Skocz do zawartości
Gość Matiz

Extreme Benching Na Targach We Wrocławiu

Rekomendowane odpowiedzi

[ot]

wobec tego - powodzenia! 100pkt z testów :P

ja się wogóle nie uczyłem - nie chwaląc się :P

[/ot]

nie chwalac sie to ja nie musialem sie uczyc, bo mialem kromny tytul laureata :P

 

Zmartwie Cię następne tt są w paździeniku w krk

ale w wakacje sa w gdansku (RN) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kszonek jedziem na gdansk...... blisko mamy :D

 

Dziwne ze musieli stawiawaic od nowa system ... Ghosta nie mieli ??

 

Ciekawe co z Fc maniaklanego... pewnie sie obżarło wafelkami XD.

Edytowane przez Kwazor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kszonek jedziem na gdansk...... blisko mamy :D

 

Dziwne ze musieli stawiawaic od nowa system ... Ghosta nie mieli ??

 

Ciekawe co z Fc maniaklanego... pewnie sie obżarło wafelkami XD.

i bierzem sprzęta :D

 

nie wiem, ja ostatnio zacząłem korzystac z dobrodziejstw ghosta, wspaniala sprawa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widze bardzo ladnie sobie chlopaki poczynaja :D

 

Troche chyba malo freonow na tych targach (z tego co widze to tylko Luke z kaskada, i Ryba z singlem), na nastepne targi mysle ze przywioze kilka moich :lol:

 

Edit :

 

A nie, przepraszam, zauwazylem na jednej fotce chyba jeszcze urywek FC Maniakalnego ...ktos benchowal na nim ??

pozdro

piotres

Jeśli FC Maniakalnego to to w obudowie z czerwonej plexy to w sumie chyba cały dzien stało sobie i nie było używane ale na koniec dnia chyba tomekmak zaczął coś na nim walczyć na venice 3000 chyba ale nie wiem co z tego wyszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli FC Maniakalnego to to w obudowie z czerwonej plexy to w sumie chyba cały dzien stało sobie i nie było używane ale na koniec dnia chyba tomekmak zaczął coś na nim walczyć na venice 3000 chyba ale nie wiem co z tego wyszło

no a co z pentiumkiem 631 i v-modami na p5wd2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli FC Maniakalnego to to w obudowie z czerwonej plexy to w sumie chyba cały dzien stało sobie i nie było używane ale na koniec dnia chyba tomekmak zaczął coś na nim walczyć na venice 3000 chyba ale nie wiem co z tego wyszło

Maniakalnego :]

z czerwonej pleksy :]

podobno było podstawką pod monitor ; ]

i wieczorem zadzałali na nim ; ]

ogólnie to nie za dobrze to wszystko wyszło :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maniakalnego :]

z czerwonej pleksy :]

podobno było podstawką pod monitor ; ]

i wieczorem zadzałali na nim ; ]

ogólnie to nie za dobrze to wszystko wyszło :|

 

 

Tu na fotce FC Maniakalnego ale jeszcze nie robi jako podstawka pod monitor, ale w sumie później robiło jak krecony był p631. A potem tomekmak przyszedł i zabrał i walczyli cos chyba na jakims Venice.

 

2097264[/snapback]

no a co z pentiumkiem 631 i v-modami na p5wd2?

 

jeśli pytasz o dzisiaj to nie wiem bo nie mogłem dzisiaj wpaść, a o wczoraj to chyba juz wszystko napisałem w tym temacie i w tym drugim o targach

 

ps. czy ktoś ma jakies wieści z dzisiaj bo niestety dzisiaj nie pojechałem

Edytowane przez slayne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znów piszę pierwszy ;-)

Zmartwie niestety wszystikich.

Na pierwszy ogień około 11 poszedł Doh. i asus Yoto - 3,7 ghz ale nie przeliczył do konca 16m ;( potem płyta przymroziła się i the end ...

Następnie Abit Nf7 i barton-m (na ac 2,8ghz) - to była zgoroza :-( jakieś problemy z dyskiem i nawet windy nie postawili (pod koniec ryba winde wrzucił a czy teraz dalej się z nia zabawiają - nie wiem)

No i na koniec żeby poprawic humory na ogień poszła poprawnie zmodowana płyta, p4 matiza i zmodowane 7600.

I ...

Pierwsze 4 starty to głownie sprawdzanie napięć na płycie i na karcie graficznej żadnego o/c.

Gdy wszystko miało być dobrze - zostały znalezione punkty pomiaru Vcore itd. coś zaczeło piszeć i MoBo już nie wstała.

Żadnego wyniku - nic

Zobaczymy co ekipa napisze wieczorem ale szczerze wątpie żeby coś jeszcze majstowali (chyba że te nf)

Edytowane przez gutman1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj ! wczoraj był rekord polski!

szczerze mowiac to ta 631 na ln2 musiala go zrobic, gdybyocteam mial wczesniej ln2 to rekord polski bylby wczesniej. a zreszta ten wynik jest BARDZO do poprawiania ;) imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy ogień około 11 poszedł Doh. i asus Yoto - 3,7 ghz ale nie przeliczył do konca 16m ;( potem płyta przymroziła się i the end ...

Następnie Abit Nf7 i barton-m (na ac 2,8ghz) - to była zgoroza :-( jakieś problemy z dyskiem i nawet windy nie postawili (pod koniec ryba winde wrzucił a czy teraz dalej się z nia zabawiają - nie wiem)

Jakby Dottie przeliczyl 16M na 3.7 Ghz to bylby pogrom :-P

 

Czy ten Barton nie byl przypadkiem Myrrdina669 ?? :D

 

Kszonek nie gadaj, nie bylo tak zle ...9:17 w 16M to jest juz cos :-P

 

pozdro

piotres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby Dottie przeliczyl 16M na 3.7 Ghz to bylby pogrom :-P

 

Czy ten Barton nie byl przypadkiem Myrrdina669 ?? :D

 

Kszonek nie gadaj, nie bylo tak zle ...9:17 w 16M to jest juz cos :-P

 

pozdro

piotres

1.Luzik ponizej 9 ;-)

2.Nie wiem

3.Tak jak pisałem nie ma co nażekać choć wszyscy napalili się na więcej :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jest mój nadal ;)

tyle że ryba sie zawziął i powiedział że nie wraca z wrocka bez 3,5 na liczniku :D

jak czytam tutaj relacje i troche wiem od ludzi stamtad odnosze wrazenie ze organizacja byla tyle że zła, chyba za dużo wszyscy chcieli zrobic w ciagu tych 2-och dni...

jak przyjada zainteresowani to niech napisza co i jak :)

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kszonek nie gadaj, nie bylo tak zle ...9:17 w 16M to jest juz cos :-P

no dobra, ale chociaz te 8:xx:xx mogloby byc, dothanek by na lzuie tyle przeliczyl, ta 631 pewnie tez po dopracowaniu, a tak to niestety, ale po kilku pierwszych stroneach tego topivcu jestem zawiedziony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekord polski byl na kaskadzie luksa a nie na ln2! kszonek zobacz sobie co pisali wczoraj. A pozatym to klęska... pech poprostu..... co do mobo yoto to nie zyje czy chwilow odmowila wspolpracy bo zamrozeniu? szkoooda ze ine pojawil sie wysyp swietnyvh wynikow z targow..

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż... to może w gdańsku coś się zorganizuje :>

 

edit:

które to już p5wd2 poległo? :P

czy może pentium nie wytrzymał prób napięciowych :>

Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem zostało im pełno LN2 ;-) moze coś im zostanie i wieczorem na spokojnie wykręcą to 8.xx.xxx ;p

a czy ktos powiedział że coś poległo ? MoBo Yoto mogła odmowić posuszeństa z powodu temp. a p5wd2 - wiem że coś pod koniec zaczeło piszczeć :P a co jak wróca do domu to napewno was poinformują

Edytowane przez gutman1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekord polksi byl na kaskadzie luksa a nie na ln2! kszonek zobacz sobie co pisali wczoraj. A pozatym to klęska... pech poprostu..... co do mobo yoto to nie zyje czy chwilow odmowila wspolpracy bo zamrozeniu? szkoooda ze ine pojawil sie wysyp swietnyvh wynikow z targow..

Podejrzewam że poprostu chcieli odrazu skoczyć na lepszy wynik a po zabawie z vc modami juz nic niedziałało ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekord polksi byl na kaskadzie luksa a nie na ln2! kszonek zobacz sobie co pisali wczoraj. A pozatym to klęska... pech poprostu..... co do mobo yoto to nie zyje czy chwilow odmowila wspolpracy bo zamrozeniu? szkoooda ze ine pojawil sie wysyp swietnyvh wynikow z targow..

Gdzie ktoś napisał ze na kaskadzie? ten wynik 9.17 był na ln2 już pod koniec wczorajszego dnia (około 18.15 liczyliśmy) Dobrze to pamiętam bo koleś chyba kierownik NOTu mówi do nas ze już mamy iśc bo już po 18 a my że jeszcze 5 minut bo pi 16 było na połowie i około 5 minut już liczyło. Wcześniej walczyli coś na kaskadzie ale nie wiem czy mieli lepszy czas.

 

jeśli z NOTu ich niewygonią :P

No raczej wygonią, a jeśli nie to maks godzinke dłużej bedą bo wczoraj miało być do 18 ale wychodziliśmy około 18.45.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...