Skocz do zawartości
ent

2006 Gfx Oc Competition ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

arrgghh :P Też kiedys jak modowałem to zwisały kable, poty nie przyklejone.. ale nauczyłem sie od Owsa dokładnie zabezpieczać styki i w miałe ładnie i estetycznie to układać wyszstko, Tobie też by sie przydała taka szkoła :P

 

Poucinaj nóżki jak Bóg przykazuje, daj kawałek rurki termokurczliwej, poskaracaj przewody i poprzykelaj na glue guna :P

 

Wiem, że potrafisz :D estetyka musi być :P

Hehe, potrafie ładnie, ale przy grafie za 3 browary niechce mi sie tak bawić :lol: . Potencjometry, prad dla lutownicy i oswietlenie kosztowaly mnie juz pewnie wiecej niz sama grafa :lol:

 

http://img85.imageshack.us/img85/1566/dscf06689lo.jpg

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniliśmy lekko regulamin, dopuszczone są także GF2 GTS !

Rozumiem że PRO również ?? PRO był właśnie pomiędzy GTS a Ti dokładniej to core mem z Ti a gpu z GTS :E

 

btw. nawet na stronie 3D marka GTS/PRO/Ti wrzucone do jednego "wora" a Ultra jest oddzielnie...

 

GTS 200/333

PRO 200/400

Ti 250/400 i ten 0,15um

 

 

 

 

Da sie w ogóle Virge podkręcac ? :P :P Czemu kilka stówek, GF2Ti mozna kupic 20-50zł, X300 ciut drożej, ale nie żeby parę stówek :razz: :razz:

Da, ja kiedyś kręiłem nawet zintegrowanego SiSa 2 mb bez radiatora 50@67 MHz i sówaka w power stripie brakło, to czasy P200 MMX + 4x16 SIMM... potem na tym czymś z ciekawości zainstalowałem Windowsa XP :lol: trwało to ok 2h :lol:

Edytowane przez Spookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Tylko GF 2 Titanium lub X300SE/Pełny.

X300 pełny może być ?? Bo to zupełnie inna kategoria niż X300SE :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X300 pełny może być ?? Bo to zupełnie inna kategoria niż X300SE :blink:

Czemu inna ? Inna, jeśli bierzesz pod uwagę wyniki w markach, w tym konkursie na pierwszym planie staramy sie lansować max OC zarówno rdzenia i pamięci i przyrost % w markach, w max wynik w marku to sprawa drugorzędna, ale także brana pod uwagę.

 

Czyli, masz kasę, kupujesz X300 pelnego i scigasz sie w max taktach, % marków, i wyniku, czyli masz 3 szanse na zajęcie I miejsca

 

Nie masz kasy, kupujesz SE i scigasz sie w max taktach i % marków, czyli 2 szanse na zajęcie I miejsca.

 

Tyle

Edytowane przez LukeXE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde zły jestem zdiołem dzis paste z rdzenia i okazalo sie ze dostalem zamiast x300se to x600se powiedz mi niemiec czy tez taka masz bo z tego co wiem to kupilismy karty z tego samego sklepu cebit czy jakoś tak ew powiedzcie czym mozna zmienic bios na taki od x300se

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAm takie pytanko !!!

 

Jakie standardowe napiecia na gpu mialy Gf2 Ti??

 

POniewaz bede dzis szukal punktu pomiarowego i juzbym sobie dolutowal go :)

 

Wiec przyda mi sie wiedziec w jakich "granicach" szukać !!!

 

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAm takie pytanko !!!

 

Jakie standardowe napiecia na gpu mialy Gf2 Ti??

 

POniewaz bede dzis szukal punktu pomiarowego i juzbym sobie dolutowal go :)

 

Wiec przyda mi sie wiedziec w jakich "granicach" szukać !!!

 

Pozdrawiam !

podlutuj sobie pod vout z kontrolera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masell ale jaki to fake jak mam w biose popiwprzone dokladnie odczytalem przez lupe i wyobraznia dzial niezle tak naprawde na rdzeniu pise x300series a nei x600 jak wyzej pisalem

tylko koreańce cos w biosie popieprzyli skurczybyki powiedzcie co mozna zrobic ciekawego z tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok chetnie sie dolacze do rywalizacji w agp mimo iz szans zadnych raczej nie mam bo karta strasznie ciulowa - max po 20 mhz na rdzeniu i pamieciach wyciaga :/

 

Edit Szkoda ze nie wybraliscie rivy tnt2 m64 - te karty chodza po 5 zl :D

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok chetnie sie dolacze do rywalizacji w agp mimo iz szans zadnych raczej nie mam bo karta strasznie ciulowa - max po 20 mhz na rdzeniu i pamieciach wyciaga :/

 

Edit Szkoda ze nie wybraliscie rivy tnt2 m64 - te karty chodza po 5 zl :D

eee tam riva - trudno cos z niej wycisnąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam rivcie czasem ładnie się kręcą, brat ma taką rive tnt 16 mb i nawet ładnie na pamiątkach poszła troche gorzej GPU, ale był wzrost w 3d marku 00 B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra zabralemsie za grafe, mam inside tnc na samsungach, niestety te pamieci to straszna padaka.

3dsmarka przechodza na 500mhz ale wala artami okrutnie ;)

Czy moze sie ktos podzielic doswiadczeniem jakie pamiatki sie najlepiej krecily ? bo mialem kiedys prolinka na samsungach i tez byl straszna padaka - 0% oc serio ...

 

I kolejna sprawa jak sprawdzic ktora kostka pamieci nie daje rady - czy jest to mozliwe ? bo mam druga uszkodzona karte z ktorej mozna by przeszczepic pamieci :)

 

3 sprawa ma ktos linka do jakichs vmodow bo bieda straszna

 

Edit pogrzebalem troche i znalazlem opis mojego pieknego regulatora napiecia na grafie i jest niezle - moge wycisnac do 3.6v

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytan lub jak kto woli próźb

1.Możliwe v mody dla X300se

2.Gdzie dostane jakis bios ew czym oprocz rabita można edytowac i własciwie co czeba zmienic zeby zamiast x600 x300 wywalało

3.Niemiec jestes masz tą karte kurde no <lol>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...