Skocz do zawartości
limerro

Epox 8RDA+ - pierwsze wrazenia

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Holman !!!

 

Masz fajne pamiątki .. mam pytanie gdzie i za ile je zdobyłeś... ?

witam rider :)

 

pamiatki sa sciagane ze stanow poniewaz nie zaakceptowalem ich cen w polsce, u nas sa do kupienia w www.dimm.pl, www.komputronik.pl, sklep tweaka i jeszcze pare miejsc, ale z cenami jest srednio :(, wiec najlepiej sciagnij ze stanow jak mozesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rządź mistrzu rządź :-). Ale wczoraj dostalem maila od gral'a ze plyty u nich beda na poczatku lutego albo w polowie (juz na pewno) tak podobno mowil producent. Napisalem ze to dziwne bo mnie napisali co innego ze beda w srode. I dzisiaj znow gral napisal "rzeczywiscie" :-). hehehe - rządź dalej :-) tylko nie wiem jak dlugp....

A ja mam i tak nadzieje ze mi zapodadzą plytk na łikend :D i przestan mnie dolowac :D zobaczymy co powiedza dzisiaj jak zadzwonia :D mam nadzieje ze mobo jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis nareszcie dostalem pamiatke Twin Mos 256 ddr 333 na kosciach mtec :)) wiec przystapmy do testow :)

testuj, testuj i mow na ile chodza, bo ja tez chce je kupic, choc dzisiaj juz chcialem, ale jeszcze poczekam, moze do jutra? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis nareszcie dostalem pamiatke Twin Mos 256 ddr 333 na kosciach mtec :)) wiec przystapmy do testow :)

testuj, testuj i mow na ile chodza, bo ja tez chce je kupic, choc dzisiaj juz chcialem, ale jeszcze poczekam, moze do jutra? ;)

a za ile je kupiles?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaj...

 

Kabelek mam to zwykły mini-jack mono z przelotką na cinch.

 

Podobno dźwięk jest bardziejszy niż Audigy 2...

 

ale i tak wrzucę audio na wieżę

 

bo mnie wk... ten SB

 

a czy soft do dźwięku jest przyjazny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soft do dzwieku jest bardzo przyjazny:)

interfejs jest prosty i wg mnie sensowniej zrobiony niz na SBLive ktory ma wysuwane panele i inne niepotrzebne <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly:)

tutaj jest sama esencja, czyli:

 

- glowne : mixer, wskaznik wysterowania i rodzaju glosnikow na wyjsciu

- konfiguracja kolumn czyli Dolby Surround mozna ustawic na wyjscie analogowe:)))), wytworzenie kanalu centralnego i LFE , Dolby Digital dla wyjscia cyfrowego ....

- MIDI

- srodowisko czyli dosc duzo efektow dzwiekowych

- aplikacje

- informacje

 

wszystkie programy w trayu teraz laduja mi sie momentalnie bez zastojow w tym soft do dzwieku najpierw - w porownaniu do softu do SBLive to zawsze mi troszke stopowalo wczytywanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem pierwsze testy podkręcania na nowej płycie niestety nie wyszły zbyt dobrze :( .Max FSB na którym udało mi sie uruchomić windows`a i przeprowadzić testy w sandrze to 192MHz , pamięc pracowała synchronicznie przy timingach 3-6-3 cl2,5 a to tylko DDR266!Max co mi sie udało uruchomić proca i przeprowadzić testy w sandrze to niestety tylko 12,5x185=2312MHz przy 2V , będzie lepiej jak otworze okno :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie tanio, ale niestety najblizszych znajomych w tamtych stronach mam w kanadzie :-(. A ten sklep wysyla tylko do USA :-(.

No to mozesz zapomniec o amerykanskich sklepach online - ZADEN nie wysyla towaru do Kanady, nawet jesli oferuje international/worldwide shipment.

Po prostu nie lubia sie i tyle :wink:

 

Wiem cos na ten temat bo mam przyjaciela w Vancouver i tez nie dalo rady zalatwic ze stanow Corsairow, przywozi mi Kingstony DDR400 kupowane na miejscu. Ale i tak tanio mnie RAM wyjdzie :wink:

 

Acha, tak BTW - nie grzejcie sie jak stare lutownice do cen w sklepach internetowych w USA, bo ceny te NIE UWZGLEDNIAJA podatku, wiec de facto przy zakupie cena rosnie :P

 

BTW2 - do mnie 8RDA+ przyjechala wczoraj o 9 rano :) Jeszcze tylko CPU i jakis tymczasowy RAM poki Kingstony nie przyfruna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW - 8RDA+ sa juz w pronoxie :-)

 

dla zainteresowanych :-)

 

pozdrawiam[/b]

a ja ci szymonie powiem ze jak zamawialem we wtorek w gralu epoxa to były juz !!!!!!!!!!!! :D i uwazam ze jednak RZĄDZE bo plyta mi dzisiaj przyjdzie wiec sobie dzisiaj juz posmigam :) btw. ile oksztuje w pronoxie :) ?

hehehe :)

epoxe nadchodze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ci szymonie powiem ze jak zamawialem we wtorek w gralu epoxa to były juz !!!!!!!!!!!! :D

Tia, we wtorek byly i dopiero dzis bedziesz ja mial? Chyba na piechote ci ta plyte niosa :wink:

Przedwczoraj (sroda) ok. 15.00 dzwonil do mnie gosc z Grala zeby potwierdzic moje zamowienie i powiedzial, ze "wlasnie otrzymali dostawe 8RDA(+) i zaczynaja realizacje zamowien".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ci szymonie powiem ze jak zamawialem we wtorek w gralu epoxa to były juz !!!!!!!!!!!! :D

Tia, we wtorek byly i dopiero dzis bedziesz ja mial? Chyba na piechote ci ta plyte niosa :wink:

Przedwczoraj (sroda) ok. 15.00 dzwonil do mnie gosc z Grala zeby potwierdzic moje zamowienie i powiedzial, ze "wlasnie otrzymali dostawe 8RDA(+) i zaczynaja realizacje zamowien".

no i wlasnie z tego wynika ze w czwartek rano ja wyslali :P czyli dzisiaj powinna jush byc :D a nawet jesli nie to jutro :P ale mysle ze dzisiaj bedzie jak wroce ze szkoly :P

btw. grunt ze wogole mi przysla :)

a mi do epoxa dodadzą srebrna paste :) bo jak sie spytalem za ile maja to koles powiedzial "jak dla pana to za darmo :D"

pozatym kavoo istnieje takie cus jak kurier :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...