Skocz do zawartości
nrl

Command & Conquer 3

Rekomendowane odpowiedzi

Patch jest dostępny narazie tylko przez autoupdate :wink:

 

C&C 3 Tiberium Wars v1.1 Patch

A dzięki zrobiłem sobie update :)

btw gierka naprawde sympatyczna, ładna graficzna, klimacik C&C, dobrze zoptymalizowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobil ktos ta misje??

 

http://www.keepmyfile.com/image/f862ca1509338

 

ni cholery nie moge dac sobie rady nawet przesawilem poziom trudnosci na easy i tak mnie rozpieprzaja w 3min

Pierwsza godna misja prawdziwego klimatu cnc ;] nie pamietam ktora to juz w kazdym razie te przed nia po stronie GDI sa kpiną z gracza ;). Nareszcie trzeba minimalnie wysilic szare komorki i obrac jakas taktyke i strategie ;] czego z reszta mozna sie nauczyc przechodzac poprzednie misje , pograj pare razy na prawde nie jest taka trudna jak tu to ujales;]. Wrog zawsze atakuje tymi samymi jednostkami z tych samych stron wiec po paru razach latwo przewidziec co bedzie robic i sie odpowiednio do tego przygotowac proste. Edytowane przez DdK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie do gry Command & Conquer 3 Tiberium Wars

 

Aby Spolszczenie działało należy wykonać następujące kroki:

 

Żeby Spolszczenie działało należy postąpić następująco:

1. Wejść do Rejestru ( start --> uruchom --> wpisać "regedit")

Zmienić w rejestrze scieżke -

HKEY-LOCAL-MACHINE - Software - Electronics Arts - Command And Conquers

w Localize z en_us na "pl"

 

2. Wykasuj 2 Foldery w katalogu w grze:

"Launcher"

"Lang-english"

oraz plik ( który jest w głównym katalogu )

"CNC3_english_1.0.SkuDef"

 

3. Rozpakować zawartość pliku Polish do katalogu z grą

Klik lub Klik

 

 

czytalem ze ludziom to dziala, sam nie sprawdzalem bo jeszcze gry nie mam:)

 

Edit: gra czeka w domu, jak wroce z pracy to moze potestuje :)

Edytowane przez mar_cin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troszke, przeszedlem pierwsze 4 misje GDI i stwierdzam ze ta gra wymiata :D Jest swietna...Polecam;) Smiga mi elegancko w 1280x1024 full detail :D

Edytowane przez Snajper3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę o pomoc :(

 

mam oryginał, ściągnięty patch. gra się w ogóle nie włacza. wiesza mi komputer. gdy płyta jest w czytniku windows w ogóle się nie uruchamia :/

sterowniki najnowsze. demo działa, pełna wersja nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem wczoraj w demko i sympatycznie sie gra :) Giera chodzi ladnie jak na moj komputerek. Co prawda grafika mimo paru efektow nie prezentuje sie jakos przepieknie (przynajmniej na ustawieniach na jakie moge sobie pozwolic) ale i tak przyjemnie to wyglada. Podoba mi sie efekt wystrzelonych pociskow przez piechote. Czy full wersja zaskoczy mnie czyms czy demko pokazalo wszystko na co stac gre ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Niko123

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=4014&STR=6

 

PLUSY:

 

udana pod względem fabuły kontynuacja sagi;

mechanika rozgrywki nawiązująca do korzeni cyklu;

dużo smaczków dla fanów cyklu;

zróżnicowane trzy strony konfliktu;

bardzo ładna oprawa wizualna i przyzwoita muzyka;

duża liczba misji w kampaniach;

przerywniki filmowe!

tryb skimirsh i rozbudowane zmagania w sieci

 

 

lol - Jeśli mienisz się fanem cyklu Command & Conquer i nie rozpocząłeś przygody z serią od gry Generals, powinieneś już teraz biec do sklepu. Co prawda mamy dopiero koniec marca, ale śmiem twierdzić, że będzie to murowany kandydat do gry roku na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przygode z C&C zaczelem od 1 czesci :) potem red alert i esh... niema jak stare czasy. Ustawilem sobie wiekszosc opcji z demka na maxa (jedynie cienie na medium) i chodzi calkiem ladnie w skrimish. Pewnie +512 ram i szybszy procek daly by wiekszego kopa ale spoko jest. Chyba skusze sie na full wersje......jednak grafika nadal jest dla mnie tylko srednia, albo ja cos zle ustawiam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misja w Chorwacji - jak przywrócić zasilanie systemów obronnych? Jak utrzymać pozycje do nadejścia posiłków?

Bylo juz pytanie o ta misje w tym temacie i niejako podpowiedzialem jak to przejsc , poza tym jesli chodzi o przywracanie zasilania to jesli masz elektrownie a wiezyczki nadal sa offline to masz taki znaczek pioruna u gory obok naprawy , tym oto sposobem mozna wlaczac i wylaczac zasilanie danego obiektu ;). Tam o ile pamietam trzeba chyba 3 min sie utrzymac , jesli myslisz ze po tych 3 min nadejda posilki to jestes w duzym bledzie ;) Edytowane przez DdK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie najtrudniejsze w tej misji to eskorta MCV i zniszczenie ostatniej bazy.

ja użyłem command postu (chyba tak to sie nazywa, odpowiednik mcv ;) ) i wybudowalem tam baraki, pozniej kilku bazookierów i dokończyłem sprawe ;]

jesli myslicie, ze chorwacja jest niesamowicie trudna to ciekawe co zrobicie w nastepnych misjach.

ja chorwacje przeszedłem na normal, ale później juz nawet na normal zaczyna się strasznie trudna gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I juz jestem po cale kampani GDI , hm coz moge powiedziec poczatkowe misje sa smieszne ze sie tak wyraze ;), fabula ogolnie troche mi sie nie podoba przez inwazje ufo ;p. Misia w chorwacji jest pierwsza ktora wymaga myslenia ;p pozniejsze misje sa hm mniej wiecej na tym samym poziomie , nie spodobalo mi sie ze powtarza sie schemat dwoch takich samych misji przeciw NOD i SCRIN chodzi o te 3 generatory ;p. Ostatnia misja GDI jest dosyc fajna ;) nawet trudna bym powiedzial ;) no i dwa zakonczenia ;p . Ogolnie dla mnie gra ma slabszy klimat i gameplay od pierwszych czesci ale jakos ujdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może byś się podzielił co wymyśliłeś? :? Możesz użyć [spoiler ] [/spoiler ]

 

Albo ktoś inny kto przeszedł tę planszę?

jak możesz ;) ta misja jest tak prosta jak drut :D

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dołączona grafika

wystarczy za pomocą pioruna dać zasilanie wieżyczką, które będą rozpie.... najeźdźców w drobny mak :) przy tym co chwilę trzeba owe wieżyczki naprawiać. Można, a nawet trzeba odłączyć zasilanie "fabryce" żołnierzy bo trochę zasilania zabraknie :(.

 

Po paru minutach dojdziesz do wprawy i będziesz w tym czasie również budował armie :)

 

ps

na początku radze rozwalić bazę na pół-wsch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tez macie max 30 fps i nic wiecej ? Właczyłem sobie frapsa tak zeby skriny porobić a tutaj cały czas 30 fps ;p. Skad ta bariera ?

Yep mam to samo , podczas misji i w menu, a skad ta bariera to nie wiem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...