Skocz do zawartości
nrl

Command & Conquer 3

Rekomendowane odpowiedzi

To co, lock? ;]

No moze jak sie pojawia jakies konkrety/screeny/trailery/cokolwiek to sie dopisze, bo tak, jak kazdy temat o grach spuchnie domniemaniami i offtopem do kilkudziesieciu stron i tyle. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko aby nowy C&C był trudny :) ... niestety wszystkie ostatnio wychodzące strategie są coraz łatwiejsze i rezygnuje się w nich z budowy baz i wydobywania surowców, mamy za to dużo akcji... pamiętam jak zagrywałem sie pierwszym Red Alertem później Tiberian Sun... w Red Alert 2 miałem pewien niesmak spowodowany zbyt łatwo niszczącymi się budynkami, zresztą te łatwo niszczące się budynki występuja teraz we wszystkich RTSach

 

http://www.gamereplays.org/community/index...showtopic=91648 - ale te ograzki tak walą klimatem dawnego Tiberian Sun że już "bardzo" tej gry oczekuję :)

Edytowane przez m40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczywszy ten topic na mojej twarzy wyskoczył niemały "banan" ;). Pozostaje czekać na konkrety. Wiadomo przynajmniej czy znowu wracamy do nieśmiertelnych NOD i GDI? Mamuth Tanki rula :). Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje czy na tym ostatnim skanie od Nierealnego po prawej stronie ukazany jest proces "niszczenia środowiska" przez Tiberium? Słabo widać a i z Niemca nic nie kumam ;). Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proces "niszczenia środowiska" przez Tiberium

Tak. Podobne widziałem ale jakby "poklatkowe" w pierwszyn C&C (tiberian dawn)

 

Kapitalnie to wyglądało.

Jak znajde to dam screeny

Edytowane przez Bobslej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, ale chyba za bardzo sie skupiaja na grafie, no coz, takie czasy ....

Oby nie byl takim gniotem jak C&C:TS bo tego nie zniose, no i niemoze w nim wiac nuda tak jak w C&C:G :mad: .

W sumie to zapowaida sie napewno ciekawie graficznie, ale po ostatnich niewypalach z serii C&C to podchodzilbym z duza doza sceptycyzmu do tego erteesa :]

No i zeby wymagania nie były kuriozalnie wysokie ....

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, ale chyba za bardzo sie skupiaja na grafie, no coz, takie czasy ....

Oby nie byl takim gniotem jak C&C:TS bo tego nie zniose, no i niemoze w nim wiac nuda tak jak w C&C:G :mad: .

W sumie to zapowaida sie napewno ciekawie graficznie, ale po ostatnich niewypalach z serii C&C to podchodzilbym z duza doza sceptycyzmu do tego erteesa :]

No i zeby wymagania nie były kuriozalnie wysokie ....

Pozwolę sobie niezgodzić się z Tobą co do nudy w C&C:Generals ;). Masz swoje zdanie i je jak najbardziej szanuję ale IMO nudnawo to tam nie było ;). Do tego Zero Hour był naprawdę niezły (fajne misje). No i nie należy zapominać że ten ertees robiło EA jako ukłon w stronę "oryginalnych" C&C od Westwood. No i właśnie. Kto tak naprawdę robi tego C&C 3?

 

PS: Fajne screeny :). C ya.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...