Jump to content
.Melon

Tanie gry

Recommended Posts

Super Meatboy Anniversary Pack za 22,59€ na Steamie...

Prócz tego, dzisiaj została wydana całkiem interesująca przygodówka w starym dobrym stylu (grafa może niektórych odrzucać, ale zagrać warto - choćby dla klimatu/muzy i fabuły) - Gemini Rue w cenie 19.90zł...

Edited by wreq

Jak mam niby wziąć grę za punkty jak np. jest na gog, a nie ma na cd projekt? bo dałeś przelicznik, a tak sie chyba nie da... ;>

Edit: Jakby ktoś nie wiedział. Wybieramy grę na cdProgram jakąkolwiek, byle w cenie tej, która jest na gog.com, zostajemy przeniesieni do zakładki CDProgram z kodem który "kupiliśmy" za punty, i tam mamy:

"Zapisz lub zapamiętaj swój kod i kliknij tutaj aby zakończyć transakcję i rozpocząć pobieranie gry."

Klikamy "kliknij TUTAJ" i przenosi nas na gog. Wtedy możemy wybrać grę za daną kwotę, niekoniecznie tą, którą wybraliśmy na CDProgram. Już ściągam wieśka (pudełkową musiałem sprzedać :<)

Edited by Drunk_ZoZol

Odnosnie wspomnianej wyzej gry Gemini Rue... Przed chwila ja skonczylem i musze powiedziec, ze jestem pod ogromnym wrazeniem. Dojrzala i bardzo dobrze poprowadzona fabula, mroczny klimat z dopelniajaca calosc muzyka. Gra wciaga jak bagno, a nie gustuje raczej w przygodowkach point'n'click - jest to chyba dopiero druga tego typu gra, ktora ukonczylem. No coz, musze powiedziec, ze dalem sie jej porwac i polecam zrobic to innym ;) Jezeli chodzi o dlugosc rozgrywki, to ukonczenie jej zajelo mi niecale 8 godzin.

W tej chwili jest dostepna za 4 euro na jesiennej wyprzedazy Steama - mnie udalo sie ja pozyskac na pierwszej akcji Indie Royale.

@wreq:

Tak z ciekawosci, skad ta kwota 19,90? Cena sugerowana przez dystrybutora to 39,99, ale w sklepach netowych widzialem ja za 34,99.