Skocz do zawartości
ent

2006 Gfx Oc Competition ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Widze że mały zastój sie zrobił ;) To ja dorzucę wyniczek mojego ATI FireGL (X300 PRO) 128MB /128 BIT Hynix 5ns :/

Sterowniki najnowsze do FireGl :>

Wieczorkiem coś wiecej spróbuje zdziałać ;)

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Drozda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiepski organizator

raczej pad oc-teamu ? :mur: Szkoda slow już mi na Ciebie, nikt sie prawie nie zgłaszał, bo karty za drogie, a tu cośtam, a tu trzeba wydać pieniadze ble ble ble. Pomysł był rzucony, rozreklamowany na inne fora, nie wyszło.

Edytowane przez LukeXE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej pad oc-teamu ? :mur: Szkoda slow już mi na Ciebie, nikt sie prawie nie zgłaszał, bo karty za drogie, a tu cośtam, a tu trzeba wydać pieniadze ble ble ble. Pomysł był rzucony, rozreklamowany na inne fora, nie wyszło.

kto organizowal, ty czy ja? wyszlo cokolwiek? NIE! wiec kijowy organizator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale skoro oc-team jako forum to organizowało, a potem forum nie było, to mimowolnie pomysł nie wypalił

fc competition tak samo sie zakonczy jak ten.... bo cokolwiek zrobi jedna czy dwie osoby, zero nagrod. A tak krzyczysz ze sponsorow sie znajdzie...to ich znajdzi i dopiero zacznij cos robic. Pozatym ochlon jak nie masz nic na sumieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, tu jest problem, bo musza byc nagrody, zeby w ogole cos zachcialo sie komus robic, bo bez korzysci materialnych to szkoda cos robic. Polska mentalnosc.

 

Sam od siebie moge dac pare rzeczy na nagrody na fc competition.

 

Zreszta, niewazne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, tu jest problem, bo musza byc nagrody, zeby w ogole cos zachcialo sie komus robic, bo bez korzysci materialnych to szkoda cos robic. Polska mentalnosc.

 

Sam od siebie moge dac pare rzeczy na nagrody na fc competition.

 

Zreszta, niewazne

To po co to wogole chcesz organizowac jak to i tak nie wypali :mur: zrob cos od poczatku do konca z jakims przemyslanym planem, bez zmian w trakcie a nie marudzisz jak stara baba pozniej ciagle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu ma nie wypalic ? Konkurs jest, bedzie trwal kupe czasu, aż za dlugo. Nagrody będą, moze nic kosztownego, ale napewno coś będzie.

 

Jesli dla Ciebie konkursu bez nagród nie powinno być, to w nim nie uczestnicz i tyle, simple.

 

Ja marudze ? O lol

Edytowane przez LukeXE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu ma nie wypalic ? Konkurs jest, bedzie trwal kupe czasu, aż za dlugo. Nagrody będą, moze nic kosztownego, ale napewno coś będzie.

 

Jesli dla Ciebie konkursu bez nagród nie powinno być, to w nim nie uczestnicz i tyle, simple.

 

Ja marudze ? O lol

tak marudzisz, ze malo osob, ze wolno robia...

 

Ja wemze udzial nawet bez nagrod, ale nie mysl sobie, ze do takiego konkursu zapisze sie i bedzie robic cokolwiek wtedy wiecej osob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak marudzisz, ze malo osob, ze wolno robia...

 

Ja wemze udzial nawet bez nagrod, ale nie mysl sobie, ze do takiego konkursu zapisze sie i bedzie robic cokolwiek wtedy wiecej osob

 

Ja marudze, ze mało osob ? a zacytowac twoje posty, ze gadaniem, ze bedzie gora 3-4 osoby w tym konkursie ? :mur: :mur: I co do tego, ze wolna robią, pierwsze slysze. Wiec chyba raczej mowisz o swoim marudzeniu, ze jak etylenu nie uwzglednimy, to ty nie robisz autokaskady. I specjalnie dla ciebie, jako ze jedyny na nim bedziesz robic, masz juz wieksze szanse od innych, czyli tych, ktorzy na co2 będą robic. Jeszcze ci malo ?

Edytowane przez LukeXE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Just4Fun

Hej miski nie klocie sie;)

 

Co do nagrod hmm... no cosik moge wam podrzucic na te zawody:) pod warunkiem ze nie wezmie w nich udzialu 5 osob...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogole trzeba by do kupy zebrac wyniki kto wogole cokolwiek pokazał..

 

I wyłonić zwyciężcę. Teamu PurePC.

 

( Kszonek w kategorii X300 ja w kategorii GF2GTS.. :P )

Edytowane przez Kwazor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogole trzeba by do kupy zebrac wyniki kto wogole cokolwiek pokazał..

 

I wyłonić zwyciężcę. Teamu PurePC.

 

( Kszonek w kategorii X300 ja w kategorii GF2GTS.. :P )

Kwazor ja mam lepszy wynik w kategorii Gf2GTS :)... Hehehe dobra zaraz tutaj dodam 2 wtniki z 2Ti i 2 GTS :)...

 

edit

Jednak nie moge znalezc nigdzie wyniku z 2GTS :)... ale ale... mam karte w domu :) wiec skocze do koelgi (on ma AGP :P) i costams ie wykreci...

 

znalazlem narazie tylko wynik 7445Markow Gf2Ti :)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...