Skocz do zawartości
Maks!

Jaki Telefon Za 50-70zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam jakiegoś dobrego i taniego telefonu dla ojca, nie jest wymagającym uzytkownikiem, od czasu do czasu zadzwoni gdzieś i tyle :D potrzebuje coś co będzie stosunkowo łatwe w obłudze, bezawaryjne, bateria nie może rozładować się po godzinie użytkowania no i powino być tanie :)

Na allegro widziałem sporo Nokii 3310, co o nich myślicie? dobry telefon? Ewentualnie co innego proponujecie za ok 70zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojej strony moge polecic wszelkie philipsy za ok 70 zl - ozeo, fisio 620. Baterie trzymaja dlugo, proste w obsludze, a ozeo dostaniesz gdzies za 40-50 zł.

Niestety żaden z w/w modeli nie jest dostępny na allegro :( (jest pare ale same odpady :/ )

 

Jakieś inne propozycje?

 

 

edit. a co powiecie o PHILIPS FISIO 822?

http://www.allegro.pl/item100545321_philip..._1_zl_bcm_.html

Edytowane przez Maks!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bardzo intesywnie myślę nad 3310 :) Wypowie się ktoś jeszcze? :) Ile wart jest ten telefon? Nie chcę przepłacić.

Edytowane przez Maks!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

3310 za 70zł?? u nas mozna kupic na papierach za 40zł..

Za tą kase polecam s55, mysle ze nie bedzie problemu z kupnem za tą cene, a najlepiej wogle to 6210.

 

Kumpel dwa dni temu sprzedał 3510i za 80zł na papierach full legal w jednych rękach od nowosci. Trzeba szukac okazji, a w N3510i bateria trzyma naprawde długo.

Edytowane przez mariush190

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na tym, aby sprzedawca był ze Szczecina, ojciec chciałby najpierw sprawdzić telefon, ostatnio kupił jeden i okazał się niesprawny, strasznie przerywa podczas rozmowy, do tego potrafi się rozłączyć.

 

Znalazłem te dwa:

 

http://www.allegro.pl/item101380829_telefo..._1_zl_bcm_.html

http://www.allegro.pl/item100817569_3310_p...iciel_bcm_.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam siemensa SL45i i jest super! Tylko nie wiem, czy Twoj ojciec wykorzysta 50% mozliwości tego telefonu, więc polecam nokie, bo jest niezniszcalna. (z kolegami sobie ją rzucaliśmy na kolonii, a potem dzwonilismy do kogoś i robiliśmy sobie jaja) :D

Edytowane przez HucK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem użytkownikiem 3310 przez dwa lata więc dość dobrze poznałem ten telefon i... odradzam! Baterie wymieniałem kilkakrotnie zpowodu wyłączania się telefonu podczas łączenia z sicią (dzwonienie czy wysyłanie SMS). Pojawiały się problemy z zasięgiem, głośnikiem. Wymieniłem soft bo tak radzili magicy na forach o telefonach. Jak wgrali nowy soft to telefon zaczął nawet dzwonić z zablokowaną klawiaturą i inne tego typu numery. Mój tata dość intensywnie uzywa telefonu i jego ulubionym telefonem jest Nokia 6150. Skoro przetrwała z nim 3 lata (to jest jakieś 600 h rozmów) i nawet on opanował obsługę tego to twój tata zrobi to bez problemu. Niezniszcalny telefon i prosty. Wart polecenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakiś wadliwy model Ci się trafił.

Ja także używałem 3310 przez dłuższy czas. Baterię zmieniłem raz (zaraz po kupnie, bo tamta już była padnięta). Obecnie od pół roku (jeśli nie więcej) używa jej moja mama i jest zadowolona. Łatwy w obsłudze, duże przyciski i wyświetlacz, bez bajerów. Jedyny minus to bateria (która ma już chyba 2 lata, telefon około 4), którą niestety kupiłem po najniższej linii oporu (jakiś noname) i słabo sobie radzi. Jak się zdenerwuję, to zafunduję mamie polimerową 1600mAh i będzie spokój.

 

6150 także jest świetnym telefonem. Miał taki mój wujek (oddał córce) oraz kumpel. Żadne z nich nigdy nie narzekało. Jedyną jego wadą jest rozmiar oraz wystająca antenka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gabarytami to fakt. Dla mojego taty to zaleta (musi mieć duży telefon bo czasem nie podłączy zestwu słuychwakowego i w trakcie prowadzenia musi trzymać głową...). Jak wymieniłem telefon na coś bardziej nowoczesnego to ten testowałem:D I powiem smiało niezniszczalny! Jak go topiłem w szklance wody to cała klawiatura pod wodą na 10 min i i potem nie działała... Jak wyschnęła zaczęła działać. Pote utopiłem cały na kilka sekund i od razu odpaliłem. Zalogował się do sieci klawiatura przeschnęła i śmiga. Mozna by opchnąć na allegro jako myty od środka.

Nigdy nie byłem normalny:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kenfollet ma racje, w modelach 3310/3330 bywają problemy z tym że komórka sama z siebie gubi zasięg. 3330 uzywał i mój ojciec a potem siostra i jej zaczeły pojawiać się cyrki, do tego obudowy są niedopasowane i trzeszczą ;) zdecydowanie lepiej sprawowała się, jak dla mnie wzór prostoty i wytrzymałości, nokia 3210 jednak jest już dosć stara, chociaż jak Twój ojciec nie potrzebuje żadnych cudów to szczerze polecam, wada - do najmniejszych nie należy, z mniejszych mogę polecić 8210 - uzywałem rok z hakiem i nie miałem na co nażekać (tydzień temu sprzedałem za 60zł), ogólnie nokie są najlepsze ;) przez moją rodzine przewinęło się już 7 różnych N i nie mogę nażekać na żadną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie odpowiedzi, będzie ciężko coś wybrać :D wybór pozostawię dla taty :) Narazie pokazałem mu 3310 (8210 - fajna jednak ceny oscylują w granicach 100zł), powiedział, że może być :) No i cena prawdopodobnie zamknie się w 50zł, a to też dla nas ważne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedną alternatywą jeset se t230 ale pewnie zaraz kilka osób odradzi Ci go

 

posiadam właśni tego fona i chwale sobie jednak ma jedna wadę dla niektórych, jest dość mały...

 

cena ok 80-90zł

 

bateria w zalezności od egzemplarza ale u mnie trzyma ok 4dni..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja szcerze mówiąc, z tanich telefonów, polecałbym nokie 6210. juz lepiej do tych 70zl dolozyc te 30 i miec lepszy telefon, z normalną baterią, z ktorym nie bedzie problemow, z zawieszaniem sie, wylanczaniem podczas rozmowy, tak jak to często z 3310 :/. co do 8210-kolega prowadzący serwis telefonów mówił, ze "nagminnie" pękają w nich wyświetlacze.... a dla rodzica moze byc malo funkcjoonalny - male klawisze :wink:

 

telefon mocny, nie zadna zabawka, wierny urzytkownikowi...

rodzice posiadają takie. pakiety po 200 minut, bateria trzyma równe 7 dni. a ich egzemplarze mają juz ponad 3 lata....

 

ale to oczywiscie moje zdanie :wink:

Edytowane przez oskarro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...