Skocz do zawartości
neomagnet

6600ge Czy 6600gt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

byłem dzisiaj w miejscowym sklepie i koles mnie zaskoczył. pytałem sie o cene galaxy 6600ge a on mi wyjechał zeby lepiej wziac gt ktory jest drozszy o jakies 70 zeta. takty 500/1000mhz gigabyte silent pipe ddr3 128bit tv/dvi 128mb.

Czy warto ja kupowac?? czy moze lepiej tego 6600ge, wiem ze ten sie kreci bdb ale gt tez sie niezle podkreci no i oczywiscie bez podkrecania jest wydajniejszy. myslałem nad 7600gs ale po namysle uznałem ze nie jest wart tej ceny (550zeta) bo to jednak nie jest pełen gt tylko okrojona wersja.

wiec tak: lepiej wziac tego 6600gt czy ge??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za ge 430 a za gt 500. wszystko w miejscowym sklepie a karta nie bedzie do kompa z siga, tylko do athlona 64 3000+, MSI neo4-fi, ktore niedługo zamiarzam kupic. zastanawiaem sie tylko nad grafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze to gs to troche okrojona wersja chyba. a poza tym 6600gt chyba bedzie wydajniejszy?? ale mam jeszcze pytanie czy te 7600gs mozna łączyc w SLI?? bo mysle nad zmiana płyty gł na abita K8N sli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze to gs to troche okrojona wersja chyba. a poza tym 6600gt chyba bedzie wydajniejszy?? ale mam jeszcze pytanie czy te 7600gs mozna łączyc w SLI?? bo mysle nad zmiana płyty gł na abita K8N sli

Można łączyć 7600GS w SLI tylko po co - już lepiej wymienić za jakiśczas na 7900GT. 7600GS jest szybsze od 6600GT. Najlepiej poszukaj tego >>>click<<< - niby 100zł więcej ale wydajność w stosunku do 6600GT prawie 2x większa bo to w zasadzie 7600GT z obniżonymi taktami (szukaj karty na pamięciach DDR3:!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha wielkie dzieki. na kompa mam odłozana odpowiednia ilosc kasy, ale na sama grafe mam jakies 500zeta. (i tak juz naciagniete) no ewentualnie 550 jak kupie płyte bez sli.

Edytowane przez NeoMagNeT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sa wogle 7600gs z ddr3?? czytałem za galaxy takie wypusciło ale narazie w zadnym skepie ich nie widziałem, znalazłem jedynie cos z ddr3 od msi ale był to zapene błąd w opisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kompa wiem jakiego kupie i nic nie zmieni tej decyzji. chce teraz wybrac tylko odpowiednia grafe. ostatecznie moge wydac 500zeta na grafike

Edytowane przez NeoMagNeT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kompa wiem jakiego kupie i nic nie zmieni tej decyzji. chce teraz wybrac tylko odpowiednia grafe. ostatecznie moge wydac 500zeta na grafike

Jak masz 500zł to kup 7600gs, najlepiej od MSI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sa wogle 7600gs z ddr3?? czytałem za galaxy takie wypusciło ale narazie w zadnym skepie ich nie widziałem, znalazłem jedynie cos z ddr3 od msi ale był to zapene błąd w opisie.

tak, są właśnie galaxy wyprodukowało 7600gs z DDR3 i na razie to jedyny 7600gs z takimi pamięciami,

największy problem jest w tym, że nigdzie nie można go dostać, jak masz jeszcze trochę czasu na kupno to warto poczekać :wink:

Edytowane przez lukas8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, akurat myslałem zeby poczekac przynajmniej do wyjscia AM2 i wtedy ewentualnie mógłbym przeznaczyc wiecaj kasy na grafe, kto wie moze wystarczy nawet na 7600GT.

 

PS. z msi nie ma 7600gs z ddr3 a widziałem takie juz chyba w trzech sklepach m.in emarket.pl, a moze jednak sa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pozbieraj jeshcze na 7600GT - kiedyś zrobish sobie SLI, a poza tym to jest bardzo dobra karta, dużo lepsha od 7600GS. Nawet nieźle się kręci (oczywiście bez przesady).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pozbieraj jeshcze na 7600GT - kiedyś zrobish sobie SLI, a poza tym to jest bardzo dobra karta, dużo lepsha od 7600GS. Nawet nieźle się kręci (oczywiście bez przesady).

 

...To NiE jEsT fOrUm BrAvO GiRl ZeBy TaK pIsAc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladałem testy i zwykły 7600gs w prawie wszystkich testech przegrywał z 66gt (jedynie wersja od galaxy była duzo lepsza)

co to za testy?

spojrz na egielde chociazby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladałem testy i zwykły 7600gs w prawie wszystkich testech przegrywał z 66gt (jedynie wersja od galaxy była duzo lepsza)

:zonk: :zonk: :zonk: :zonk: :zonk: :zonk: :zonk: :zonk: :zonk: :zonk:

Co to za testy ??? Gdzie je widziałeś. Nie ma rzadnej szansy na to, by 66GT był lepszy od 76GS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz, ze przegladales testy i 6600GT kopie 7600GS :? Prosze podaj kwote jaka przeznaczyles na kompa to pomozesz sobie i nam :-|

 

Oto jak 6GT kopie 7GS

http://www.firingsquad.com/hardware/oblivi...mance/page9.asp

 

http://www.firingsquad.com/hardware/geforce_7600_gs_preview/

 

:mur: pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra. na kompa mam jakies 1300 zeta:

460zł - procek A64 3000+

370zł (w miejscowym sklepie) - płyta MSI Neo4-FI

500zeta - grafa, prawdopodobnie 76gs (galaxy lub xfx)

 

w sumie jakis 1330 ale jakos sie zmieszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Zaoszczędź na płycie i weź asrock dual sataII, wtedy napewno starczy na grafe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra. na kompa mam jakies 1300 zeta:

460zł - procek A64 3000+

370zł (w miejscowym sklepie) - płyta MSI Neo4-FI

500zeta - grafa, prawdopodobnie 76gs (galaxy lub xfx)

 

w sumie jakis 1330 ale jakos sie zmieszcze.

 

Zaoszczędź na płycie i weź asrock dual sataII, wtedy napewno starczy na grafe ;)

Raz, Dwa, Trzy, razem to 1,4k jak drogo to Cztery i tyle no chyba, że grafe Pięć i będzie troche taniej :wink: pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990
chemiczny_ali mówimy o 7600gs a nie gt ;) Sempron 3000+, asrock dual sataII i 7600gs proponuje ;) Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...