Skocz do zawartości
DaRoN

Dostałem Maila

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no fajnie... Tak te 4um przywrócili że wszystkie znaczki są w EN :P np AddReply, NewTopic itp ;] A ten eddy to maźnął twórczy topic :mur: :lol: A i jeszcze jedno nie ma tam emotek i avatarów ;]

Edytowane przez freelancer7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to że ta sama moderacja tam jest.

Bo to jest pewnie pierwsze odpalenie backupa, zmiany beda dopiero wprowadzane. o_o;

 

;]

 

juz wysłałem do admina maila żeby usunął moje posty z tamtego forum (jak tego nie zrobi to sam je usune najwyżej).

 

zostaje tu i tyle.

No stary, masz tyle postow, ze ja bym to przez minute skasowal recznie. -_o

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 pytanko ;] Jak usune 1 post w topicu (stworzonym przezemnie) to co sie stanie z tym topiciem ?? :> Zniknie czy zostaje ? :) Też wyśle maila żeby moje posty usunęli [; Ja zostaje na prawdziwym "tweaku" czyli z Wami.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest pewnie pierwsze odpalenie backupa, zmiany beda dopiero wprowadzane. o_o;

Cos im to zajedwabiscie dlugo odpalalo chyba az 3 tygodnie ?

 

Winszuje sprawnosci i szybkosci ;)

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@freelancer7

pierwszego postu z tematu nie idzie usunąć.

Własnie sie zalogowałem i zobaczyłem że sie nie da :/ No nic, to go wyedytuje na pustego xD ;] A reszte powywalam ;)

Pozdro ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zamierzam poprostu porobić sobie śmiechy, hihy z moich postów :P A że mam neo to ban ip mi nie straszny :D :P

 

EDIT

No to burdel straszny tam będzie :twisted: :lol:

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topik na temat 7800GS na agp dosc znacznie ucierpial ;) czytaj wyparowaly z nigo moje posty :]

 

@KvaNfield a ban na konto ? IP sobie zmienisz ale jak ci konto zbanuja to juz swoich postow nie edytujesz/usuniesz.

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...