Skocz do zawartości
Lisek

Teraz ja :) T-Bred "B0/51" 1700+ @ 2200MHz

Rekomendowane odpowiedzi

wg mnie to ci troche gowno daje bo masz za male szczeliny w chlodnicy a strumien pow za mocny, no ale to moja opinia :)

Na razie woda i tak jest temp pokojowej. Z chlodnica trzeba zrobic porzadek ale nie chce mi sie niestety :) Lub po prostu nie mam czasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisek jestes cienias. Mam najnowsze info o nowej partii Athlonokow niezle krecacych sie-2168MHz przy defaultowym napieciu  :lol:

Ta, cienias :) Gdybym ja miał dostep do nowych procow... Ty pracujesz w firmie to masz do tego dostęp a ja niestety mieszkam na zadupiu gdzie jeszcze Palomino sprzedaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisek jestes cienias. Mam najnowsze info o nowej partii Athlonokow niezle krecacych sie-2168MHz przy defaultowym napieciu  :lol:

ty sie mistrzuniu nie chwal tylko pisz jaki steeping ,seria i revisia seri a w skrócie napisz wszytsko co masz na anklejce napisane :)

btw. Lancer daj nr gg lub icq moze byc tlen

pozdro Tristan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty sie mistrzuniu nie chwal tylko pisz jaki steeping ,seria i revisia seri a w skrócie napisz wszytsko co masz na anklejce napisane :)

btw. Lancer daj nr gg lub icq moze byc tlen

pozdro Tristan

To ta sama seria i czas produkcji, i stepping co ma Lisek na obrazku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, cienias :) Gdybym ja miał dostep do nowych procow... Ty pracujesz w firmie to masz do tego dostęp a ja niestety mieszkam na zadupiu gdzie jeszcze Palomino sprzedaja...

to sie przeprowadz i cywilizacji troszku poznaj :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ty sie mistrzuniu nie chwal tylko pisz jaki steeping ,seria i revisia seri a w skrócie napisz wszytsko co masz na anklejce napisane :)

btw. Lancer daj nr gg lub icq moze byc tlen

pozdro Tristan

To ta sama seria i czas produkcji, i stepping co ma Lisek na obrazku.

JIUCB? z 51 tygodnia SPQW ?? a może JIUHB?? (wyższa rewizja lepiej sie kreci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie kupiles tego proca Lisek? Przez www czy w sklepie normalnie? Macie jakies www gdzie tanio dostane T-bred'y B0 tak dobrze sie krecace jak pisze Lancer?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..no jush dobrze dobrze. moze faktycznie powinienem sie nie wychylac :wink: ..moze troszke za ostro. w kazdym razie zrobilo na mnie wrazenie - jak zreszta widac. tylko sie znowu na mnie wszyscy nie obrazcie bo widze ze jush mnie tu od dyskotek wyzywaja :lol: a ja bardzo sobie lubie tu zerknac i cos sie dowiedziec. bez urazy Lisek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw miałem...

..paranoja. wiem wiem - wszystko fajnie ale dla mnie jak mialbym wiadro kolo kompa trzymac, jakies rurki, buda wieksza nish mojego psa i do tego jeszcze na to dmuchac takim mlynem to bym sie puknol w czolo. najlepiej jeszcze sie do iglo przenies. bez urazy - zrob sobie wakacje bez kompa. btw. masz kobiete? ona to akceptuje?

Pomyliles chyba fora czlowieku, poszukaj jakiegos o tuningu, dyskotekach i zaliczaniu dup. To nie jest miejsce dla kogos, kto podkrecanie uwaza za dziwactwo. Naprawde, jak komp ci sluzy do chatowania na ktoryms z portali, to predzej odnajdzieszz sie tam niz tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..paranoja. wiem wiem - wszystko fajnie ale dla mnie jak mialbym wiadro kolo kompa trzymac, jakies rurki, buda wieksza nish mojego psa i do tego jeszcze na to dmuchac takim mlynem to bym sie puknol w czolo. najlepiej jeszcze sie do iglo przenies. bez urazy - zrob sobie wakacje bez kompa. btw. masz kobiete? ona to akceptuje?

Nie karmić trola...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak fajnie sie czyta ten watek ... a tu taki kwiatek :evil:

 

..paranoja. wiem wiem - wszystko fajnie ale dla mnie jak mialbym wiadro kolo kompa trzymac, jakies rurki, buda wieksza nish mojego psa i do tego jeszcze na to dmuchac takim mlynem to bym sie puknol w czolo. najlepiej jeszcze sie do iglo przenies. bez urazy - zrob sobie wakacje bez kompa. btw. masz kobiete? ona to akceptuje?

Nie karmić trola...

Trza osobnikowi Dymy wybaczyc ... jakis trudny, niereformowalny osobnik :roll:

Ale faktem jest ze zajebiscie ten "porzadek" u Liska wyglada :twisted: Zupelnie jak u mnie :twisted: :wink: szkoda tylko ze niemam cyfrowki :( :wink: walnal by fote na Osla :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie karmić trola...

..no no miala byc kultura i demokracja %$^^%&!!! wypraszam sobie..

Zaczynasz to sie nie dziw! Cos Ci nie odpowiada to sie nie wypowiadaj..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie karmić trola...

..no no miala byc kultura i demokracja %$^^%&!!! wypraszam sobie..

Zaczynasz to sie nie dziw! Cos Ci nie odpowiada to sie nie wypowiadaj..

..no jush dobrze dobrze. nikogo nie wyzywalem i nie zamierzam. odbiegamy nie potrzebnie od tematu. nie bede sie spieral czy cos komus i dlaczego nie odpowiada bo to bez sensu. takie bylo moje odczucie jak zobaczylem te screeny i jush. moze troszke za ostro i niepotrzebnie to wrzucilem.. cenie ludzi ktorzy majsterkuja przy swoich budach. rzecz w tym ze takie ekstremalne konstrukcje budza podziw i zgroze jednoczesnie. jesli ktos poczul sie urazony to sorki. dobrze ze sa tacy pasjonaci i nie bede tego wiecej wyjasnial. mam nadzieje ze nie macie mi tego za zle.. sorki & cya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisek cienki ten twoj wynik :P, marny co tu kryc, 2,2GHz? Buuuu. Lepiej oddaj mi albo Zxc to chlodzenie to zrobimy z tego urzytek :D.

proste :) hehe ja więcej od Liska zrobiłem z Palomino :) chciaż nie miałem peltrzaków tylko WC za 70zł :) ale + doświadczenie dało więcej niż Liskowe peltrazki i jeszcze pamięci miałem cienkie bo Pc2100 :) aha nie mów że mi sie dobrze kręcił bo na Titanie D5TB i 1.85V wyciągałem max stable 1691mhz a z WC i 1.85V 1720mhz tak wiec ta moja AGOIA to była kiszka :/. Nie to zebym mówił że lisek cienko kręci czy coś ale 10500 z 2,2ghz czyli ~2700+ bo wysokie FSB i R200@300/640? to wynik nie najlepszy :/. No OFFENCE czy jak wy to mówicie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proste :) hehe ja więcej od Liska zrobiłem z Palomino :) chciaż nie miałem peltrzaków tylko WC za 70zł :) ale + doświadczenie dało więcej niż Liskowe peltrazki i jeszcze pamięci miałem cienkie bo Pc2100 :) aha nie mów że mi sie dobrze kręcił bo na Titanie D5TB i 1.85V wyciągałem max stable 1691mhz a z WC i 1.85V 1720mhz tak wiec ta moja AGOIA to była kiszka :/. Nie to zebym mówił że lisek cienko kręci czy coś ale 10500 z 2,2ghz czyli ~2700+ bo wysokie FSB i R200@300/640? to wynik nie najlepszy :/. No OFFENCE czy jak wy to mówicie :)

Doswiadczenie niema tu dużego znaczenia , liczy sie tylko jaki proc sie trafił .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, zgadzam sie z Majdanem. Niech mnie tu nikt nie posadza o wazeline, ale naprawde sie czepiacie Liska. SKoro on wyciagnal tyle, to wy na waszym AC byscie mieli o wiele mniej. A co to niby za filozofia zmienic mnoznik i fsb??

Walka o kazdy Mhz to np WC i pelty, a nie AC i podnieta z posiadania lepiej krecacego sie proca.

Wszelkie porownania dotyczce umiejetnosci mozecie dokonywac posiadajac identyczne procki,a skoro takich nie ma to na tym samym procu, oraz identycznym chlodzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zxc ,ta twoja opinia na temat wyniku marka wyraznie swiadczy ze niebardzo wiesz o czym mowisz :wink: , Radeon sie wymaxowuje jush wczesniej, pozniej dochodza jush tylko drobiazgi, z moich obserwacji wynika ze spore wzrosty sa do okolo 2.1+ 2.2+ czyli jeshcze przed 2ghz na AMD, taka smutna prawda, potrzeba czegos mocniejszego niz nawet krecony 8500 by przyrosty byly widoczne, Ja wyciagam trochu wiekshe wyniki (ale troszku) zapewne ze wzgledu na FSB.Z kolei na CCRze mimo ze udalo mi sie wydusic 2.2ghz na Titanie TTC przy zastosowaniu zaawansowanej techniki "Zimno w nocy i wietrzonko" :wink: mam wynik mniejszy troche,a zegar niby ten sam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majdan i KaT - zgadzam się tylko że u mnie wchodził w grę radiatory domowej roboty + wiatrak na pamięci 2100@3000 8) Voltage mod by wycisnąć więcej mhz :) + "specjalna" (hehehe) modyfikacja WC. Nie choziło mi o doświadczenie w kręceniu tylko o starania i nabieranie dośiadczeń w czynnościach które podałem wyżej podczas krecenia. Wiesz Liskowi dali WC z blokiem Daneger Dena , 2 Peltiery 172W , OCZtki 3000 do tego jeszcze EPX 8K3A z core 2.2V i Vdimm 3.2V i kręć synku kręć na gotowym :)... chyba teraz zrozumieliście o co chodzi poprostu nie umiem sie wysłowić taka wada :/ + ubogi zasłób słownictwa j.polskiego = niezrozumienie.

 

RaV - Popatrz na na ORB na futuremark. Zawsze te wyniki Liska mi sie jakieś cienie wydawały na 2200+@1971mhz i R8,5@300/640 nie mógł przekroczyć 10000pkt! tylko jakieś 97XX jak Den śmiagł na XP@1770mhz i R8,5k@300/300 i niższe FSB po coś poniżej 166mhz ponad 10000pkt!! pewnie powiecie stery stery... wcale nie Ati nie dodało kopa tak mocnego sterom tak żeby rekompensowały te 200mhz!. Możliwe że 8K3A :) hehe no co wy trzeba wgrać 2B01 i jest masakrycznie :)

pzdr NO OFFENCE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wy na waszym AC byscie mieli o wiele mniej. A co to niby za filozofia zmienic mnoznik i fsb??

Walka o kazdy Mhz to np WC i pelty, a nie AC i podnieta z posiadania lepiej krecacego sie proca.

Na AC wcale nie tak gorzej :) - ale seria proca ma dużo do znaczenie - no i gdybym miał WC to zapodał bym na proca i 1.95V zamiast dotychczasowego 1.85V i pewnie jeszcze lepiej wykręcił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w piatek bede mial JUICB z 51 tygodnia i licze na nie mniej niz 2200mhz :)

Spokojnie wyciągniesz - ja mam 2100 na 1.85 i AC :) zapodasz 1.9 - 1.95 i już masz 2200 a może nawet 2300

 

U mnie na 2100 MHZ (12.5x 168) przy 1.725 V , (athlon xp 1700+ B0 51 tydzien) , mam do was pytanie czy jest mozliwosc dania wiekszego mnoznika niz 12.5 (moja plyta ma cheapset via kt266a), mam w biosie mnozniki 13 , 14 ale kiedy je wlaczam to mnoznik wynosi 11 ???? Proc sie prawie niegrzeje teraz mam 36 stopni a max zaobserwowalem 42 jak narazie. Kiedy daje Fsb 170 i wyzej to komp juz zaczyna byc niestabilny - za duze szyna PCI :( . Albo mi ktos odpowie albo bede musial zmienic plyte :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...