Skocz do zawartości
Lovtza

Mx 700 Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem od pewnego dnia akumulatorki zaczely mi trzymac jakies max 2dni a ogolnie ok 1dnia. Pomyslalem ze padly, kupilem nowe, GP 2600mAh [ Takie zielono pomaranczowe ] poprzednie byly 1800mAh. Naladowalem je w ladowarce oryginalnej od myszki przez noc gdyz jak wstalem to swiatlko ladowania sie nie swiecilo, wiec chyba sie naladowaly. Przesiedzialem na kompie od nara i ok 17:00 znowu swiatelko czerwone ;/ , wlozylem baterie od pilota prawie nowe i smiga nic nie alarmuje. Wkladam spowrotem amumulatory GP i czerwona dioda miga. Miernikiem sparwdzilem ze materie od pilota mily ponad 1,2V a te akumulatorki GP ok 1,1V. Co sadzicie ?? ladowarka padla od myszki ?? czy myszka ? czy moze zle akumulatory ? A moze sie nie doladowaly ?. Myszka to MX 700 z zestawu Desktop MX, zawsze mi trzymala ok 5dni. Pozdro

 

Prosze opiscie mi jakie uzywacie akumulatory do swoich myszke ?

 

Pozdrawiam

 

Z gory thz za odpowiedz.

Edytowane przez Lovtza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napięcie na akku masz za małe. Powinno być ~1.3-1.4

1.1 to już zupełne rozładowanie. Ładowarka czy myszka - wrzuć alkaliczne AA i zobacz na ile starczą - jeżeli normalnie - to juz wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta sama mysz, chyba to samo zjawisko. Winowajca - ładowarka z zestawu - bardzo szybko przerywa ładowanie. Objaw identyczny dla różnych aku, naładowane inną ładowarką działają normalnie.

Edytowane przez Trixxie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...