 10 min temu do kolegi ktory pracuje w Asbisie i mam aktulalne ceny na C2D

e6300 - 200$

e6400 - 240$

plus vat

 

kurs $ - 3,12 sredni NBP

 

i podobno mieli juz dostawe e6400 pod zamowienie

a intel wcale sie nie spieszy z dostawami :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny oriętacyjne w funtach. chodzi tylko o pokazanie jak jest prze.....one u nas w polsce

 

a dzwonilem jakies 10 min temu do kolegi ktory pracuje w Asbisie i mam aktulalne ceny na C2D

e6300 - 200$

e6400 - 240$

plus vat

 

kurs $ - 3,12 sredni NBP

 

i podobno mieli juz dostawe e6400 pod zamowienie

a intel wcale sie nie spieszy z dostawami :(

a 6600/6700 ??

 

KTR ma niby na stanie 6300/6400

są gdzieś 6600/6700 ??

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja juz w komputroniku zamowilem...

 

e6400 za 976zl... czemu tam? bo maja najwczesniej... a do tego odbior osobisty.

w znaku jedynym sklepie z odbiorem w wawie z podobnymi cenami podobnie bym zaplacil, ale plyta glowna 30zl drozej... i ogolnie wyszlo mi ze w kompuszrocie bedzie mi sie bardziej oplacac.

 

apollo dopiero 8 bedzie mialo procka 6600... nie chce mi sie czekac ;)

 

a do tego znizke na scythe ninje dostalem :P 13zl

Edytowane przez p0rNfLaKe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czemu nie ma tych prockow w sklepach... Mialy byc 27.07 i szukam na pricegrabberze i nie ma nic. :)

 

A w sumie troche drogo w PL bedzie... Jak w usa kupie E6600 za 320$, a w komputroniku 1684. :o 700zl w kieszeni, lol. ;]

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w stanach te porcki beda najwczesniej wsprzedarzy na 14 sierpnia moze wczesniej ale jak tak pisza to 100% 14.

A E6600 jest za 425.00$. w tym pierwszym linku chyba sie robneli :mur:

http://www.mwave.com/mwave/Viewproducts.hm...20Desc%20,Price

tu juz normalna cena 345

http://www.monarchcomputer.com/Merchant2/m...ode=intel-core2

to i tak taniej niz w Polsce.

A podaj sklep gzdzie za 320$.

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w stanach te porcki beda najwczesniej wsprzedarzy na 14 sierpnia moze wczesniej ale jak tak pisza to 100% 14.

A E6600 jest za 425.00$.

http://www.mwave.com/mwave/Viewproducts.hm...20Desc%20,Price

http://www.monarchcomputer.com/Merchant2/m...ode=intel-core2

to i tak taniej niz w Polsce.

A podaj sklep gzdzie za 320$.

Moze jestem slepy ale skad ty wzioles ta cene 425$, jak nawet w tym linku co podales jest za 345$ i to Pre-order. Po 14 sierpnia sie uspokoi i ceny spadna jakies 20$.

 

Sorki nawet nie patrzylem na na mwave tam zawsze maja drogo nowosci. Poczekajmy jak beda na newegg.com lub ZipZoomFly.com.

Edytowane przez maniosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noms :lol: sam mi na gg linka zapodał :D Chłopaki wspomózny beidnego studenta :P a na innej aukcji sprzedaje p5wd2 która nie jest chyba z tych tanich budżetowych płyt :lol:

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czemu nie ma tych prockow w sklepach... Mialy byc 27.07 i szukam na pricegrabberze i nie ma nic. :)

 

A w sumie troche drogo w PL bedzie... Jak w usa kupie E6600 za 320$, a w komputroniku 1684. :o 700zl w kieszeni, lol. ;]

 

Pozdro.

tak jak w tej chwili nie kupisz tego proca w USA za 320$ (i zapewne w ogóle) tak samo nie kupisz go teraz w KTR za 1684 ... więc po co ta gadka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale niezle w usa sklepy/dystubutorzy podciagaja ceny widzac zaglodnialych ludzi na proce c2d. na zipzoomfly przezpare godzin byl E6300 box za 199$ z bezplatna wysylka, po chwili sie nagle zrobilo 219$......

ale nikt chyba nie przebije newegg(a taki pozadny sklep) ktory ma X6800 za 1350$ ( do tego niby super promocja), w paru innych sklepach jest pare sztuk (juz pewnie w tej chwili co pisze te slowa wyprzedane) za oklo 1070$...

 

mi sie wydaje ze przez miech beda ceny z pupy sztucznie podwyzszane...

 

PS. ktos widzial bulka w usa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...